Soczewki kolorowe

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Soczewki kolorowe

Postprzez Marti » 29 lis 2011, o 21:53

Witam Was:)
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem soczewek kolorowych i jednie co mnie powstrzymuje to, to że nie wiem jak moje oczy będą na nie reagować. Macie jakieś doświadczenie już z takimi soczewkami? znalazłam fajne ... i kolor wschód słońca(już sama nazwa brzmi intrygująco;p) a jeśli chodzi o wydatek, to nie są kosztowne, przynajmniej na tym sklepie co znalazłam, także mam nadzieję, że wymienicie się tutaj jakimiś doświadczeniami ze mną :) Pozdrawiam


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Marti
 

BRON CIE PANIE BOZE!!!

Postprzez no.nie.wiem » 10 gru 2011, o 10:14

pod zadnym pozorem nie kupuj soczewek w "jakims tam sklepie".
Oczy sa zbyt delikatne i cenne zeby traktowac je jakims badziewiem.

Soczewka musi byc tak czysta jak sie tylko da, przepuszczajaca powietrze zeby oko moglo oddychac a przedewszystkim musi miec prawidlowo dobrana krzywizne. W przeciwnym razie dzieja sie cuda z uszkodzeniem siatkowki itp..

Czyli :) Najpierw pasuje zlozyc wizyte u pana okulisty i tam dokonac zakupu.

A tak nawiazujac do kolorowych soczewek, kupujac swoje (te normalne) dostalam kilka par kolorowych i absolutnie oku nie przeszkadza zmiana koloru:)
no.nie.wiem
 

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez arcticone » 13 gru 2011, o 13:13

Mi sie wydaje, że jeśli chodzi o komfort to nie ma większej różnicy między kolorowymi a normalnymi. A potrafi to wyglądać naprawde super. Znałam kiedyś dziewczyne która nosiła takie soczewki i wow!
arcticone
 

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez Asia44 » 4 gru 2013, o 09:16

Soczewki to naprawdę ogromne udogodnienie. A co do tych kolorowych - to rzeczywiście, potrafią całkowicie odmienić wygląd. Fajna sprawa. Co do miejsca zakupu to faktycznie, warto wybierać tylko sprawdzone i rzetelne sklepy.

Ostatnio edytowano 12 gru 2013, o 13:52 przez BabskieSprawy.pl, łącznie edytowano 2 razy
Powód: SPAM
Asia44
 

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez marta3432 » 16 sty 2014, o 10:56

Też kuszą mnie kolorowe soczewki, zwłaszcza zimą, kiedy mój kolor oczu nie jest tak intensywny jak zwykle. Zawsze się obawiałam, że mogą mieć jakiś negatywny wpływ na oczy, ale trochę mnie uspokoiłyście :)
marta3432
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 10:50

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez TrufleMalinowe » 12 lut 2014, o 15:32

Ja używam czasem takich niebieskich. Fajne są, oczy nie bolą. Jedyny problem jest taki, że czasem się przesuwają i widać mój naturalny kolor oczu... :|
TrufleMalinowe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 17:39

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez Mariolkaboz » 13 lut 2014, o 12:11

No właśnie jest to duży problem jak się przesuwają. Wygląda to bardzo nienaturalnie.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez mirka1025 » 28 lut 2014, o 15:26

To zależy od tego jak bardzo chcesz zmienić kolor oczu. Moja koleżanka miała jasnoniebieskie i nosiła takie wręcz chabrowe soczewki. Miała hipnotyzujące spojrzenie, ale wiedzieliśmy, że to soczewki. Ja zawsze chciałam mieć ciemne, wręcz czarne oczy:) Ale jeszcze jakiś chłopak zakochałby się w moich oczach a tu taki zonk, zdejmuję soczewki i oczy niebieskie;p
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez Life_is » 20 lip 2014, o 22:56

Jak dla mnie soczewki lumb and bush tylko.
Life_is
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:41

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez karolajnaa » 30 lip 2014, o 14:12

Te soczewki są super, ale jak każde inne męczą oczy. Lepiej kupić droższe, na allegro są za kilka groszy już do kupienia, ale odradzam.
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]