Studniowka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Studniowka

Postprzez nachwile93 » 30 gru 2011, o 06:08

Witam... nie wiemm czy dobry dzial i wgl to jestem chlopakiem, ale mam problem. Za 2 tygodnie studniowka a ja moja dziewczyne poznalem poltora miesiaca temu, a wczesniej juz sie umowilem z kolezanka z klasy ze pojde na studniowke. Na poczatku znajomosci moja dziewczyna powiedziala ze to rozumie, ale teraz ja tak pragne iść z moja dziewczyną na studniowke i wiem ze ona też tego chce ale ja nie wiem co moge zrobic, nie moge wystawić chyba kolezanki ale chce stanac na glowie zeby isc z moja dziewczyna... obudzilem sie w srodku nocy i mysle o tym i przestać nie moge. Proszę mozna temu jakos zaradzić, w sumie bez sensu ze tu pisze bo to chyba sprawa taka indywidualna i przez internet wiele sie nie poomze
nachwile93
 

Re: Studniowka

Postprzez dzo » 30 gru 2011, o 10:02

Powiedz koleżance, że sytuacja się zmieniła bo masz dziewczynę i to z nią chcesz iść.

Koleżanka na pewno kogoś znajdzie na twoje miejsce.

A jak nie to jej sam znajdź jakiegoś twojego kolegę albo jakieś rodzeństwo czy cuś
dzo
 

Re: Studniowka

Postprzez Anitkaa » 2 sty 2012, o 00:20

wydaje mi się że koleżanka zrozumie i nie powinno jej być przykro z tego powodu skoro masz dziewczynę
Anitkaa
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]