Zaproszenia na "darmowe" zabiegi.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Zaproszenia na "darmowe" zabiegi.

Postprzez emilka112 » 4 sty 2014, o 01:02

Cześć Dziewczyny :)
Ostatnimi czasy na facebooku dostałam wiadomosci od dwóch pań, które poponowały mi darmowe zabiegi kosmetyczne. Okazało sie, że obie są konsultantkami Oriflame. Od razu pomyslałam, ze moze to byc pewniego rodzaju naciaganie na kosmetyki tej firmy. Czy któraś z was miała taką sytuację i np. umówiła sie na spotkanie? Co o tym sadzicie? :kiss2

Hej nazywam się Michalina. Organizuję akcję promocyjną z Oriflame, która na celu ma pokazanie, jak prawidłowo pielęgnować swoją cerę, aby nie dużym kosztem zawsze wyglądała pięknie i świeżo. Podczas spotkania dobieram kosmetyki odpowiednio do typu cery, wykonuję demakijaż, mycie, peeling, nakładam maseczkę, krem. Nie jest to nic inwazyjnego, a pozwala na przemyślenie kilku zadań, jakie codziennie czekają na nas w łazience Spotkanie jest za darmo i nie zobowiązujące dla dwóch dziewczyn, trwa ok. 1,5 godziny. Podobne relaksy w SPA kosztują zwykle 120 zł. Chciałabyś skorzystać? Jeśli chcesz, aby makijaż dobrze się utrzymał, to zapraszam w czwartek lub piątek po wcześniejszym umówieniu się. Spotkania odbywają się w biurze ble ble ble"

"Witam, mam prośbę......... Uczęszczam na kurs kosmetyczny i w ramach tego kursu muszę wykonać 20 zabiegów pielęgnacyjnych na twarz (maseczka, peeling, dobór kremu). Piszę aby poprosić Cię, żeby została moją "modelką". Oczywiście te pielęgnacje są darmowe, dla dwóch osób. Proszę o info czy się zgadzasz. Pozdrawiam i liczę na pomoc."
emilka112
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 00:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hoisti24706