sklepy zoologiczne w necie

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

sklepy zoologiczne w necie

Postprzez Lady_Sisi » 27 kwi 2011, o 13:08

Witam wszystkich!

Zakładam nowy wątek ponieważ myślę, że mogą się komuś przydać informacje na temat internetowych sklepów zoologicznych. Wiadomo - w necie zazwyczaj taniej, tak więc gdzie kupujecie żywność i akcesoria dla Waszych pupili? ;)
Lady_Sisi
 

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez Anastazja-A » 27 kwi 2011, o 20:13

Hm no zazwyczaj pewnie większość powie, że kupuje w sklepach osiedlowych albo w supermarketach bo to najbliżej ;) Ale też nie zawsze dostępne są tam te karmy z wyższej półki :( Jak chodzi o psy i koty to znam e-karmę - nie wiem co na to inni. Gdzie kupujecie?
Anastazja-A
 

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez roksanna » 28 kwi 2011, o 13:23

Ja z kupowaniem karmy akurat nie mam problemu bo zwierzaka na razie nie mam ale widziałam na fejsie e-karmę i skojarzyłam, że ktoś z moich znajomych chyba wygrał tam właśnie karmę (tylko już nie wiem czy dla psa czy dla kota). Hmm.
roksanna
 

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez Lady_Sisi » 29 kwi 2011, o 13:01

No, jak dla mnie - przydatnym jest szukanie takich konkursów i branie w nich udziału. Kolega wygrał kiedyś ogromniastą paczkę dla swojego pupila więc miał z głowy zakupy na dłuższą chwilę.
Lady_Sisi
 

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez roksanna » 12 maja 2011, o 12:07

No właśnie - jak kupowac karmę to od razu w większych ilościach. A już zwłaszcza jak ma się więcej psów albo psa i kota. Wiadomo, że jesli kupi się w sklepie stacjonarnym to może byc to bardzo uciążliwe, chyba, że ma się samochód. Przy zamawianiu ze sklepów internetowych dostawa jest do domu - więc ten problem przynajmniej odpada.
roksanna
 

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez pomcia » 13 maja 2011, o 14:52

poza tym niektóre sklepy robią promocję i masz dostawę gratis :)
pomcia
 

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez roksanna » 16 maja 2011, o 09:46

No właśnie - ale ta dostawa gratis to chyba dopiero jak zrobi się zakupy za określoną kwotę - prawda? No chyba, że rzeczywiście jest jakiś konkurs albo po prostu taka promocja :)
roksanna
 

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez muspati » 19 lis 2013, o 17:38

W sklepach zoologicznych się opłaca w internecie jak jest darmowa dostawa bo tak to na to samo wychodzi w sumie co w normalnym "osiedlowym" bo w "marketowych" to już jest najdrożej.

Fotobudka czyli świetna zabawa na każdej imprezie.
muspati
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 13:37

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez Adidasowa » 20 lis 2013, o 21:06

No ja jednak kupuje na żywo, nie przesz e-sklepy.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez 456 » 20 lis 2013, o 21:47

Zamawiam. Mam sprawdzone sklepy internetowe, które działają też poza internetem. Jeżeli niektóre produkty takiego sklepu mogę dostać w pobliskich zoologikach to przynajmniej wiem, że nie podeślą bubla. Taniej, większy wybór, jakościowo wiem czego się spodziewać.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: sklepy zoologiczne w necie

Postprzez ariadna » 3 kwi 2014, o 10:45

Jak najbardziej korzystam :) Najczęściej kupuję tutaj SPAM, bo mają fajny wybór. No i co najważniejsze zwierzakom (mamy psa i kota) pasuje.

Ostatnio edytowano 3 kwi 2014, o 11:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ariadna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 10:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], FranciszkaDavignon, Google [Bot]