Zdrada przez Nasza Klasa?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 20:37

Hej,Dziewczyny!
Jak myślicie,czy rzeczywiście portale typu NK są ,,niebezpieczne" dla malżeństw?
Słyszalam,że zdarzają się zdrady z sympatiami z dawnych lat ale nie bardzo w to wierzyłam.
Jakiś czas temu odkryłam,że mój mąż nawiązał kontakt z dawną dziewczyną,zaczęły się najpierw rozmowy na gg,potem telefony i sms-y,nawet umawianie się na realną randkę.
Jak się o tym dowiedziałam,jak oszalałam,jak zrobiłam dochodzenie i awanturę mężowi...to...okazało się,że pani szuka wrażeń bo mąż za granicą pracuje a jej się nudzi,że zdjęcia,które zamieścila są nieaktualne bo straciły ważność 15lat temu i, uwaga:pani nie ma zamiaru kontynuowac romansu bo mąż by ją wyrzucił z domu a dom mają wypasiony.
Mąż mnie przeprosił,że zgłupiał a ja długo go obserwowałam.Nie wiem co mu sie wydawalo,ze tylko ja sie postarzalam a inne to wiecznie młode są...mamy po 42lata i wygladamy dobrze ale nie na 20lat nie oszukujmy sie.
gosik
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez Maniana » 5 lip 2011, o 11:15

Czytałam kiedyś artykuł na temat tego i pokazali dane statystyczne, z których wynikło, że 60% małżeństw rozpada się właśnie ze względu na odnowienie kontaktów z dawnymi miłościami poprzez portale tj. Nasza-Klasa.pl lub Facebook. Ciężka sprawa i dobrze się stało, że Twój małżonek w porę otrzeźwiał. Jednak moim zdaniem takie portale stanowią zagrożenie dla związku.
Maniana
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez babyisback » 5 lip 2011, o 12:37

Cały internet jest wielką pokusą, zdrada przez czat to też zdrada, od tego się zaczyna. Ciężko by było mi zaufać facetowi jakby zrobił mi coś takiego. Dobrze, że jestem singielką
babyisback
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez poetry » 5 lip 2011, o 12:38

Moim zdaniem odnowienie starej znajomości jest dużo łatwiejsze przez portal internetowy typu FB czy też Nasza Klasa. Trzeba się strzec przed tym i tyle. Dobrze że mąż się przyznał, że źle zrobił, przynajmniej czegoś się nauczył.
Mi tak samo jak babyisback - trudno byłoby mi zaufać na nowo, taka już jestem.
poetry
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez Japaneczka » 11 lip 2011, o 21:09

Wiadomo portale społecznościowe mogą ułatwić nawiązanie kontaktów, moim zdaniem jednak jeżeli ktoś jest wierny, szczęśliwy nie będzie szukał przygód z innymi partnerami
Japaneczka
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez marina28 » 21 lip 2011, o 10:40

Najlepiej, żebyście oboje mieli konta na takich portalach i byłych w znajomych - jeśli mąż będzie wiedział, że Ty też możesz odnowić z kimś znajomość, zastanowi się dwa razy zanim sam to zrobi.
marina28
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez dione » 22 wrz 2011, o 14:28

Ogólnie cyber romanse są teraz coraz bardziej popularne, teraz w wydawnictwie alehistorie.pl powstaje nawet książka na ten temat. Będzie można ją kupić tutaj: http://alehistorie.pl/poradniki_literat ... dziwe.html Może ona pomóc właśnie w sytuacjach kiedy nasz partner zaczyna podejrzaną znajomość z kimś na czacie, czy na naszej klasie.
dione
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez THE_GABI » 22 wrz 2011, o 16:53

a ja wczoraj miałam okazję na NK wygarnąć takiej jednej gówniarze...... ma chłopaka ale chyba jej to nie wystarcza, niech spotkam a po pysku będzie bita.....
czasami lepiej nie mieć takich kont ;/
jak nie romanse to jakaś zazdrość itd
THE_GABI
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez dzo » 23 wrz 2011, o 11:47

THE_GABI napisał(a):a ja wczoraj miałam okazję na NK wygarnąć takiej jednej gówniarze...... ma chłopaka ale chyba jej to nie wystarcza, niech spotkam a po pysku będzie bita.....
czasami lepiej nie mieć takich kont ;/
jak nie romanse to jakaś zazdrość itd


ale dlaczego ?? do Twojego chłopa się przystawia ??
dzo
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez THE_GABI » 23 wrz 2011, o 13:30

dzo napisał(a):
THE_GABI napisał(a):a ja wczoraj miałam okazję na NK wygarnąć takiej jednej gówniarze...... ma chłopaka ale chyba jej to nie wystarcza, niech spotkam a po pysku będzie bita.....
czasami lepiej nie mieć takich kont ;/
jak nie romanse to jakaś zazdrość itd


ale dlaczego ?? do Twojego chłopa się przystawia ??


do wszystkich zajętych się przystawia, ale nie ze mną te numery o nie ;)
nie pozwolę żadnej gówniarze (nie obrażając młodszych koleżanek) o wtrącanie się do mojego małżeństwa, myślę, że wszystkie by tak postąpiły ;)
THE_GABI
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez ona90 » 25 wrz 2011, o 14:01

oczywiscie, tez bym sprala laske(majac meza) gdyby sie do tego co moje przystawiala...

