pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez ameliee13 » 3 gru 2012, o 16:50

cześć cześć. mam 13 lat (tak wiem, mało). chodzę do 1 klasy gimnazjalnej, ale tego możecie się już domyślić. od września wszystko szybko się zmieniło: mam dużo znajomych, zadaję się z tym tzw. "nieodpowiednim towarzystwem" (czyli nieuki, ci co palą itd.). mój kolega z tego "towarzystwa" ma pewnego kolegę, który przygląda mi się od września. cały czas. nie ma takiej chwili, aby się na mnie nie spojrzał i lekko się uśmiechnął. on ostatnio mi nawet zaczął się podobać, i podeszłabym do niego, ale jak 90% społeczeństwa na świecie jestem bardzo wstydliwa. ale wstydliwa tak bardzo, że boję się nawet do tablicy podejść... hmmmm... bardzo chciałabym go poznać. macie jakieś swoje "sposoby" ? :D z góry dzięki i pozdrawiam ;)
ameliee13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 16:29

Re: pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez unikalna-kobieta.pl » 3 gru 2012, o 23:10

Cześć,

tak mam dla Ciebie idealny sposób. Gwarantuje Ci, że jeśli to zrobisz w przyszłości będziesz mogła mieć większość mężczyzn, którzy będą padać Ci do stóp, śpiewać serenady, dzwonić każdego dnia... generalnie nie będziesz mogła się od nich odpędzić.

W dzisiejszych czasach niestety wiele nastoletnich kobiet ma niewłaściwe wzorce postępowania i nastolatki zaczynają uprawiać seks w wieku 12-13 lat, szlajają się po nocach, chodzą na imprezy gdzie piją do upadłego. W konsekwencji wyrastają na kobiety, które nie radzą sobie życiowo, nie wychodzą za mąż za mężczyzn bez ambicji i perspektyw tworząc patologiczne rodziny.

Niezależnie od tego jak wygląda Twoja sytuacja, możesz ją zmienić korzystają z poniższych rad.

1. Rada.

Zrezygnuj z tego nieodpowiedniego towarzystwa. Doprowadzi Cię to do tego, że szybko stracisz dziewictwo, nie będziesz chciała być "gorsza" od innych swoich koleżanek i zaczniesz zdobywać facetów sypiając z nimi, przez co przestaną Cię szanować i nazywać łatwą. Zranisz w tym swoją duchową stronę (wiem, że możesz tego jeszcze nie rozumieć), a zaczniesz karmić swoje ego, co w konsekwencji spowoduje również, że stracisz szacunek do siebie samej.

Na początku zaczynają się papierosy, a później narkotyki. Zniszczą Ci one życie i doprowadzą do problemów z Twoją psychiką, które będziesz mogła nosić przez całe swoje życie. Jeśli wcześniej nad tym nie myślałaś to pomyśl.

Czy to jest warte tego by przez chwilę przynależeć do grupy i poczuć się akceptowaną?


2. Znajdź pasje i swoje zainteresowania, a później zacznij je rozwijać.

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które mają coś co kochają. To sprawi, że zaczniesz rozwijać swój charakter i będziesz miała ciekawe tematy do rozmów. Zacznie zmienia się Twoja osobowość i staniesz się interesująca.

3. Czytaj wartościowe książki i dowiaduj się wiele o relacjach międzyludzkich, zdrowiu i zarabianiu pieniędzy.

To są najważniejsze dziedziny w życiu, które sprawią, że w przyszłości będziesz miała znacznie lepszą niż większość społeczeństwa i zawsze sobie poradzisz. Tam gdzie inni będą widzieć problemy Ty będziesz widzieć możliwości.

4. Uprawiaj sport.

To sprawi, że Twoja sylwetka w wieku dorastania w którym jesteś zacznie się ładnie rzeźbić i w przyszłości będziesz miała cudowne ciało, za którym każdy facet się obejrzy. Dodatkowo zaowocuje to lepszym zdrowiem i energią.

5. Nie sypiaj z facetami jedynie dlatego, że wszyscy wokół tak robią. Chcąc się przypodobać i za wszelką cenę doświadczyć tego co inni.

