nawilżenie skóry po wakacjach

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez Ambasadorka Denique » 28 sie 2011, o 19:53

Około 50-60% przebarwień powstaje na wskutek nadmiernej ekspozycji słonecznej, stąd też problem ten nasila się szczególnie po lecie. Pojawiają się one na najbardziej widocznych i odkrytych częściach ciała – na twarzy, rękach i dekolcie. Kończą się wakacje, więc czas zadbać o naszą twarz :)) Polecamy maskę-krem z papai firmy Orientana. Można ją dostać m.in. w salonach Denique. Jej stosowanie zmniejsza przebarwienia posłoneczne, doskonale nawilża, odżywia i rozświetla skórę. Polecam
Ambasadorka Denique
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez apollo » 29 sie 2011, o 14:48

Hehe... modzie gdzie jesteś? ;-)
Po opalaniu polecam DERMOMASK - Maseczka after sun, którego koszt to 3 zł. Dotyczy to również "opalania" w solarium. Innym dobrym kosmetykiem może być choćby Hudosil Bodylotion, ale ten już kosztuje około 40 zł. To balsam nawilżający.
Obrazek
apollo
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez dione » 1 wrz 2011, o 16:58

Ja jednak uważam, że najlepszym sposobem na doprowadzenie naszej cery do porządku jest wizyta w SPA. Wystarczy weekend na Pojezierzu Brodnickim, a dokładnie w Hotelu Głęboczek, żeby skóra była idealnie zregenerowana. A do tego jest to takie przyjemne ;)
dione
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez mimargo » 2 wrz 2011, o 14:09

dione napisał(a):Ja jednak uważam, że najlepszym sposobem na doprowadzenie naszej cery do porządku jest wizyta w SPA. Wystarczy weekend na Pojezierzu Brodnickim, a dokładnie w Hotelu Głęboczek, żeby skóra była idealnie zregenerowana. A do tego jest to takie przyjemne ;)


Niby tak, ale nie każdą z nas stać na taki wypad. Myślę, że maseczki nawilżające i balsamy sobie poradzą z naszą, przesuszoną po wakacjach skórą.
mimargo
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez dzo » 2 wrz 2011, o 15:28

dione napisał(a):Ja jednak uważam, że najlepszym sposobem na doprowadzenie naszej cery do porządku jest wizyta w SPA. Wystarczy weekend na Pojezierzu Brodnickim, a dokładnie w Hotelu Głęboczek, żeby skóra była idealnie zregenerowana. A do tego jest to takie przyjemne ;)



a Ty jak zwykle musisz reklamować jakiś hotel :evil:
dzo
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez Lusiek276 » 3 wrz 2011, o 12:55

Nie ukrywam, weekend w SPA na pewno by mi się przydał, ale nie każdego na to stać :P Muszę sobie radzić bez takich luksusów :P Na szczęście wystarczy mi dobry krem nawilżający, bo się za bardzo do słońca nie wystawiałam. Ostatnio używam kremu Happy Per Aqua Flosleku i jestem zadowolona. Buzia jest gładka i nawilżona :)
Lusiek276
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez kika75 » 4 wrz 2011, o 00:06

bardzo dobry jest balsam posłoneczny z mary cohr który nawilża łagodzi podrażnienia utrzymuje dłużej opaleniznę.
kika75
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez mimargo » 4 wrz 2011, o 20:42

Lusiek276 napisał(a):Nie ukrywam, weekend w SPA na pewno by mi się przydał, ale nie każdego na to stać :P Muszę sobie radzić bez takich luksusów :P Na szczęście wystarczy mi dobry krem nawilżający, bo się za bardzo do słońca nie wystawiałam. Ostatnio używam kremu Happy Per Aqua Flosleku i jestem zadowolona. Buzia jest gładka i nawilżona :)



Ten Floslek to chyba dobra sprawa :).
mimargo
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez Paulina13 » 20 wrz 2011, o 17:15

Lusiek276 napisał(a):Nie ukrywam, weekend w SPA na pewno by mi się przydał, ale nie każdego na to stać :P Muszę sobie radzić bez takich luksusów :P Na szczęście wystarczy mi dobry krem nawilżający, bo się za bardzo do słońca nie wystawiałam. Ostatnio używam kremu Happy Per Aqua Flosleku i jestem zadowolona. Buzia jest gładka i nawilżona :)


też używam tego kremu, świetnie nawilża moją cerę i rewelacyjnie sprawdza się pod makijaż :) szczerze polecam!
Paulina13
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez pomcia » 22 wrz 2011, o 17:12

Dziewczyny najlepiej to dbać o skórę podczas opalania, lata a nie potem po wakacjach płakać.
pomcia
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez skylark » 23 wrz 2011, o 12:28

a ja polecam natłuszczającą emulsję do kąpieli Oillan :) (tak profilaktycznie) latem częściej raz na tydzień, dwa tygodnie, po lecie troszku rzadziej raz na miesiąc, jak dla mnie zbawienna jest :)
skylark
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez Laalaa » 1 paź 2011, o 12:08

ja dostalam w prezencie kupon podarunkowy z salonu B&B na Grzyboskiej na piling z masazem. To bylo rewelacyjne doswiadczenie, pierwszy raz robilam cos takiego... odprezajace i nawilzajace doswiadczenie. Skora gladka jak jedwab a masaz... wiadomo czysta przyjemność :-) To naprawde fajny pomysl na zadbanie o skore po lecie takie zabiegi
Laalaa
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez puderniczka » 3 sty 2012, o 16:07

moja skóra w zimie potrzebuje czegoś więcej niż tylko balsamów, łykam zawsze coś na nawilżanie od wewnątrz, teraz kupiłam tabletki Olej z kiełków pszenicy, wcześniej też coś z Gala miałam i skóra jest ok.

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez Nyska » 8 sty 2012, o 14:11

Mi się teraz w zimie strasznie łuszczy skóra, koleżanka powiedziała mi, że na takie coś jest bardzo dobry DERMOGAL, kurcze okropnie to wygląda i chyba spróbuję, w sumie to nic nie szkodzi, jeszcze jak ona mówiła że działa. Może któraś z was stosowała DERMOGAL?
Nyska
 

Re: nawilżenie skóry po wakacjach

Postprzez Kasia » 8 sty 2012, o 16:38

Nyska napisał(a):Mi się teraz w zimie strasznie łuszczy skóra, koleżanka powiedziała mi, że na takie coś jest bardzo dobry DERMOGAL, kurcze okropnie to wygląda i chyba spróbuję, w sumie to nic nie szkodzi, jeszcze jak ona mówiła że działa. Może któraś z was stosowała DERMOGAL?


Moja skóra też ma skromną chęć przesuszać się. Sama używam kremu odżywczego AA. Raz że działa w zimie dwa, że nie uczula mnie jak inne rzeczy. Co do balsamów, stoswalam ale mi nic to nie daje
Kasia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Zielony635