Duży wybór usług w internecie i nabijanie ludzi...

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Duży wybór usług w internecie i nabijanie ludzi...

Postprzez speedy » 26 sie 2011, o 15:11

Internet szalej pod kątem zamieszczanie różnorodnych usług, które taniej można kupić online, również tych z zakresu urody. Zakupy grupowe codziennie aktualizują i dodają nowe propozycje, ale chciałabym zaznaczyć bardzo mocno często są do rzeczy wzięte od przysłowiowej czapy. Fryzjer który normalnie ponoć bierze 110 zł za obcięcie grzywki (jak dla mnie za dużo za kilka ściętych kłaczków) przez zniżkę kasuje od ciebie 20 zł a ty wychodzisz od niego wyglądając jak doniczka.... przepraszam za cięte słowa, jeśli ktoś ma inne odczucia zapraszam do podzielenia się. Osobiście miałam taki przypadek właśnie z fryzjerem, kosmetyczka i rabatem na super kremy które okazały się ze nie były takie super pod względem specyfiki produktu an opakowaniu a tym zamieszczonym na stronę. Znalazłam stronę skupiającą usługodawców, też z branży urodowej, finallo.pl Faktycznie można się rzetelnie umówić na usługę. Moje pytanie do was jest następujące czy znacie więcej takich serwisów, albo czy możecie doradzić jakąś inną drogę na dotarcie do dobrej kosmetyczki bez przepłacania i nabijania w ciemno? Może ktoś ma inne doświadczenia jeśli chodzi o takie usługi?
speedy
 

Re: Duży wybór usług w internecie i nabijanie ludzi...

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 5 paź 2011, o 10:51

Moim zdaniem warto szukać różnych ofert na forach tematycznych,np: jeżeli chcesz skorzystać z usług kosmetyczki to wejdź na odpowiednie forum branżowe i tam zadaj pytanie. Otrzymasz pomoc i wiele cennych informacji.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Duży wybór usług w internecie i nabijanie ludzi...

Postprzez pomcia » 8 lis 2011, o 22:16

Kosmetyczkę jak znaleźć a koleżanek nie masz? One ci podpowiedzą gdzie same chodzą. A wracając do zakupów grupowych, nie wiem czy trafiłyście na taką infografikę obrazującą jak w niektórych dealach się przepłaca. Na dodatek badania pokazują, że większość osób nie wybrałaby ponownie tej samej oferty.
pomcia
 

Re: Duży wybór usług w internecie i nabijanie ludzi...

Postprzez Laalaa » 28 lis 2011, o 22:50

rekomendacje na forach :-)
Laalaa
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]