Sporo nastolatek zachodzi później w ciąże i staje przed trudną sytuacją. Co sprawia, że dzieci później wychowują dzieci. Często dziewczyny w wieku 17 lat niestety nie są jeszcze na tyle "dojrzałe" by wziąć odpowiedzialność za życie młodego człowieka. Zaniedbują szkołę i przyszłość. Choć w dzisiejszych czasach szkoła może nie jest najlepszym rozwiązaniem. Mam jednak na myśli szeroko pojętą edukacje.

Uwierz mi, że nic Ci się nie stanie jeśli teraz nie doświadczysz seksu, na to masz jeszcze czas. Kiedy poznasz jakiegoś wartościowego mężczyznę, choć w tym wieku można powiedzieć, że będzie to jakiś miły chłopiec. Wtedy wejdziesz w nim pierwszy związek i znajdzie się miejsce na Twój pierwszy raz.

W jakim wieku? Proponuje minimum 20 lat. Nauczysz się wtedy radzić ze swoją seksualnością i poznasz swoje ciało, rozwinie się także w Tobie już kobiecość na pewnym poziomie. Nie chodzi o to, że masz ją hamować swoją seksualność, bądź się jej wyrzekać, ale ją akceptować i nauczyć się obracać energie seksualną wykorzystując ją w innych dziedzinach. Na prawdę jest to możliwe, wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie źródła.

Wiem, że mogą pociągać Cię niegrzeczni chłopcy i hormony zaczynają szaleć, jak sobie z tym radzić dowiesz się niedługo na mojej stronie gdzie zaprojektowane będzie do tego specjalne szkolenie oraz produkt informacyjny.

Uważaj na "niegrzecznych chłopców z ulicy", którym niestety może być brak wartości i odpowiednich wzorców. Bardziej polecałbym Ci zapoznać się z ludźmi którzy mają pasję w życiu. Może sportowcy, muzycy. Od nich wiele się nauczysz mimo tego, że na pierwszy rzut oka mogą wydawać Ci się "dziwni". Kiedy zaczniesz z nimi przebywać po czasie to co robią stanie się bardziej interesujące niż to co możesz robić w tej chwili. Zaczniesz dostrzegać w tym coś "większego" i bardziej wartościowego.

Wiem, że możesz nie interesować się teraz jakimiś "nudnymi kolesiami" z tych klimatów. Spowodowane jest to tym, że mogłaś dorastać w rodzinie w której schematy przypominają chłopców z pod klatki. Nic do nich nie mam, oni po prostu nie mają wzorców. Wiem, że może nie ma Cię kto pokierować i prawdopodobnie też nie posiadasz wzorców, więc musisz być zdana na siebie co w Twoim wieku z pewnością nie jest proste. Pamiętaj, że istnieją tez inni ludzie od których możesz się wiele nauczyć. Zawsze możesz napisać do mnie, powiem Ci co należy zrobić by krok po kroku wykreować sobie owocne życie w przyszłości, Twój wiek to najlepszy czas. Po za tym jest wiele źródeł, które mogą okazać się pomocne. Wystarczy chcieć i dobrze poszukać i choćby skorzystać z powyższych rad.


Jeśli dostosujesz się do tych kroków zobaczysz, że za kilka lat Twoje życie będzie zupełnie inne niż rówieśniczek. Będziesz widziała perspektywy, których one nie widzą, zaczniesz inaczej myśleć, znajdziesz faceta z którym stworzysz wyjątkowy związek. Pomyśl czy nie lepiej teraz poświecić trochę czasu na własny rozwój i mieć zapewnioną całą przyszłość czy może lepiej teraz się trochę "zabawić" by być cool, a przyszłość mieć zjebaną!


Większość nastolatek jednak nie zastosuje się do powyższych rad i może uznać, że to stek bzdur. Zapisz sobie ten artykuł na dysku i czytaj go każdego roku Boże Narodzenie. Może to być najlepszy prezent na gwiazdkę jaki możesz co roku sobie oferować.

Życzę Ci tego byś podjęła najlepszą decyzję dla siebie i dla swojego życia. Za nim jednak ją podejmiesz zastanów się jakie konsekwencje będzie ona miała w przyszłości. One zawsze się pojawią mimo tego iż teraz możesz ich nie dostrzegać.

