Boże Narodzenie poza domem

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Boże Narodzenie poza domem

Postprzez glamour » 12 lis 2012, o 17:12

Witajcie. Spędzaliście kiedyś Boże Narodzenie poza domem, czy domem rodziny? Ja jeszcze nigdy i w sumie nie wiem dlaczego, ponieważ nasze grono rodzinne jest coraz mniejsze i pomału święta tracą ten klimat. Tak myślałam sobie, że może w tym roku gdzieś z mężem i dziećmi wyjedziemy na wycieczkę i tam spędzimy święta. Tylko czy nie stracimy w ten sposób bożonarodzeniowego nastroju? Gdzie byłoby najlepiej jechać? W Polskę, czy może zagranicę? Napiszcie mi proszę jak to jest u Was i co sądzicie na ten temat.
glamour
 

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez debi91 » 12 lis 2012, o 18:43

jak u was klimat zanika to wyjazd tym bardziej pogorszy sprawe, a jak juz chcecie sprobowac to ja bym wolala w polsce bo swietach to tez czas rozmow a bedac za granica kontakt z wami bedzie trudniejszy

zdjecia sa waznym elementem ale docenisz je za wiele wiele lat - fotograf ślubny katowice
Avatar użytkownika
debi91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 18:41

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez wloska » 13 lis 2012, o 23:10

Fajny pomysł :) też nad tym myślałam. Tak samo jak u Ciebie- u mnie już też coraz mniej czuć ten klimat bożonarodzeniowy. I grono coraz mniejsze.. Fajny pomysł z tym wyjazdem z rodzinką, tylko jakie regiony Cie interesują? też się zastanawiam bo wtedy będę miała trochę czasu a bardzo lubię podróżować po Polsce i w tym okresie wolnym będę miała na to czas:)

domki nad jeziorem mazury - http://rentyny.net/
wloska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 14:25

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez kaszana » 15 lis 2012, o 19:31

Ja tam już któryś rok z kolei wyjeżdżam z mężem na święta :) Dzieci są już dorosłe mają swoje rodziny ( córka mieszka za granicą ). Więc co nam zostało :) w tym roku wybieramy się do hotelu Sitarska :) Miejsca już zostały zarezerwowane :) Kiedyś już tam byliśmy na wakacjach :) wspaniałe i magiczne miejsce wiec święta tego roku będą na pewno piękne :) ja ze szczerego serca polecam ten hotel :)

kaszana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 23:50

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez wloska » 15 lis 2012, o 20:55

Chętnie skorzystam z tej propozycji. Nudno tak spędzać sylwestra tak samo co roku.. a ja lubię podróżować i eksperymentować więc spróbuję:)

domki nad jeziorem mazury - http://rentyny.net/
wloska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 14:25

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez glamour » 17 lis 2012, o 16:13

Też lubię przygody :) Myślę, że w tym roku właśnie spróbujemy pierwszy raz spędzić święta poza domem. Może właśnie w takim hotelu, gdzie jest organizowana wigilia :) Byłoby fajnie.
glamour
 

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez Kejti » 20 lis 2012, o 12:11

Nigdy nie byłam na wyjeździe świątecznym, co roku o nim myślę i co roku rezygnuję, bo jednak żal mi rodzinnej atmosfery na święta :-) W końcu cały rok się na nią czeka.
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez Nutika » 28 lis 2012, o 11:37

Dwa lata temu spędziłam wraz z mężem i dziećmi Boże Narodzenie na Teneryfie. Wspaniała atmosfera w hotelu, inaczej lekko niż w Polsce, ale wspaniale przygotowana kolacja Wigilijna wraz z dzieleniem się opłatkiem z innymi (nie ma znaczenia czy znajomymi czy obcymi), wielka choinka, Mikołaj rozdający prezenty dla wszystkich gości hotelowych i wiele innych atrakcji. Dodatkowo podarowaliśmy sobie prezenty, które zabraliśmy w ukryciu z Polski. Chwile przed kolacją, której nie trzeba było szykować, kąpaliśmy się w Oceanie. Jest zupełnie inaczej, ale czuć atmosferę świąt i przy basenie, w hotelu czy na ulicach miasteczka. Super doświadczenie, bardzo mile to wspominamy.
Nutika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:31

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez CATC » 1 gru 2012, o 01:00

Polecam Swieta w Rzymie, w tym okresie jest naprawde przepieknie!!
Rzym staje sie magicznym miastem, w ktorym mozna sie zakochac w kilka sekund.

Spojrzcie na wystroj z zeszlego roku : http://catnthecity.blogspot.it/2011/12/ ... zymie.html

POzdrawiam!

