Brafitting to jest to!

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Brafitting to jest to!

Postprzez satine_bielizna » 4 lis 2009, o 17:35

Czy nie zadajecie sobie pytań, dlaczego mój biust nie wyglada jak ten w katalogu na modelce, dlaczego nie czuję się komfortowo w moich stankach??
Sadzę, że odpowiedź zawarta jest w słowie brafitting! Wszystkie biusty: mniejsze i większę są piękne i maja prawo być chlubą kazdej z Was. Potrzebujecie fachowej porady barfitterki. Zasady doboru rozmiaru i fasonu stanika nie są bardzo skomplikowane, wymagają otwartości umysłu i cierpliwości w przymierzalni.
Jestem brafitterką w sklepie Satine bielizna w Warszawie i chetnie odpowiem na wszystkie nurtujace Was pytania. Znajdżcie czas i dajcie się dopasować . Proszę popatrzcie na modele na stronie www.satine.pl i umówiecie się na indywidualne mierzenie bielizny w sklepie.

Pozdrawiam!
Ania
mazowiecka@satine.pl
satine_bielizna
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez satine_bielizna » 29 wrz 2010, o 12:24

up, up, up! :)

Czy któraś z Pań miała już profesjonalnie dobrany biustonosz?
satine_bielizna
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez nikitka » 30 wrz 2010, o 20:08

Tak, ja miałam. W sklepie Dopasowana w Warszawie (zresztą, w Warszawie jest naprawdę wiele sklepów z bra-fittingiem i dużą ofertą, w innych miastach też, tu są adresy :
http://stanikowamapa.prv.pl/ A jak ktoś ma daleko to dobiorą dziewczyny na Lobby Biuściastych.
nikitka
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez madzia89m » 25 paź 2010, o 11:57

Ja przy doborze bielizny korzystałam z poradnika na stronie http://www.krisline.com/brafitting-dla-niej :) Jest tam dokładnie opisane jak dokładnie się wymierzyć, jak wyregulować ramiączka i oczywiście dobrać kształt miseczki :) Poza tym organizują teraz konkurs w który można wygrać przecudny komplet bielizny, więc polecam zajrzenie na ich stronę ;)
madzia89m
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez Yella » 25 paź 2010, o 19:29

Ja dopiero niedawno kupilam idelanie dobrany biustonosz i naprawdę zupełnie inaczej sie nosi, także polecam wszelakie porady ;)
Yella
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez Hania26 » 13 gru 2010, o 15:32

@Madzia89, znam poradnik i też polecam! Dopiero niedawno odkryłam jak ważny jest odpowiednio dopasowany biustonosz. Grunt to komfort i wygoda! Artykuły zamieszczone na tamtej stronce bardzo mi pomogły!!Nawet teraz sama doradzam koleżankom :)
Hania26
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez NikaVera » 14 gru 2010, o 19:59

Ja planowałam iśc i kupić sobie dobierany stanik ale jak popatrzyłam na cany tych co mi się podobają to mało nie padałam .... po podliczeniu cen (majtki +stanik) wyszło mi coś ok. 400zł o mamusiu ;(
NikaVera
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez cooleczka » 15 gru 2010, o 10:54

ja też nie miałam jeszcze tak profesjonalnie dobieranego biustonosza, ale skorzystałam z linka nikitki i znalazłam u siebie fajne (mam nadzieje) miejsce z brafittingiem. Trzeba będzie skorzystać!
cooleczka
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez marzo666 » 31 gru 2010, o 13:02

Ja niestety nic ciekawego w sieci na ten temat nie znalazłam.. :((
marzo666
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez madzia89m » 8 kwi 2011, o 10:17

@Hania26 widzę że nie tylko ja znam takie perełki ;) ale fajnie byłoby też spotkać się z profesjonalną brafitterką, która swoim wprawnym okiem oceni czy coś dobrze leży czy nie. Bo sama teoria nie wystarczy :)
madzia89m
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez Anastazja-A » 22 cze 2011, o 11:34

Ja też już przy pomocy jednej ze stronek internetowych "dobierałam" sobie biustonosz, ale nie ma to jednak jak profesjonalny dobór na żywo. Faktycznie, ostatnio pojawia się coraz więcej sklepów z profesjonalnym brafittingiem, ale mimo wszystko jest ich mało. W Krakowie znam na przykład butik christies gdzie poradą służą naprawdę profesjonalne panie ekspedientki.
Anastazja-A
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 21:58

Po obejrzeniu programow z Gokiem,Trihny i Susana i wielu innych poszlam do sklepu z braffiterka i skorzystalam
Polecam...okazalo sie,ze nie nosze stanika w rozmiarze 80B a...uwaga...75H!!!
Dzis mnie to nie dziwi ale wtedy przezylam niezly szok.
gosik
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez dione » 25 lip 2011, o 14:36

Na pewno dobranie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo ważne. Jednak, moim zdaniem, równie ważne jest wybranie bielizny dobrej jakościowo, ponieważ te gorsze zaczynają się rozciągać, co też nie jest zbyt dobre dla naszego biustu. Dlatego wolę zainwestować w lepsze marki, np. Christies i wiedzieć, że biustonosz będzie zawsze dobrze podtrzymywał mój biust.
dione
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez eveline » 9 sie 2011, o 14:48

Noszenie źle dopasowanego biustonosza to już chyba naprawdę spory problem i naprawdę nie wolno tego lekceważyć, bo w przyszlosci może to przynieść fatalne skutki. Nie dotyczy to tylko kobiet z rozmiarem >D, ale też tych z mniejszym biustem.
eveline
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez madzia89m » 10 sie 2011, o 00:58

Mam podobne przeżycia jak Wy dziewczyny. Też się dopiero dowiedziałam jaki faktycznie noszę rozmiar i się przeraziłam. Moja pierwsza myśl - gdzie ja znajdę taki rozmiar?! ale na szczęście są sklepy z szeroką rozmiarówką jak np. Krisline. odpowiednie dobranie biustonosza jest bardzo istotne dla kręgosłupa! o tym się nie mówi, a warto wiedzieć. wybierajcie staniki z szerokimi ramiączkami:)
madzia89m
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez istria » 22 sie 2011, o 02:05

A po co te szerokie ramiączka? Przecież w dobrze dobranym biustonoszu 90% ciężaru biustu podtrzymuje obwód i ramiączka mogą mieć szerokość makaronu spaghetti.
istria
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez anioł12345 » 21 paź 2011, o 12:53

te biusty są albo sztuczne albo to photoshop
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez dzo » 21 paź 2011, o 15:42

anioł12345 napisał(a):te biusty są albo sztuczne albo to photoshop



jakie biusty ?
dzo
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez Maurelia » 13 lis 2011, o 19:03

"Potrzebujecie fachowej porady barfitterki".

Kluczowe znaczenie ma tu słowo fachowej a takich jest niewiele w tych sklepach z brafittingiem. Nie tak dawno owa "fachowa" brafitterka próbowała mi wcisnąć za duży stanik twierdząc, że jest idealnie dopasowany, a ja oczy przecież mam :shock:
Maurelia
 

Re: Brafitting to jest to!

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 14 lis 2011, o 12:44

Tak czy inaczej powinnyśmy dbać o to aby nasza bielizna byłą odpowiednio dobrana. W końcu chodzi tutaj o zdrowie naszych piersi,nie wolno tego lekceważyć.
Sklep.Sambora_pl
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]