Ile można poświęcić dla miłości.

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Ile można poświęcić dla miłości.

Postprzez emilica » 1 lut 2014, o 22:18

Dziewczyny co prawda,decyzja nie należy do mnie,ale dotyczy córki.Dzieci ma się już na zawsze i ich dylematy są naszymi. Dopowiem,że nie narzucam swojego zdania dzieciom,bo każdy swoje życie musi przeżyć sam,ale doradzić mogę.Córka zawsze dobrze się uczyła,w wakacje wyjeżdżała za granicę szlifować języki i pracowała. Zdała licencjat i dostała się jako
operka do USA.Po dwóch latach,wiza się skończyła,praca,która wykonywała też,co tu dużo mówić nie była satysfakcjonująca.Można by było wracać,ale jak to w życiu młodych ludzi,spotkała chłopaka tamtejszego i zakochali się w sobie. Związek trwał 7 miesięcy.Mati (tak ma na imię chłopak) zaproponował małżeństwo,żeby nie musiała wyjeżdżać i dostała legalne papiery,ja to po cichu popierałam,pewnie dlatego,że się naoglądałam amerykańskich filmów. ;-) Córka stwierdziła,że nie ma szans na dobrą pracę w Stanach i wróciła .Teraz wzdycha i popłakuje,wiem,że z czasem tęsknota będzie słabnąć,ale ma obawy ,czy nie będzie cale życie żałować tej miłości. Dodam,ze jest jej to pierwszy poważny związek. pozdrawiam i czekam na opinię.
emilica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lut 2014, o 22:12

Re: Ile można poświęcić dla miłości.

Postprzez Hadassa » 1 lut 2014, o 22:37

Ale co Ci doradzić...
wszystko zależy od niej.... i od tego co faktycznie ich łaczyło...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ile można poświęcić dla miłości.

Postprzez emilica » 1 lut 2014, o 22:41

Może się wyraziłam,ani ja ani żadna z Was o tym nie zdecyduję,można sie postawić w podobnej sytuacji ,a może któraś miała podobne rozterki.
emilica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lut 2014, o 22:12

Re: Ile można poświęcić dla miłości.

Postprzez Hadassa » 1 lut 2014, o 22:51

wszystko zależy od tego na czym jej bardziej zalezy, na miłości czy na pracy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ile można poświęcić dla miłości.

Postprzez Jamelia » 3 lut 2014, o 15:02

Skoro wróciła to chyba nie była taka wielka miłość. A tłumaczenie że pracy tam nie ma, u nas przecież tez nie ma... Jeśli żałuje swojej decyzji niech zawalczy o niego. Utrzymują jeszcze kontakt, dawno wróciła do PL?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]