Pomocy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pomocy

Postprzez Porcelain » 8 sty 2012, o 16:19

Od kilku miesięcy mój facet ma kiepski humor, kiedy próbuje z nim rozmawiać milczy, obawiałam sie nawet, że przestał mnie kochać.. W końcu udało mi sie z niego wyrwać co jest.
Powiedział, że od jakiegoś czasu stracił chęci do wszystkiego, jednego dnia cieszy sie idąc do pracy, nagrywając nowy kawałek a innego chętnie by rzucił wszystko, sprzedał. Często zamyka sie sam w pokoju, odcina sie od ludzi, potrafi przespać cały dzień... Martwię się o niego... Mówi, że mnie kocha ale że kiedy ma te ciężki dni nachodzą go wątpliwość na wszystko... Mój facet miał trudne dzieciństwo, jego rodzice sie rozeszli kiedy był małym chłopcem, ojciec do tej pory nie może znaleźć odpowiedniej partnerki, ciągle trafia na "złe kobiety"... czy to może być powód zachowania mojego faceta? Czy z powodu niepowodzeń ojca on sam popada w depresje? jak moge mu pomóc? co zrobić by znów zaczął sie cieszyć życiem?
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez Melisa » 8 sty 2012, o 17:29

Pachnie mi to depresją..
Jeżeli trwa to kilka miesięcy moim zdaniem to na pewno depresja. Powinnaś go zaprowadzić do psychiatry, który wystawi skierowanie do psychologa. Tylko nie pozwól go od razu nafaszerować tabletkami, najpierw psycholog> Sama choruje na depresje, jeżeli jest to początek nie można tego zaniedbać bo skutki mogą być tragiczne. Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki.
I nie wstydźcie się iść do psychiatry ;)
Nie można tego zostawić samego sobie, a nóż przejdzie, to za długo trwa
Melisa
 

Re: Pomocy

Postprzez no.nie.wiem » 8 sty 2012, o 20:51

Porcelain, czy ten problem dotyczy chlopaka o którym pisałaś w czerwcowym poście? Tym z którym rozchodziłaś i schodzilaś się na przemian?
Pytam bo jestem ciekawa jak sprawa się potoczyła?
no.nie.wiem
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 12 sty 2012, o 19:42

tak to ten sam... i chyba to nie depresja, tylko po prostu n mnie juz nie kocha
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez smutny aniołek » 12 sty 2012, o 20:54

Nie zakładaj, że Cię nie kocha. Faceci nie mają rozterek takich jak my. Jak chcą to z nami są, jak nie, to odchodza.
Może to coś innego? Może ma jakiś problem?
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Pomocy

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 sty 2012, o 21:08

Dokładnie, może ma jakiś problem i coś go gryzie?
oOosylwiaoOo
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 13 sty 2012, o 17:47

Nie sądzę... Jest mi cholernie przykro bo sie nie odzywa do mnie, zrobił sie agresywny, jak dzwonie do niego to albo nie odbiera albo jak juz sie zlituje to jest potwornie wredny i obojętny... nie wiem co sie dzieje, ponad dwa lata związku to nie byle gówno... Jego siostra mówiła ze ostatnio powiedział jej ze kocha mnie ale.. i tu zamilkł...
Nie mam pojęcia co robić, gdy moge z nim porozmawiać to albo brakuje czasu albo słow by powiedzieć coś odpowiedniego, coś mądrego
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez dzo » 13 sty 2012, o 20:35

może coś zrobił i boi się do tego Tobie przyznać ??

tylko szczera rozmowa pomoże tutaj ;)
dzo
 

Re: Pomocy

Postprzez oOosylwiaoOo » 14 sty 2012, o 12:52

Oczywiście poważna, szczera rozmowa powinna pomóc :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 18 sty 2012, o 22:35

zostawił mnie heh :((
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 22:38

powiedział dlaczego ?????????
dzo
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 18 sty 2012, o 22:50

nic mi nie powiedział, nie odbierał telefonu.. weszłam na fb.. i to naprawdę żałosne ale po prostu zerwał ze mną przez facebook'a heh.. Przecież to jakieś chore...
zastanawiam sie czy on ma wszystko ok w głowie... Wczoraj z nim rozmawiałam to powiedział mi, że nie ma żadnych planów ani marzeń i że nie warto sie w ogóle starać...
On żyje tylko po to żeby wstać rano iść do pracy wrócić i albo pójść spać albo isc na trening mma... Co mu z tym mma odbiło w ogóle?
kilka miesięcy temu był spokojnym chłopakiem, grał na gitarze, marzył o studiu, dzieciach, o rodzinie.. a teraz?! całe życie z niego wyparowało, zgolił sie na łyso i ma wyje*** na wszystko i wszystkich
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez Melisa » 18 sty 2012, o 22:52

