Wasza praca ....

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Wasza praca ....

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2013, o 11:04

Czyli która z nas (ewentualnie który z nas ;) ) gdzie pracuje, co daje mu ta praca i czy jest zadowolony...
Może jednak czegoś brakuje??
Dodatkowo można oczywiście też mówić o wyuczonym zawodzie ;) nawet jeżeli nie pracujemy ;)

Osobiście pracuję jako wdrożeniowec oprogramowania dla małych i średnich firm ;)
Po większości praca za biurkiem, obieranie telefonów i odpisywanie na maile lub na forum...
Czasem jednak to wyjazd do klienta..
Ogólnię pracę lubię, choć brakuje mi w nich szkoleń... Jedyne jakie mogą być to takie we własnym zakresie :)

Dodatkowo, dorabiam jako pomoc księgowej, przy prowadzeniu księgowości w przychodni lekarskiej ....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasza praca ....

Postprzez elzbieta45 » 5 kwi 2013, o 18:00

ja jestem gospodynia domowa we wlasnym domu . niestety poszukujaca stałej pracy . a dodatkowo dorabiam sobie z robotek recznych to moja pasja
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wasza praca ....

Postprzez AnaStazJa » 6 kwi 2013, o 09:34

Ja o pracy to jedynie pomarzyć mogę :roll:
Szukam czegokolwiek i łudzę się, że może coś się trafi, ewentualnie latam po urzędach w poszukiwaniu jakichś kursów (załamka totalna z nimi, ale to już inna sprawa).
W tej chwili mam tyko LO i maturę i brak perspektyw na przyszłość. Uczyłam się od października na opiekunkę środowiskową, ale niestety nie wyszło (nikt nie chciał nas przyjąć na praktykę, wiele osób zrezygnowało i profil został rozwiązany).
Teraz jeśli będzie okazja, a żadna nawet brudna robota się nie znajdzie to spróbuję jeszcze raz tym razem może jako kosmetyczka?
AnaStazJa
 

Re: Wasza praca ....

Postprzez ola.nowik » 10 kwi 2013, o 12:20

Ja jestem nauczycielem. I ze swojej pracy jestem bardzo zadowolona. Ostatnio uczestniczyłam w bardzo fajnych szkoleniach. Dlatego też polecam dalej szkolenia dla Rad Pedagogicznych , które są jedną z najbardziej efektywnych form szkoleniowych proponowanych przez Instytut Szkoleniowy GoWork.pl. W wyznaczonym terminie organizują szkolenia dla grupy liczącej do 35 uczestników. Szkolenie Rady Pedagogicznej odbywa się we wskazanym przez nas miejscu, zazwyczaj jest to szkoła, w której pracują nauczyciele należący do Rady Pedagogicznej. Instytut Szkoleniowy GoWork.pl świadczy usługi na najwyższym poziomie- trenerzy prowadzący szkolenia są doświadczonymi i wykwalifikowanymi osobami, prowadzącymi bardzo profesjonalnie przygotowane szkolenia.
Zgłoszenie jest bardzo proste :
Szkolenie otwarte skierowane jest do placówek, które dbają o rozwój swoich pracowników lub też do indywidualnych Klientów pragnących podwyższać swoje kwalifikacje. Wystarczy wybrać interesujący temat oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, a koordynator szkolenia przedstawi szczegółowy harmonogram oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.

Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 20:51 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam
ola.nowik
 

Re: Wasza praca ....

Postprzez SamiDrake » 11 kwi 2013, o 13:36

Ja pracuje w kancelarii prawnej i zajmuję się windykacją :) Ogólnie jestem zadowolona, dobrze pracą, fajna atmosfera i socjalka :). A teraz właśnie pierwszy raz będę samodzielnie robić rozliczenie pit internet :D no może nic nie spsuje xD
SamiDrake
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lis 2012, o 14:16

Re: Wasza praca ....

Postprzez ola.nowik » 19 kwi 2013, o 14:44

Dostałam swoją pierwszą pracę w magazynie. Pracodawca wysłał mnie na kurs BHP. Przeprowadziła go firma BEST, która jest w szkoleniach najlepsza , tresc zmieniona przez moderatora

Ostatnio edytowano 20 kwi 2013, o 14:53 przez ola.nowik, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ola.nowik
 

Re: Wasza praca ....