Pozdrawiam Ciepło
Tander

PS. Nie jestem Twoim Tatą.
unikalna-kobieta.pl
Samiec
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 19:47

Re: pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez Ola Lala » 3 gru 2012, o 23:34

Hahaha poniosło trochę koleżankę wyżej :D
Ola Lala
 

Re: pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez nikki181 » 9 gru 2012, o 10:46

hehe ;D takk. nie chce stracic dziewictwa przed 16 rokiem zycia. czemu ? bo mi na tym nie zalezy, nie chce miec opinii puszczalskiej czy czegos podobnego. papierosy pale, ale malo, bo ok. 5 tygodniowo. tylko po szkole i nie zawsze . ;d narkotyki? nawet nie zamierzam ich spróbować. po prostu wiem czym to sie skonczy . picie? nie pije. w soboty, jak przyjaciele zorganizują "melanż" to wtedy wypije tylko jedno, góra dwa piwka. i tyle. ale to wcale nie na temat ;] prosze pomóżcie. on chodzi do 3 klasy, zaraz wyjdzie z gim a ja musze jakos go zdobyc. widze ze on tez by tego chciał. pomóżcie błagam ;3
nikki181
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 23:45

Re: pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez nikki181 » 9 gru 2012, o 10:55

jakby co to ja. (pisze z konta kolezanki) . no dziewczyny , prosze .
nikki181
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 23:45

Re: pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez elzbieta45 » 9 gru 2012, o 12:31

witaj .. dziewczyno jestes bardzo młodziutka i nie znasz zycia bo ono dopiero przed toba , masz 13 lat i powinnas wziasc sie za nauke i myslec ta strona o swojej przyszłosci bo towarzystwo w ktorym sie obracasz to nic dobrego i tak wiele osob mowiło wiem co robie oni mnie nie zmienia to nie prawda jest przysłowie stare ,, z kim przystajesz takim sie stajesz " a wy młodzi myslicie ze jestescie dorosli . naprawde na to masz jeszcze duzo czasu na chłopcow na randki i pozostałe sprawy .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez Masjaa » 9 gru 2012, o 15:59

Do książek a nie pierdoły w głowie... na zdobywanie facetów masz jeszcze czas.
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez marcyś » 22 wrz 2014, o 09:32

Dzięki Tander! Mądry post. Chętnie przeczytam go córce jak do tego wieku dojrzeje.
marcyś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 16:22

Re: pomożecie kobitki? jak go zdobyć?

Postprzez megTJ » 23 wrz 2014, o 19:52

Hmmmm powiem Ci, że rozumiem Cię, czasem tak to już jest, że niektórzy zaczynają po prostu wcześnie kombinować ze sprawami sercowymi i tyle. Sama mam 13 letniego siostrzeńca który zaczął chodzić ze swoją dziewczyną niedawno, w czasie kiedy ja zaczęłam być z moim pierwszym prawdziwym chłopakiem heheh :D Wracając do tematu, wszystkie kobietki, które wypowiedziały się wyżej mają rację. 13 lat to piękny wiek do tego, by rozwijać swoje zainteresowania, by poznawać życie, kształtować swój charakter i to jest niesamowicie ważne, musisz o tym pamiętać. Jednakże rozumiem Cię, pamiętam doskonale czasy gimnazjum, i jak już wspominałam sama mam sporą styczność z ludźmi w Twoim wieku. Pamiętam także, że i na mnie wiecznie gapił się jakiś chłopak. Tylko wiesz co? To nie Ty masz go zdobywać, a on Ciebie. Nie Ty masz się nad tym głowić. Jeżeli się gapi, to się uśmiechnij żeby pokazać że jesteś zainteresowana. Możesz się także zapisać na kółko na które on chodzi, ja wiem że jest ciężko nawet się uśmiechnąć, ale im więcej okazji do tego byście mogli pogadać tym lepiej.
Pamiętaj jednak, że faktycznie jesteś bardzo młoda, i tak naprawdę to nie facet ma być w centrum Twojego wszechświata. Zadawaj się z nim tylko wtedy, jeśli wiesz że ta znajomość pociągnie Cię ku dobremu.
I błagam Cię, rzuć te papierochy. Co z tego że tylko 5 tygodniowo? Papierochy to zło, niszczenie sobie zdrowia i urody i po co Ci to? Chcesz mieć chrypiący głos, żółte zęby i paznokcie? Mając 13 lat, w wieku 18 będziesz palić już 5lat... przemyśl to. Nie szkodzisz nikomu innemu tylko sobie.
megTJ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 wrz 2014, o 21:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]