Mięśniaki

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Mięśniaki

Postprzez Grusza45 » 6 kwi 2014, o 10:58

Byłam w piątek u lekarza ginekologa na rutynowej kontroli bo nie byłam 2,5 r niestety i
stwirdził mięśniaki tak mnie wystraszył że nie mogę spokojnie funkcjonować .Że muszę iśc na operację i usunąć wszystko .Zapisałam się do innego prywatnie jeszcze jednego na potwierdzenie diagnozy ale to dopiero we wtorek i nie moge usiedziec na miejscu Może Któraś z was kochane forumowiczki przechodziła podobnie i opisze swoje zmagania z mięśniakami?

Pozdrawiam Grusza 45
Grusza45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 20:23

Re: Mięśniaki

Postprzez Grusza45 » 10 kwi 2014, o 22:40

Witam!!11
Byłam prywatnie i sie okazało że mam mięśniaka ale ma tylko 9mm trzeba kontrolować i tyle
Teraz to dopiero mam metlik w głowie zwyczajnie sie boje i nie wiem któremu mam wierzyć !!!!! Zrobił USG i porozmawiał uspokajał i przepraszał za kolegę po fachu.
Może iść jeszcze do innego ???

Poprzednio byłam na kasę chorych bo uważałam po co przepłacać skoro dobrze sie czuję i nic takiego mi nie dolega ,więc chodziłam na kasę chorych żeby zaoszczędzić a tu masz taki klops i co teraz ???/

Pozdrawiam
Grusza45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 20:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], surykatka2