pomóżcie mi.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

pomóżcie mi.

Postprzez pomarańcza » 11 sty 2012, o 22:19

hej. mam pewien problem, a mianowicie ostatnio - tzn. tydzień temu i wcześniej, miałam STRASZNE zawroty w głowie, tak, że nie mogłam utrzymać równowagi, czułam się tragicznie. w 1wszy dzień świąt też miałam taką akcje, i do tego doszły wymioty. jeśli chodzi o moje życie seksualne - tak, współżyje z moim chłopakiem. ale ZAWSZE się zabezpieczamy i nigdy nie było takiej sytuacji, że skończył 'we mnie' - mimo tego, że miał na sobie prezerwatywę. nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji, żeby pękła, jestem na sto % pewna. miałam badania krwi, ciśnienia, cukru i tym podobne i wszystkie są w pożądku. jeśli chodzi o ciąże, to nie ma opcji, bo robiłam MASĘ testów i wszystkie były negatywne. mam okres od 3,5 roku i nie mam jeeszcze uregulowanego. i dzisiaj mija mi 37 dzień cyklu, czy to normalne? bardzo proszę o odpowiedzi, z góry dziękuje :*
pomarańcza
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez Cukiereczek19 » 11 sty 2012, o 22:24

Stosowałaś ostatnio jakąś dietę ? Lub stosujesz terapię hormonalną? Może to stres...
Cukiereczek19
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez pomarańcza » 11 sty 2012, o 22:44

właśnie, nie. nie stosowałam żadnej terapii, ani diety. ale ostatnio bardzo schudłam - kompletnie nie wiem dlaczego. ważyłam 67 kg, a teraz ważę 56 kg! i to w nie długim czasie tak bardzo schudłam. ale ciąża jest całkowicie wykluczona? jak sądzisz? tak jak napisałam zrobiłam chyba z 20 testów ciążowych, a to chyba nie możliwe, żeby aż tyle się myliło? mimo to, nadal nie mam okresu :(
pomarańcza
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez Cukiereczek19 » 11 sty 2012, o 22:49

Nigdy nie byłam w ciąży ale uważam że to nie ciąża jeśli robiłaś już badania krwi bo chyba wykazałyby małą fasolkę... Może masz chorobę układu pokarmowego... Trudno mi określić.
No a badania co robiłaś nie budziły żadnych zastrzeżeń ?
Cukiereczek19
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez pomarańcza » 11 sty 2012, o 22:53

no właśnie też mi się wydaje, że z morfologii krwi powinno to wyjść. ale pewna nie jestem. wszystkie badania które miałam robiojne wychodziły dobrze. tak jak pisałam miałam : morfologie (wyszło, że mam trochę za duzo białych krwinek i leukocytów (czy jakoś tak)), byłam też u neurologa, laryngologa, miałam badany cukier, ciśnienie. i niby wszystko jest okej. teraz za tydzień będe miała rezonans głowy. ale najbardziej właśnie obawiałam się ciąży. i przeraża mnie to, że nie dostałam jeszcze okresu, to mój 37 dzień cyklu! :(
pomarańcza
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez pomarańcza » 12 sty 2012, o 16:44

bardzo proszę, piszcie jakie jest wasze zdanie na powyższy temat. to dla mnie bardzo ważne.
pomarańcza
 

CO MI MOŻE BYĆ?!

Postprzez pomarańcza » 12 sty 2012, o 16:49

hej. mam pewien problem, a mianowicie ostatnio - tzn. tydzień temu i wcześniej, miałam STRASZNE zawroty w głowie, tak, że nie mogłam utrzymać równowagi, czułam się tragicznie. w 1wszy dzień świąt też miałam taką akcje, i do tego doszły wymioty. jeśli chodzi o moje życie seksualne - tak, współżyje z moim chłopakiem. ale ZAWSZE się zabezpieczamy i nigdy nie było takiej sytuacji, że skończył 'we mnie' - mimo tego, że miał na sobie prezerwatywę. nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji, żeby pękła, jestem na sto % pewna. miałam badania krwi, ciśnienia, cukru i tym podobne i wszystkie są w pożądku. jeśli chodzi o ciąże, to nie ma opcji, bo robiłam MASĘ testów i wszystkie były negatywne. mam okres od 3,5 roku i nie mam jeeszcze uregulowanego. i dzisiaj mija mi 37 dzień cyklu, czy to normalne? bardzo proszę o odpowiedzi, z góry dziękuje :*
pomarańcza
 

Re: CO MI MOŻE BYĆ?!

Postprzez dzo » 12 sty 2012, o 17:16

jeżeli masz okres dopiero od 3,5 miesiąca to jest to jak najbardziej normalne

mi z tego co pamiętam pierwszy rok się non stop regulował
dzo
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez dzo » 12 sty 2012, o 17:17

nie twórz takich samych tematów skoro jeden już jest

połączyłam tematy
dzo
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez pomarańcza » 12 sty 2012, o 17:53

MAM OKRES OD 3,5 ROKU
pomarańcza
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez dzo » 12 sty 2012, o 18:06

aaa sorry nie doczytałam :?

to dziwne, że jeszcze Ci się nie uregulował :?

a u gina byłaś ??
dzo
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez Marta1717x » 19 sty 2012, o 22:32

Cześć. Mam Problem!
Ostatni okres miałam od 24.12-2.01 (2 dni za długi), WCZORAJ(18.01) Zauważyłam krwawienie.. Nie wygląda mi to na okres a jest to jeszcze za wcześnie. Nigdy wcześniej nie zdarzało mi się to.. Jestem teraz zaskoczona. Nie wiem czego się spodziewać. Krwawienie jest nadal a minęły już 24 godziny. Około 1,5-2 msc. temu spałam ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia(żadnego) jak zawsze z resztą.. Nie wiem czy mogę spodziewać się niespodzianki. Pomóżcie mi bo bardzo mnie to gryzie. (ps: mam 18 lat)-miesiączkuje od 4 lat.Dziękuję z góry:*
Marta1717x
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez zakupocholiczka » 20 sty 2012, o 14:03

Ja w takiej sytuacji bardziej bym się bała , że na coś jestem chora niż wymyślać sobie ciąże. Powinnaś iść do lekarza i zrobić jakieś badania.
zakupocholiczka
 

Re: pomóżcie mi.

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 11:55

Dużo czynników wpływa na takie objawy.
Zmiana klimatu, jakaś choroba, za niskie lub za wysokie ciśnienie.
Musisz iść do lekarza, w końcu od czegoś oni są.
Ja tak miałam jak nawdychałam się jakiegoś trującego gazu, i zatrułam się.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]