Może rzeczywiście ma depresję..
Melisa
 

Re: Pomocy

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 22:53

spotkaj się z nim i porozmawiaj z nim szczerze
dzo
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 18 sty 2012, o 23:00

ehh gdyby to było takie proste... On mieszka w Monachium... a ja tutaj w Polsce i totalny brak pieniędzy :/
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 23:02

no to niestety nie wróżę nic dobrego temu związkowi :?

zresztą daj sobie z tym chłopem spokój bo skoro zrywa z tobą przez FB to nie jest wart niczego ;) ;)
dzo
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 18 sty 2012, o 23:04

Wiem o tym..
Ale nie wiem dlaczego czuje z nim tak silną więź, że po prostu pragnę mu pomóc. Dać mu miłość której jako dziecko nie dostawał
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 23:05

Ale jak mu chcesz pomóc jak dzieli Was taka odległość ? ?
dzo
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 18 sty 2012, o 23:14

teraz nie moge, ale w maju już tak...
Problem w tym, że on sie totalnie odizolował:/
Nie moge do niego dotrzeć w żaden sposób, staram sie mu przetłumaczyć, ze nie zdradzę go tak jak jego mama ojca.. Tylko, że moge sobie gadać:/ On i tak uważa swoje.
Mam świetny kontakt z jego mama, po spotkaniu z nim (nie widziała sie z nim rok) płakała jak dziecko, powiedziała, że nie poznaje własnego syna...
Wiem, że na odległość wiele nei zdziałam, ale chciałabym chociaż sprawić by znów uwierzył w miłość i w to, że jestem dla niego tylko dla niego
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 23:16

a może on poznał w Niemczech jakąś kobietę ??
dzo
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 18 sty 2012, o 23:19

też tak na początku myślałam, ale nie.. to nie ten typ...
On jest strasznie skomplikowaną osobą, poza tym powiedziałby mi ... Jest na tyle szczery, że nie oszukałby mnie w taki sposób...
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 23:23

Porcelain napisał(a):też tak na początku myślałam, ale nie.. to nie ten typ...
On jest strasznie skomplikowaną osobą, poza tym powiedziałby mi ... Jest na tyle szczery, że nie oszukałby mnie w taki sposób...


nie bądź taka pewna ;) ;) na prawdę faceci to świnie i potrafią nieźle zranić ;) ;)


ale nie chcę Cię straszyć ;) ;)

no ale co możesz teraz zrobić ??

zadzwonić do niego ? porozmawiać na FB :? :?

moim zdaniem nic to nie da :?

tu potrzebny jest bezpośredni kontakt i rozmowa w cztery oczy ;)
dzo
 

Re: Pomocy

Postprzez Porcelain » 18 sty 2012, o 23:26

no i chyba nie bede miała wyjścia jak sie jakoś ogarnąć no i za tydzień zrobić sobie wycieczkę do Monachium.
A żeby pokaże jakim kiedyś był wariatem pokaże piosenkę jaką dla mnei napisał i nagrał z młodszą siostrą..

[videoyoutube=http://www.youtube.com/watch?v=U2SxRedmMpY][/videoyoutube]
Porcelain
 

Re: Pomocy

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 23:34

no to powodzenia życzę ;) ;)

i daj znać jak poszło ;) ;)
dzo
 

Re: Pomocy

Postprzez Kacezet » 19 sty 2012, o 15:43

Witam wszystkie kobitki;)
ja kompletnie oszalałam, nie wiem co robić, od pewnego czasu podoba mi się mój przełożony ;pnigdy nie widziałam w nim nic urzekającego, aż nagle .... moja głowa nie przestaje o nim myśleć na szczęście on o tym nie wie....

Miała któraś taką sytuacje?

aż spać nie mogę
Kacezet
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Kounthon62