Zaczynam siwieć, a nic nie wiem o farbach

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Zaczynam siwieć, a nic nie wiem o farbach

Postprzez AlinaZP » 19 paź 2013, o 13:39

Jestem ciemną blondynką, mam gęste i grube włosy. Niestety mam coraz więcej siwych. Zastanawiam się nad farbowaniem. Jaką farbę mi doradzicie - chcę mieć efekt naturalnego ciemnego blondu?

Od dzieciństwa interesuje się modą, dlatego założyłam sklep http://portfelowo.pl, który oferuje portfele, teczki, torebki i galanterię skórzaną. Zapraszam, na pewno będziesz zadowolona z zakupów
AlinaZP
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13 paź 2013, o 23:03
Lokalizacja: Warszawa ul Mrówcza 243

Re: Zaczynam siwieć, a nic nie wiem o farbach

Postprzez lokowka » 21 paź 2013, o 19:17

Wypróbuj farby firmy Londa. Mają serię dla siwych włosów, moja mama używa i sobie chwali.
Pokażę Ci dwa kolory
Średni blond:
Obrazek
Ciemny blond:
Obrazek

Jeśli nie masz mocno ciemnych włosów, polecam pomalować jaśniejszym odcieniem, ponieważ ciemne blondy mają to do siebie, że potrafią wyjść ciemnobrązowe.
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: Zaczynam siwieć, a nic nie wiem o farbach

Postprzez AlinaZP » 23 paź 2013, o 23:53

Dzięki, mam włosy bardzo podobne do pierwszego zdjęcia, ale co 50-ty siwy:(

Od dzieciństwa interesuje się modą, dlatego założyłam sklep http://portfelowo.pl, który oferuje portfele, teczki, torebki i galanterię skórzaną. Zapraszam, na pewno będziesz zadowolona z zakupów
AlinaZP
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13 paź 2013, o 23:03
Lokalizacja: Warszawa ul Mrówcza 243

Re: Zaczynam siwieć, a nic nie wiem o farbach

Postprzez storczyk_12 » 30 paź 2013, o 20:05

ja polecam spróbować farba aptecznych, np marki Biokap. Jesli zaczynasz siwieć, prawdopodobnie będziesz farbować włosy na stałe, co około miesiąc. Używając tej farby znacznie ograniczysz ilość chemii nakładanej na skórę głowy. Farby Biokap nie niszczą też włosów, a wręcz je pielęgnują. U mnie w rodzinie wszystkie kobiety ich używają i każdej pasuje :)
storczyk_12
 

Re: Zaczynam siwieć, a nic nie wiem o farbach

Postprzez naukawlas » 31 paź 2013, o 15:18

ja też używam tej farby i mogę ci powiedziec że jest godna polecenia.

naukawlas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 paź 2013, o 15:06

Re: Zaczynam siwieć, a nic nie wiem o farbach

Postprzez hurri » 31 paź 2013, o 15:52

Niestety, farbowanie włosów - jeśli nigdy tego sama nie robiłaś, zleciłabym dobrej fryzjerce.

Ja włosy farbuję, od dość dawna, próbowałam wszystkich marek i tylko jedna dla mnie jest okej,
ale to co dla mnie jest okej, może nie wyjść u Ciebie dobrze.
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Zaczynam siwieć, a nic nie wiem o farbach

Postprzez koliber » 5 lis 2013, o 14:01

Ja też radziłabym Ci iść do fryzjera- na pewno zrobi to profesjonalnie i ma farby, które nie będą aż tak szkodziły włosom. Na dodatek masz pewność efektu. Z domowym farbowaniem to różnie bywa. ;)

Lepiej żałować podjętych decyzji, niż tego, czego nie zrobiliśmy. :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
koliber
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:41
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]