Dłonie.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Dłonie.

Postprzez rosa » 7 kwi 2013, o 08:53

Mam bardzo zniszczone dłonie, co to znaczy zniszczone? Mam bardzo nieładny kolor jakiś taki... siwy> Mam również bardzo szorstkie. Pomóżcie, co mam zrobić aby to znikło. Może macie jakieś sposoby na zwalczenie tego? Może jakieś peelingi. A może jakieś domowe sposoby? A w szczególności teraz i lato. I same rozumiecie. :D
rosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 18:01

Re: Dłonie.

Postprzez Hadassa » 7 kwi 2013, o 11:29

Stosujesz jakieś kremy itp ??
a przede wszystkim byłaś z tym u dermatologa??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dłonie.

Postprzez MlecznaCzekolada » 7 kwi 2013, o 13:28

Tez tak mam raz na jakis czas, szczegolnie jak w chlodne dni nie nosze rekawiczek. Mi pomaga peeling zrobiony wieczorem, potem gruba warstwa tlustego kremu + rekawiczki i spac w tym. Jak rano umyjesz lapki, to powinno byc z nimi lepiej. :)

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: Dłonie.

Postprzez Emcia » 9 kwi 2013, o 13:36

Ja stosuję bardzo dużo oliwki. Od zimna szczególnie i od środków chemicznych mi się robi taka szorstka skóra. Ogólnie ciągle natłuszczam, żeby jakoś było. :)
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: Dłonie.

Postprzez ola.nowik » 20 kwi 2013, o 16:24

Może spróbujesz kremów marki L'Occitane. Krem jest po prostu świetny, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych śladów. Skóra staje się miękka i delikatnie pachnąca. Myślę, że w szybkim czasie po stosowaniu go odzyskach normalny wygląd skóry.
ola.nowik
 

Re: Dłonie.

Postprzez agawa » 25 wrz 2013, o 23:57

polecam Ci kremy intensywnie nawilżające i natłuszczające, najlepiej takie na zimę. Neutrogena, Winter Care od Flosleku - te dwa wypróbowałam, dobrze regenerują. dużo takiego kremu, na to bawełniane rękawiczki i spaciu ;) i używaj równiez w dzień! a jeśli to nie pomoże - super opcja jest tez zabieg parafinowy na dłonie
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: Dłonie.

Postprzez Patuś » 26 wrz 2013, o 00:24

Też niestety mam taki problem z dłońmi, stosuję kremy glicerynowe, oliwkę.. Nie ładnie to wygląda, ale już czytałam że niektóre osoby mają już taki defekt i raczej pozbyć się tego nie da. Ja już podczas jesieni w chłodne dni noszę rękawiczki, bo trochę zawieje, zaraz mam je całe czerwone a potem dosłownie sine.
Patuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 03:16
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dłonie.

Postprzez Anna_N » 26 wrz 2013, o 15:04

polecam ci krem do rąk z masłem shea 20 % ja teraz używam jest rewelacyjny ! zwłaszcza o tej porze to jest marka the secret soap store
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: Dłonie.

Postprzez orientalna » 29 wrz 2013, o 18:46

Być może dłonie były odmrożone?
Ja ze względu na to gdzie pracowałam miałam bardzo zniszczone dłonie, ale natychmiastowy praktycznie efekt dały mi kremy z Neutrogeny.

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Dłonie.

Postprzez kukilka » 6 paź 2013, o 16:36

moczenie w oleju (ciepły olej rzepakowy - ma dużo witamin A i E), smarowanie kremami, od czasu do czasu peeling cukrowy (cukier + olej + miód) i łapki są jak nowe :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Dłonie.

Postprzez aii » 7 paź 2013, o 00:56

Tylko raz mi się to zdarzyło, że moje dłonie były przesuszone i zmatowiałe. Polecam parafinę i okład z niej wieczorem, tuż przed snem. A w ciągu dnia, częste stosowanie kremu do rąk.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Dłonie.

Postprzez Anna_N » 7 paź 2013, o 16:09

Najlepiej iść do dermatologa, on ci poradzi co robić :) A jeżeli mam ci polecić krem do rąk, to chyba najlepszy jaki mialam to krem z masłem Shea firmy the secret soap store
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: Dłonie.

Postprzez EPStudio_pl » 9 paź 2013, o 07:40

Wiele zależy tutaj od tego jaki rodzaj skóry posiadamy,jeżeli jest on wrażliwy to tym bardziej warto udać się do dermatologa. Sama miałam z tym problemy,ale akurat dobry i skuteczny krem wszystko załatwił.
EPStudio_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 07:33

Re: Dłonie.

Postprzez Amaretto » 15 paź 2013, o 12:38

Ja pracuję w zawodzie medycznym tak więc na co dzień mam do czynienia z wieloma środkami niszczącymi dłonie,.
Zainwestowałam ostatnio w porządny krem do rąk (konkretnie krem do rąk z masłem shea L'Occitane) i jest świetny ! Bardzo dobrze nawilża dłonie, nie zostawia lepkiej powłoki - której nie znoszę oraz jest wydajny. Zamawiałam w sklepie firmowym przez internet i aż się zdziwiłam jak duża tubka przyszła ;) Jest tak wydajny, że nie wiem na ile mi posłuży ale raczej na długi okres.
Amaretto
 

Re: Dłonie.

Postprzez gugaro87 » 16 paź 2013, o 09:45

polecam krem gehwola, fajnie nawilża też parafina, polecam w SPAM

Ostatnio edytowano 16 paź 2013, o 09:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
gugaro87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lip 2013, o 21:35

Re: Dłonie.

Postprzez malinka 61 » 25 paź 2013, o 18:12

Moczenie rąk w ciepłej oliwie , wcieranie soku z cytryny . :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]