włosy;)

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: włosy;)

Postprzez Hadassa » 22 kwi 2014, o 10:39

ja ogólnie jestem zdania że niemieckie produkty lepsze niż polskie ;)
nawet głupie mydło, do rąk ;) a póki mam okazję to korzystam ;)
a mąż podziela moje zdanie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: włosy;)

Postprzez Karolcia93 » 29 kwi 2014, o 00:35

Ja bardzo lubie z szamponów Dove, lub olejek arganowy do włosów... :) A wy jakie szampony polecacie?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: włosy;)

Postprzez Kornelka00 » 29 kwi 2014, o 10:14

kupiłam ostatnio z babcinej apteczki Joanny, ale nie jestem zadowolona. Ze Shwarzkopfa mam do włosów farbowanych - to trochę męczy mi włosy i szybko przetłuszcza.
Wciąż szukam fajnego, lekkiego szamponu dla moich uporczywie szybko przetłuszczających się włosków

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: włosy;)

Postprzez Amaretto » 29 kwi 2014, o 11:22

Kornelka a słyszałaś może o szamponach marki CeCe? Ja stosuję je od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona ;) Nie obciążają włosów i bardzo dobrze oczyszczają. Dzięki temu włosy praktycznie wcale sie nie przetłuszczają. O ile wcześniej musiałam je myć praktycznie codziennie to teraz wystarczy mi raz na 2-3 dni.
Fajna jest również ich nowa seria do wypadających włosów CeCe Med Prevent Hair Loss - zakupiłam sobie odżywkę i widzę znacznie mniej kosmyków na szczotce a wcześniej miałam dość duży z tym problem.
Amaretto
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]