ale wierz mi na slowo, czasami faceci duzo robia zeby ukryc prawde.. ja sie raz wcielam w malzenstwo, nie majac o tym zielonego pojecia.. oczywiscie jak tylko sie dowiedzialam, ze jest zonaty urwalam kontakt. myslalam czy napisac do tej kobiety, do czego doszlo,przeprosic ale w koncu zdecydowalam,ze nie ma sensu.. co by to pomoglo? ze pewnie zostalabym zwyzywana itd, a teraz chce o tym poprostu jak najszybciej zapomniec.. choc najchetniej sama spralabym mu tylek za to w co mnie wkrecil...
ona90
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez dzo » 26 wrz 2011, o 15:29

ona90 napisał(a):oczywiscie, tez bym sprala laske(majac meza) gdyby sie do tego co moje przystawiala...



i co by Ci to dało ??

gdyby facet nie chciał to by na to nie pozwolił ;) może trzeba by facet swojego najpierw sprać ? ;)
dzo
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez ona90 » 26 wrz 2011, o 17:42

dzo napisał(a):
ona90 napisał(a):oczywiscie, tez bym sprala laske(majac meza) gdyby sie do tego co moje przystawiala...



i co by Ci to dało ??

gdyby facet nie chciał to by na to nie pozwolił ;) może trzeba by facet swojego najpierw sprać ? ;)



racja;) pominelam;) przepraszam;)

swoja droga nie rozumiem ludzi, ktorzy ciagna zwiazek w ktorym sie zdradzaja. po co to ciagnac? dla dobra dzieci(o ile posiadaja)? bzdura... czasami dzieciaki wychowujace sie w takim malzenstwie bardziej cierpia niz dorosli... niestety, wychowywalam sie w takim klimacie... i nie chcialabym, aby moje malzenstwo(o ile jakiemukolwiek mezczyznie wystarczajaco zaufam) tak wygladalo, a tym bardziej zeby moje dzieci musialo dorastac w takim otoczeniu...
ona90
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez Luśka » 1 lis 2011, o 19:02

THE_GABI napisał(a):
dzo napisał(a):
THE_GABI napisał(a):a ja wczoraj miałam okazję na NK wygarnąć takiej jednej gówniarze...... ma chłopaka ale chyba jej to nie wystarcza, niech spotkam a po pysku będzie bita.....
czasami lepiej nie mieć takich kont ;/
jak nie romanse to jakaś zazdrość itd


ale dlaczego ?? do Twojego chłopa się przystawia ??


do wszystkich zajętych się przystawia, ale nie ze mną te numery o nie ;)
nie pozwolę żadnej gówniarze (nie obrażając młodszych koleżanek) o wtrącanie się do mojego małżeństwa, myślę, że wszystkie by tak postąpiły ;)

popieram, ja bym taką małolatę od razu ostro zjechała :)
Luśka
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez dzo » 1 lis 2011, o 19:03

i tym samym zniżyłabyś się do jej poziomu ;)
dzo
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 lis 2011, o 20:11

Oj widzę, że coraz częściej zdarzają się zdrady przez takie portale...
To jest niestety smutne...
Gdyby mój facet zrobił taki numer, to wątpię, żebym mu zaufała na nowo. Ja niestety jestem osobą bardzo pamiętliwą i ciężko mi zapomnieć o przykrych sytuacjach.
Na szczęście mój partner nie korzysta z takich portali i do tej pory jest mi wierny:D
Ale wolę nic nie zapeszać, bo w życiu może być różnie.

Wiem jedno, gdyby ktoś przystawiał się do mojego faceta, to policzyłabym się z tą osobą:D
oOosylwiaoOo
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez Awsomegirl » 25 lis 2011, o 16:45

przez ogromny rozwój internetu zdrada nabrała , zupełnie innego wymiaru i zupełnie inaczej jest definiowana, co oznacza , że czasai ta tolerancja na zdradę też jest większa, ale uważam, że to nie dobrze i za dużo bodźców działa na człowieka obecnie, ja uważam, że warto tez poczytać troche o tematyce zdrady, dlaczego tak sie dzieje, z kim najczęściej zdradzają mężczyźni, słyszałam ostatnio o takim poradniku :Jego zdrada, wydawnictwa ale historie , gdzie można wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć
Awsomegirl
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez Luśka » 25 lis 2011, o 17:37

dzo napisał(a):i tym samym zniżyłabyś się do jej poziomu ;)

a co miałabym według Ciebie zrobić?
trzeba walczyć o swoje i wycinać chwasty takie jak niedojrzałe małolaty którym w głowie zamiast nauki jakieś podrywanie cudzych facetów :angrywife
Luśka
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez dzo » 25 lis 2011, o 18:48

Luśka napisał(a):
dzo napisał(a):i tym samym zniżyłabyś się do jej poziomu ;)

a co miałabym według Ciebie zrobić?
trzeba walczyć o swoje i wycinać chwasty takie jak niedojrzałe małolaty którym w głowie zamiast nauki jakieś podrywanie cudzych facetów :angrywife


jakby facet nie chciał flirtować to by do niczego nie doszło ;)

więc może trzeba swojego faceta zjebać a nie jakąś małolatę ?
dzo
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez oOosylwiaoOo » 25 lis 2011, o 18:53

Heh:) Najlepiej opieprzyć dwie osoby:D Małolatę i faceta ;) Bo żadne nie jest bez winy ;)
oOosylwiaoOo
 

Re: Zdrada przez Nasza Klasa?

Postprzez h_ello » 25 lis 2011, o 22:36

Nie rozumiem kobiet, które wiedząc, że facet jest zajęty " biorą " się za niego. Chcą się dowartościować?:/
h_ello
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]