Czy to jest normalne?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy to jest normalne?

Postprzez gwazdka » 15 paź 2010, o 22:46

Witam! Niedawno odkryłam, że chłopak, z którym się spotykałam onanizuje się na portalu erotycznym zaczepiając inne osoby zarejestrowane na tym portalu. Inne osoby - czyli kobiety i mężczyzn. Zostawił mnie smsem (napisał że mnie zdradza), widywaliśmy się codziennie, więc nie miał kiedy mnie zdradzić. Chyba, że na tym portalu erotycznym. Robił to już gdy byliśmy razem (8 miesięcy przed rozstaniem). Napiszcie mi proszę, czy On jest ekshibicjonistą. Na obrazie kamerki widoczny jest cały tzn. ciało i twarz. Wpadłam w depresję, bo myślałam że to moja wina. Ciągle się zadręczałam. Dalej Go kocham, choć tak mnie potraktował. Napiszcie mi co o tym myślicie.
gwazdka
 

Re: Czy to jest normalne?

Postprzez Justyna4 » 19 paź 2010, o 13:05

Może szuka przygód właśnie na takim portalu.., może wasz związek go znudził..ale skoro tak postąpił to lepiej postarać się zapomnieć niż myśleć o tym wszystkim..bo przytłoczy Cie to i będzie Ci ciężko
Justyna4
 

Re: Czy to jest normalne?

Postprzez babeczka » 6 lut 2012, o 10:18

Nie wiem,czy nie lepiej zostawić go? i poszukać sobie innego chłopaka? Zachowuje się dziwnie, to fakt,ale może taki był zawsze?,a Ty tego nie zauważyłaś? A jak kiedyś będzie się zachowywał jeszcze gorzej?Zastanów się dobrze nad tym.POwodzenia,trzymam kciuki.Pa.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]