łóżeczko dla niemowlaka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez Basienka » 13 paź 2013, o 16:22

Ostatnio widziałam bardzo fajne łóżeczko dla maluszka zobaczcie same Obrazek czy widziałyście też jakieś fajne troche 'inne' łóżeczka lub akcesoria dla maluchów?pokażcie?
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez tusia25 » 17 paź 2013, o 12:37

Basienko, bardzo ladne te lozeczka, zarowno dla chlopcow jak i dziewczynek, no i na kolkach, bardzo duzy plus za to ode mnie.
tusia25
 

Re: łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez AlinaZP » 17 paź 2013, o 12:52

Łóżeczka są urocze:) Kółka są plusem pod warunkiem, że mają blokadę, w przeciwnym wypadku są minusem. Ważne (moim zdaniem) przy wyborze łóżeczka są jeszcze: możliwość wyjęcia dwóch szczebelków, aby dziecko ponad roczne mogło samo wchodzić i wychodzić do/z łóżeczka oraz długość łóżeczka (jeśli łóżeczko ma 140 cm długości i można zdemontować boki i przerobić łóżeczko na tapczanik to następne łóżeczko kupimy dopiero 6-cio latkowi przy okazji urządzania pokoiku ucznia).

Od dzieciństwa interesuje się modą, dlatego założyłam sklep http://portfelowo.pl, który oferuje portfele, teczki, torebki i galanterię skórzaną. Zapraszam, na pewno będziesz zadowolona z zakupów
AlinaZP
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13 paź 2013, o 23:03
Lokalizacja: Warszawa ul Mrówcza 243

Re: łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez szpileczki.69 » 18 paź 2013, o 12:25

no urocze to łóżeczko, my mamy bardziej teraz kojec, który jest mega funkcjonalny i zajmuje mniej miejsca, no i jest lekki
Obrazek

Ostatnio edytowano 18 paź 2013, o 12:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę wklejać zdjęcia a nie linki
szpileczki.69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 19:56

Re: łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez dzo » 30 paź 2013, o 15:46

Basienka fajne te łóżeczka ale cena pewnie też "fajna"
dzo
 

Re: łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez Basienka » 9 lis 2013, o 23:10

dzo wiesz co miałam inne rzeczy tej firmy to nie mają bardzo wygórowanych cen,chociaż nie mają najtańszych ale idzie za tym jakość, więc warto, mam pościel, śpiworek z tego i na prawdę są super więc myślę że mebelki też będą dobrej jakości
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez tusia25 » 13 lis 2013, o 15:00

prawda ze spiworki czy kolderki w feretti sa po dobrej cenie, czyli w porownywalnej do innych dobrych marek. A jak jest z tymi lozkami? ile kosztuja w koncu?
tusia25
 

Re: łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez Basienka » 13 lis 2013, o 20:22

no właśnie nie wiem ile kosztują i gdzie kupić;/
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: łóżeczko dla niemowlaka

Postprzez Miniczka » 28 lis 2013, o 21:43

Na fanpage'u feretti cos ostatnio wspominali ze juz niedlugo beda w sprzedazy...
Miniczka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], ewqw, Google [Bot]