Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez karski1 » 25 lut 2013, o 01:45

Hej
Co drogie Panie sądzicie o tym, aby pustą ścianę zaaranżować naklejkami?
Co o tym sądzicie?
Czy takie naklejki są wytrzymałe i naprawdę ładnie wyglądają?

Ostatnio edytowano 15 lis 2013, o 12:27 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować.
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez brunecia » 25 lut 2013, o 07:19

Ja mam takie naklejki wokół włącznika światła w pokoju, ciekawie wyglądają, ale niestety szybko się brudzą. Ale jeśli będziesz miała na ścianie to nie powinno się brudzić :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez karski1 » 25 lut 2013, o 16:07

Tak, tak :) Też je widziałem. I co o takich naklejkach możesz dobrego powiedzieć? Nie odklejają się? Można z nich łatwo brudy zmyć?

A tak apropo tych naklejek na włącznikach światła - ściany wokół włącznika się nie brudzą od brudnych rąk :)
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez karmazynn » 13 mar 2013, o 11:19

Patrząc na to przykładowe zdjęcie podane na tej stronie, gdzie te kontynenty są naklejone na ścianę, wygląda to naprawdę moim zdaniem świetnie. Jeśli ktoś ma pustą przestrzeń to jest to bardzo fajny sposób na adaptację pustej przestrzeni.

Ja u siebie posiadam akurat słoneczniki naklejone na ścianie i kwiatki, trzymają się bardzo dobrze, tylko nie możesz mieć wilgoci w pomieszczeniu.
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez drzemag » 13 mar 2013, o 12:52

Ja mam w dziecinnym pokoju naklejki na ścianie i fajnie wyglądają, dodają trochę kolorku pokojowi i co najważniejsze można je odkleić i przearanżować.
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez karski1 » 13 mar 2013, o 19:18

Tak, te naklejki ścienne z kontynentami są świetne ale nie wiem czy warto wydać na nie aż 72 złote...
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez karmazynn » 18 mar 2013, o 22:20

karski1 napisał(a):Tak, te naklejki ścienne z kontynentami są świetne ale nie wiem czy warto wydać na nie aż 72 złote...


No wiesz, jak to mówią, za jakość trzeba płacić :D Na allegro takich kontynentów w tej cenie nie znalazłem :)
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez Amaretto » 21 mar 2013, o 10:40

Moim zdaniem to świetna sprawa na urozmaicenie swojego wnętrza ;)
Sama mam w domu kilka naklejek.
W kuchni - w kształcie filiżanki z kawą.
A w sypialni drzewko nad węzgłowiem łóżka. Podobają się każdemu kto wchodzi do pomieszczenia.
_____________________________________________________________________________________
Wiatrówki - duży wybór
Amaretto
 

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez marianna k. » 4 kwi 2013, o 20:11

mi się marzy naklejka na ścianę, ale na suficie w sypialni... Rozgwieżdżone niebo... I mój facet też jest zachwycony pomysłem, sam chce fotę machnąć (kocha robić zdjęcia) i zamówić z własnym projektem.
marianna k.
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:46

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 4 kwi 2013, o 21:40

Mi się bardzo podoba na zwykłej gładkiej ścianie taka naklejka. Prawdopodobnie coś takiego sobie zafunduje podczas najbliższego malowania.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez 23marcin23 » 8 kwi 2013, o 10:27

naklejki są super na ścianę, bo zwykłe paski po ścianie można zrobić samemu, okleić pasek taśmą i wymalować odkleić i paseczki gotowe a takie duże naklejki są super tylko musi ktoś profesjonalnie malować aby nie było zacieków.

Kompleksowe Przeprowadzki na terenie Wrocławia - http://tanie-przeprowadzki.wroclaw.pl
23marcin23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 10:16

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez kutzzz » 11 kwi 2013, o 17:34

Ja kupiłam do naszego mieszkania i byłam napalona, jak to wyjdzie. Mąż był na nie, ale go przekonałam swoimi sposobami ;) Ale szybko mi te naklejki zaczęły przeszkadzać i teraz zastanawiam się czy ich nie usunąć. Chyba jednak postawię na minimalizm w najbliższych miesiącach i mąż będzie zadowolony.

Najważniejsze w życiu są dla mnie zdrowie, rodzina i gadżety. Mam teraz iPada i ultrabook Toshiba z930.
kutzzz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 17:14

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez lawendaa » 24 kwi 2013, o 14:30

Podobają mi się naklejki na ścianach w bawialniach , przychodniach itp ale nie w moim domu. Może gdybym częściej mogła sobie pozwolić na remonty... przecież ściany łatwo się brudzą i zmieniają kolor pod wpływem światła. Wydaje mi się że ściana po odklejeniu naklejek będzie się nadawała tylko do malowania. A obrazki czy plakaty można przewieszać jak się chce i zmieniać jak się chce i kiedy się chce.To sprawia że w pokoju dziecięcym nie będzie nudno.
lawendaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 09:16

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez Amaretto » 3 gru 2013, o 18:43

Mi również bardzo podobają się naklejki na ściany - potrafią sprawić, że praktycznie całe pomieszczenie się zmienia. Jeden dodatek a charakter wnętrza całkiem inny ;)
Bardzo spodobały mi się ostatnio naklejki w PIXERS - możecie wejść na ich stronę i zobaczyć jakie fajne mają tam wzory - szczególnie jeśli chodzi o fototapety.
Mają właśnie nową kolekcję takich baśniowych wzorów i wygląda to moim zdaniem przepięknie.
Ta spodobała mi się szczególnie:
Obrazek
Amaretto
 

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez 456 » 3 gru 2013, o 19:53

Bardzo fajna fototapeta. Szkoda, że sezonowa. ;) Do pokoju raczej nie pasuje...


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez berserker » 4 gru 2013, o 16:07

Dlaczego sezonowe? Fototapety nie ważne jakie nadają się na cały rok.
berserker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 12:09

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez snorlak » 19 gru 2013, o 11:24

Jeśli masz pustą ścianę, takie naklejki ciekawie mogą przyozdobić półkę itd.
Trzeba tylko uważać, aby nie kupować naklejek słabej jakości :)

Widziałeś stojak na papier toaletowy? http://www.tabago.pl/36-stojak-na-papier-toaletowy - czego to teraz ludzie nie wymyślą... :)
snorlak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 11:20

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez elajablko » 20 gru 2013, o 12:14

Mi się takie naklejki podobają, ale muszą być dobrze dopasowane do wystroju.

elajablko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 12:30

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez apollo » 16 sty 2014, o 16:12

Mogą być świetnym pomysłem, np. ta ze strony Decorand.

Obrazek

Wszystko oczywiście zależy od aranżacji pomieszczenia, kolorów. Należy to jakoś sensownie dopasować ;-)
apollo
 

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez 456 » 20 sty 2014, o 18:46

berserker napisał(a):Dlaczego sezonowe? Fototapety nie ważne jakie nadają się na cały rok.


Latem chciałabyś mieć fototapetę z zimowym krajobrazem?


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Naklejki na ścianę - co sądzicie?

Postprzez apollo » 28 lut 2014, o 15:29

Zależy co kto lubi. Raczej naklejki ścienne powinny pokazywać coś, co najbardziej lubimy, a nie jakieś przypadkowe tematy. Pogoda chyba tutaj nie jest najlepszym pomysłem. Całość powinna być sensownie dobierana, tak aby pasowała.
apollo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]