Problem intymny u chłopaka

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Problem intymny u chłopaka

Postprzez jack » 14 maja 2014, o 13:26

Witam, z góry przepraszam, że piszę na tym portalu, ale zapewne dostanę tutaj najlepsze odpowiedzi. Na wstępie proszę o potraktowanie sprawy poważanie a nie dla żartów. Byłem u lekarza i prawdopodobnie mam jakieś zapalenie cewki lub pęcherza, biorę tabletki, ale póki co nie ma rezultatu. Kilka razy dziennie pojawia się wydzielina a zmienianie 3-4 razy dziennie majtek jest uciążliwe. W jaki sposób chłopak może się zabezpieczyć przed niechcianą wydzieliną ? Czy są jakieś podpaski lub wkładki dla chłopaków ? Podkładanie chusteczek itp odpada, ponieważ one się zwijają. Czy ewentualnie można użyć takich kobiecych podpasek ? Wiem, że u kobiet to przylega i nic nie wydostaje się na zewnątrz, u chłopaka może być z tym problem, ponieważ będzie odstawać. Ewentualnie jakie kobiece podpaski lub wkładki są najcieńsze tak aby nic nie wyróżniało się spod ubrania, ponieważ kompletnie nie mam pojęcia ?
jack
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 13:25

Re: Problem intymny u chłopaka

Postprzez G**** » 14 maja 2014, o 17:29

Każda wkładka jest cienka i wydaje mi się że to powinno Ci wystarczyć, możesz łatwo schować do kieszeni zapasową nikt nawet nie zauważy. Podpaski bym Ci nie doradziła... Lepiej nie używaj.
G****
 

Re: Problem intymny u chłopaka

Postprzez jack » 15 maja 2014, o 12:25

Jakie wkładki możesz polecić ? Chodzi mi o konkretną nazwę, ponieważ nie mam pojęcia co i jak wybrać
jack
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 13:25

Re: Problem intymny u chłopaka

Postprzez G**** » 16 maja 2014, o 10:52

Dla mnie np najlepsze są discreet ale są też wkładki dla mężczyzn tylko tych to musisz szukać w aptekach raczej.
G****
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: docha, Google Adsense [Bot]