skaling

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: skaling

Postprzez biszka » 30 kwi 2013, o 21:42

Ja z kolei polecam Klinikę Dormed. TO bardzo duża klinika, mają świetną kadrę, wielu specjalistów :) A sprzęt najlepszy w Warszawie - ostatnio pani doktor chwaliła mi się sprzętem, który potrafi "zrobić" ząb w kilkanaście minut.
biszka
 

Re: skaling

Postprzez jagoda878 » 1 maja 2013, o 20:35

biszka napisał(a):Ja z kolei polecam Klinikę Dormed. TO bardzo duża klinika, mają świetną kadrę, wielu specjalistów :) A sprzęt najlepszy w Warszawie - ostatnio pani doktor chwaliła mi się sprzętem, który potrafi "zrobić" ząb w kilkanaście minut.


Też słyszałam o tej klinice, że mają świetny sprzęt i super specjalistów. Moja znajoma jest ich stałą pacjentką i bardzo sobie chwali, ja na razie nie mam problemów z zębami, ale chyba też musze się do nich wybrać :) profilaktyczne!

Dzięki Dormedowi przestałam się bać dentysty!
jagoda878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 14:21

Re: skaling

Postprzez samanta » 30 maja 2013, o 20:35

Ja także polecam klinikę Dormed. Wybielałam tam zęby przed własnym ślubem i jestem bardzo zadowolona z efektów.
samanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 13:10

Re: skaling

Postprzez Daria_W » 31 maja 2014, o 16:50

Ale skaling to nie jest przez przypadek usuwanie kamienia a nie wybielanie?:P A to są przecież dwa różne zabiegi.
Avatar użytkownika
Daria_W
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 11:09

Re: skaling

Postprzez Malina123 » 10 lip 2014, o 10:45

Ja na takie zabiegi moge polecic SPAM co prawada jest to dentysta z Wrocławia, ale nie wiem o jakie miasto pytala autorka watku. ja robilam u nich caly pakiet zabiego higienistycznych - piaskowanie, skaling, fluoryzacje i jestem zadowolona. Chociaz krew sie lala :)

Ostatnio edytowano 10 lip 2014, o 12:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Malina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lip 2014, o 10:18

Re: skaling

Postprzez Stokrotka1 » 29 sie 2014, o 18:11

Co do skalingu, to jestem jak najbardziej za :) Efekt jest fajny, a nie niszczy zębów ;)
Ja miałam robiony w klinice Dental-Design Jaworska w Pruszkowie, jeżeli jesteś z okolic Wawy to naprawdę polecam Ci się tam udać, świetni dentyści :)
Stokrotka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 20:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]