Pomóżcie mi, to jest naprawde wazne dla mnie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pomóżcie mi, to jest naprawde wazne dla mnie

Postprzez skarb17 » 17 lis 2012, o 19:54

Przez 2 miesiące spotykałam sie z chłopakiem. Na 3 spotkaniu przespalam sie z nim i od tamtej pory normlanie ze soba dalej prawie codziennie się spotykalismy, sypialiśmy, rozmawialismy. Kilkanaście dni temu wyjechał na szkolenie 2 miesięczne, Byłam u niego na kilka dni, ale od tamtej pory cos zaczelo sie psuć. ja chce normalnego zwiazku on twierdzi ze nie widzi w tej chwili szansy na zwiazek, ale to nie znaczy ze nigdy jej nie będzie widział bo mozliwe jest ze bd razem i porozmawiamy jak wroci. jak sadzicie czy jest mozliwośc ze zaczniemy znowu sie spotykac jak wroci i czy sa szanse na związek ? Muszę dodać że o został kiedyś zdradzony i przed wyjazdem powiedział mi, że woli sobie założyc z góry że jak go nie bedzie to ja bede sie z kims spotykala i sypiala niż później mieć kolejne rozczarowanie. Może dlatego nie chce teraz związku? jak sądzicie? czy wg jest możliwe że będziemy razem jak on wróci? A i on ma 26 lat,
skarb17
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 19:22

Re: Pomóżcie mi, to jest naprawde wazne dla mnie

Postprzez elzbieta45 » 17 lis 2012, o 20:28

wiesz niewiadomo co mysli bo gdy zostanie sie zdradzonym trudno jest sie z tym uporac . A tymbardziej , ze sie przespałas z nim tak szybko to tez nie wrozy nic dobrego bo nie szanujesz sie . A on moze pomyslec ze tak jak z nim mozesz poznac kogos i tez sie przespac .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pomóżcie mi, to jest naprawde wazne dla mnie

Postprzez oOosylwiaoOo » 20 lis 2012, o 22:10

elzbieta45 napisał(a):wiesz niewiadomo co mysli bo gdy zostanie sie zdradzonym trudno jest sie z tym uporac . A tymbardziej , ze sie przespałas z nim tak szybko to tez nie wrozy nic dobrego bo nie szanujesz sie . A on moze pomyslec ze tak jak z nim mozesz poznac kogos i tez sie przespac .



Zgadzam się z Tobą.
oOosylwiaoOo
 

Re: Pomóżcie mi, to jest naprawde wazne dla mnie

Postprzez martula11 » 21 lis 2012, o 14:44

zapomnij o nim

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]