dezodorant w kremie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

dezodorant w kremie

Postprzez kika75 » 26 wrz 2010, o 12:33

deo krem jest niezwykle łagodny i nadaje się do wrażliwej skóry mężczyzn, jak i kobiet. Zapewnia super ochronę przed przykrym zapachem potu. Szybko się wchłania nie pozostawiając żadnych plam na skórze ani na ubraniach produkuje go firma locherbera czy ktoś stosuje taki krem ????
kika75
 

Re: dezodorant w kremie

Postprzez Paulina13 » 27 wrz 2010, o 19:59

Od wielu lat jestem wierna jednemu dezodorantowi, a konkretnie stosuję Rexonę w sztyfcie i uważam, że nie ma dla mnie nic lepszego.
Paulina13
 

Re: dezodorant w kremie

Postprzez numeria » 25 kwi 2012, o 08:05

super rozwiazaniem jest preparat etiaxil badz odpowiednik odaban ... wygodny - uzywa sie go zaledwie dwa razy w tygodniu i naprawde eliminuje pocenie sie ... :)
numeria
 

Re: dezodorant w kremie

Postprzez apollo » 5 maja 2014, o 12:08

Dezodorant naturalny łagodny w sprayu Hb mam od dłuższego czasu. O co chodzi z tymi kremami? One faktycznie mają pozytywny wpływ na skórę? Skóra się jakoś drastycznie zmienia?
apollo
 

Re: dezodorant w kremie

Postprzez Cute_5 » 6 cze 2014, o 12:38

Pierwsze słyszę o takim dezodorancie. Ja osobiście używam zwykłego w sprayu z adidasa.
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]