CATC
CATC
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 00:58

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez Amelinium » 6 gru 2012, o 01:56

ja byłam rok temu przez cały okres świąteczno-noworoczny nad morzem.. niby to miejsce na lato ale nie zamienilabym go na nic:) bylo pięknie;) Polecam rezerwowac miejsca na ferie dla tych, ktorzy jak ja, maja niewiele wspolnego z nartami ;) morze pozwoli nam nie patrzec na tych pieknych, wysportowanych narciarzy :) Korzystalam z http://www.e-wczasy.pl/noclegi,miedzyzdroje i jestem bardzo zadowolona z ich bazy:)
Amelinium
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 01:49

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez asap » 8 gru 2012, o 01:31

Ja polecam nieco inną część morza z kolei - bardziej miastowo, wiecej cywilizacji, sylwester jest bajeczny:) http://www.e-wczasy.pl/kolobrzeg Tam sie dzieje magia..:)
asap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 18:28

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez bettti86 » 10 gru 2012, o 10:01

wydaje mi się, że jeśli wybierzesz Polskę to na pewno nie stracisz, a tym bardziej jeśli udacie się w góry, z tego co się orientuję, większość ośrodków organizuje Wigilię, więc klimat zostaje zachowany, z kolei za granicę np. na plażę wybierając się osoby, które chcą uciec od Świąt
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez Marysia Ranczka » 10 gru 2012, o 11:15

W zeszłym roku podjęłam szybką decyzję - tanie loty do Paryża i Święta u znajomych. Zawsze też miałam tradycyjne Boże Narodzenie, ale w pewnym momencie potrzebowałam zmiany. Wiem, że to czas dla rodziny i takiej ciepłej domowej atmosfery, ale moje Święta w stolicy Francji to było coś magicznego. Trochę tęskniłam za rodziną, ale warto było. Za rok planuje Zakopane dla odmiany :)
Marysia Ranczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 10:43

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez mericka » 11 gru 2012, o 09:51

Ja jestem jednak tradycjonalistą i wolę jednak spędzić czas z rodziną w świątecznej atmosferze niż tułać się po świecie i spędzać wigilię samemu. Raz już tak spędzałem i podziękuję bardzo.

mericka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 09:45

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez Polcia » 13 gru 2012, o 12:50

Ja Święta spędzam zazwyczaj w domu, by zaraz po nich wybyć w góry na narty i powtać tak Nowy Rok. :) A Wy jak spędzacie Sylwestra?

Jeżeli jeszcze nie macie sprecyzowanych planów na Sylwestra, polecam fany quiz sylwestrowy, który mnie zainspirował:

http://www.tanie-loty.com.pl/gdzie-sped ... -quiz.html

Pozdrawiam!
Polcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 11:29

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez alakam1 » 13 gru 2012, o 13:04

Ja rok temu byłam na wyspach kanaryjskich w święta polecam taką wyprawę:)
alakam1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 12:52

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez asap » 13 gru 2012, o 22:54

Jeśli chodzi o góry to byłam kilka lat temu i faktycznie mają tam swoją swojską wigilię ale chyba jest ona dla mnie zbyt.. górska ;) jesli wiesz o co mi chodzi ;) A za granicę chyba bym się jednak nie wybrala:(
asap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 18:28

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez glamour » 10 sty 2013, o 23:30

Biłgoraj jest przepiękny zimą :) No byłam w tym roku i jestem zachwycona. Nocowaliśmy w Sitarskiej, bardzo wygodne pokoje i świetna obsługa. Jakby ktoś z Was w przyszłości planował coś takiego to polecam to miejsce

Ostatnio edytowano 29 paź 2013, o 15:39 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
glamour
 

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez gawel90 » 13 kwi 2013, o 10:48

Nigdzie zagranicą Boże Narodzenie nie jest tak obchodzone jak w Polsce dlatego nie wyobrażam sobie je spędzić gdzieś indziej.

Najlepsze miejsce na wakacje, to rejony Polski zalesione, jeziora oraz cisza i spokój. Czyli po prostu wczasy na Kaszubach! ;)
gawel90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 10:35

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez krysia19 » 13 kwi 2013, o 20:17

Myślę że ciekawym wyborem będzie Sanvit Okuninka. Powiem wam tak. Nie można się tam nudzić.
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez eDom » 17 wrz 2013, o 14:28

Wracając do tematu - co prawda czasu jest jeszcze dużo, ale może już macie plany na tegoroczne święta? Zamierzacie spędzić je w domu, czy raczej marzy się Wam rodzinny wyjazd? :)
eDom
 

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez apollo » 5 gru 2013, o 13:46

Jedziemy wraz z całą rodziną, o tutaj - SPAM Zanosi się na bardzo udany wyjazd, udało się wszystkich zebrać, ale święta będą miały charakter całkowicie tradycyjny. Zresztą na miejscu mamy taki pakiet, że powinno być przyjemnie, przy okazji nie będziemy płacili ani grosza za nasze dzieci ;-)

Ostatnio edytowano 5 gru 2013, o 14:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
apollo
 

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez terakota » 5 gru 2013, o 19:29

Jeszcze nigdy się nie zdecydowałam, ale bardzo podoba mi się pomysł spędzenia Bożego Narodzenia poza domem i planuję to w końcu na przyszły rok. Nawet niekoniecznie musi to być duży rodzinny wyjazd, może jedna czy dwie bliskie osoby.
terakota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 gru 2013, o 19:10

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez eDom » 10 gru 2013, o 15:18

Z roku na rok coraz więcej osób planuje wyjazd korzystając z długiego urlopu. Ktoś już pakuje walizki? ;)
eDom
 

Re: Boże Narodzenie poza domem

Postprzez ence » 22 gru 2013, o 16:21

Ja spędzę je u teściów w tym roku :)
Na poprawę humoru http://youtu.be/XRAaAMq0lGg
ence
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Bing [Bot], Google [Bot]