Postprzez bettti86 » 24 kwi 2013, o 10:53

mnie moja praca satysfakcjonuje choć pewnie za kilka lat będę mówić inaczrj
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wasza praca ....

Postprzez posterka » 24 kwi 2013, o 15:49

A ja planuję zmienić pracę. Intensywnie szukam pracy a w międzyczasie czytam sobie ten blog o karierze i HR. Jestem umówiona na kilka rozmów kwalifikacyjnych, więc trzymajcie za mnie kciuki.
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Wasza praca ....

Postprzez Hadassa » 9 paź 2013, o 12:43

Tak w sumie to ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad zmianą pracy...
Raz że brak podwyżek i szkoleń, a dwa.. zmiana miejsca zamieszkania..
i pomału myślę jednak by poszukać czegoś w wyuczonym zawodzie księgowej ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasza praca ....

Postprzez myszka28 » 9 paź 2013, o 18:52

a ja od 2000 roku pracuje jako sprzedawca czyli w swoim wyuczonym zawodzie nie jest szczytem moich marzeń siedzenie całe życie na kasie ,ale cóż żadna praca nie hańbi
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Wasza praca ....

Postprzez aii » 10 paź 2013, o 14:45

Pacuję jako recepcjonistka w czterogwiazdkowym hotelu. Lubię swoją pracę, tym bardziej teraz, kiedy po trzech latach pracy awansowałam i mam więcej do powiedzenia. (: Męczą mnie jedynie dojazdy.

Z zawodu jestem psychologiem.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Wasza praca ....

Postprzez Masjaa » 29 paź 2013, o 19:24

ja pracuję w branży fitness... robię to co kocham ... każdemu życze pracy w ktorej czuć się można jak ryba w wodzie :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Wasza praca ....

Postprzez inek » 3 lis 2013, o 19:28

Ja pracowałam jako kasjer w agencji bankowo-ubezpieczeniowej przez ponad 16 miesięcy.
A kształcę się w kierunku pedagoga, konkretniej przedszkolanki i nauczyciela klas 1-3.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Wasza praca ....

Postprzez josari » 4 lis 2013, o 15:57

Teraz pracuję w przychodzi laryngologicznej jako pracownik administracyjny. Nie narzekam :)
josari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 lis 2013, o 12:48

Re: Wasza praca ....

Postprzez Basia1994 » 4 lis 2013, o 23:53

Ja prowadzę swój mały sklepik, w zawodzie niestety pracy nie było dla mnie .
Basia1994
 

Re: Wasza praca ....

Postprzez tomekwapisz » 5 lis 2013, o 13:31

Można powiedzieć, że jestem szczęściarzem bo robię to co lubię. Jednak nie miałem większego wyboru niż praca przy biurku. Ale tak też można odnaleźć motywacje.

Dla twojej drukarki tonery do drukarek
tomekwapisz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:15

Re: Wasza praca ....

Postprzez Adix257 » 9 lis 2013, o 12:46

A ja pracuję w swoim wyuczonym zawodzie Technik górnictwa podziemnego o specyfikacji eksploatacja podziemna. Pracuję na kopalni węgla kamiennego na oddziale GRP(górnicze roboty przygotowawcze ) czyli drążenie wszelkich wyrobisk korytarzowych kombajnem chodnikowym lub materiałami wybuchowymi. Pracuję na różnych stanowiskach w zależnści gdzie jest zapotrzebowanie,między innymi na obsłudze odstawy urobki przenośnikami taśowymi bądz zgrzebłowymi (dość lekka praca), transport obudowy do przodka(i tu już jest przesrane bo ciężkie żelastelwo trzeba nosić na ramieniu), i przodek (i tu już dopiero jest przesrane bo nawet na chwilę nie idzie usiąść)
Jednym słowem hałas, zapylenie trzeba chodzić w maskach, i wysoka temperatura.
Praca mi się bardzo podoba ale nie podoba mi się że ludzie są zastraszani. Pracujemy na bardzo drogim sprzęcie rzedu milionów złotych i jeśli coś się stanie to zwalniają, wyrzucają na powierzchnię do najgorszych robót.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]