Problem z sianowatymi włosami.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez Eylan » 6 lis 2010, o 02:11

Witam!
Mam włosy strasznie zniszczone po licznych farbowaniach i rozjaśnianiach. Ostatnio rozjaśniłam sobie z ciemnego brązu na platynowy blond (masakra) moje włosy wyglądają jak siano. Dosłownie. Nie da się ich w jakikolwiek sposób "normalnie" rozczesać, tylko trzeba porządnie pociągnąć szczotką przy czym wyrywając je. Są bardzo zniszczone; kruszą się, łamią i wypadają.

Szukam jakiegoś skutecznego preparatu (szamponu/odżywki/maseczki etc.) na takie tego typu włosy, który by je porządnie zregenerował.

Chciałabym, żeby były mocniejsze, zregenerowane, lśniące i żeby miały efekt "sypkich włosów"

Z góry dziękuje ;)
Eylan
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez ela1980 » 6 lis 2010, o 10:58

Fryzjer coś powinien polecić.
ela1980
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez misilinka » 26 lis 2010, o 21:31

Witaj! W takim przypadku moim zdaniem nie ma co czekać i trzeba zadziałać z potrójną mocą (jak to mawia mój fryzjer :)). Czyli i szampon i maseczka i jakiś supement diety. Wyboru jest aż za dużo, a wiadomo ze nikt nie lubi eksperymentować na własnych włosach. Ale ja ostatnio używam revalidu, który ma wszystkie trzy produkty (szampon, odżywka i kapsułki) jestem zadowolona. Spróbuj może tutaj: http://www.moclekow.pl/products/details ... _na_wlosy/ mają bogaty wybór i z tego co widzę ceny lepsze niż w aptece.
misilinka
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez szarotka » 10 gru 2010, o 00:44

Też kiedyś przesadziłam z wypróbowywaniem różnych kolorów na swojej głowie i to farbami niezbyt dobrymi i miałam włosy w koszmarnym stanie. Fryzjerka się załamała, ścięła mi co się dało (raczej ile ja dałam, bo zbyt krótkich nie lubię) i poleciła serie osmo do włosów suchych i zniszczonych. Miałam szampon, odżywkę i maskę i po jakimś czasie stosowania moje siano zamieniło się w ładne, błyszczące i mięciutkie włosy. Teraz jak farbuję to też farbami tej firmy, bo tak nie niszczą włosów. Jak na kosmetyki fryzjerskie (czy tam profesjonalne) to nie są drogie, tylko trzeba się po nie udać do fryzjera, bo w drogeriach ich nie kupimy.
szarotka
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez aura » 4 sty 2011, o 12:45

Dobrym sposobem na regenerację włosów jest profesjonalna pielęgnacja w salonie fryzjerskim. Na przykład w salonie Berendowicz&Kublin taka pielęgnacja odbywa się za pomocą urządzenia które otwiera łuskę włosa, wprowadza preparaty do najgłębszych jego struktur i na koniec zamyka łuskę włosa. Na pewno żadne balsamy kupione w drogeriach nie dadzą takiego efektu.
aura
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez striker44 » 11 lut 2011, o 10:28

Ja mam natomiast inny problem - wypadające włosy. NIe wiem czy te porady (Wypadające włosy) będą skuteczne?
striker44
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez marzycielka » 11 lip 2011, o 10:07

najlepiej stojuj codzienie maseczki do włosów farbowanych polecam tez jabab lub olejki do włosów
marzycielka
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez mexxy89 » 9 sie 2011, o 16:48

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
mexxy89
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 12:34

Ja bym robiła maseczki wax, odżywka z jedwabiem a raz w tygodniu zabieg z naftą kosmetyczną. I może dodaj więcej witamin do diety.
pomcia
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez e-kosmetolog » 11 sty 2012, o 10:42

Ja bym poleciła profesjonalny produkt ing do rekonstrukcji włosów:

Zabieg regenerujący włosy zmęczone, łamliwe oraz zniszczone czynnikami termicznymi jak i częstą dekoloryzacją.
Zestaw zawiera trzy preparaty: szampon (10ml), olejek (10ml) oraz aktywartor (10ml).

Dwuetapowy zabieg jest bardzo prosty i szybki, polecany do użytku domowego jak i salonów fryzjerskich.

Szampon leczniczy Etap 1:
Głownym składnikiem aktywnym szamponu jest zielona herbata, która silnie wzmacnia cebulki włosa powodując lepsze przyleganie do struktur mieszka włosowego zapobiegając nadmiernym wypadaniem włosów. Zielona herbata ma również właściwości anty-starzeniowe zapewniając ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Odżywienie Etap 2:
Olejek + aktywator
Składnikami aktywnymi jest przede wszystkim keratyna.
Najważniejsza strukturalna część łodygi włosa, - czyli kora - jest zbudowana ze skręconych włókienek keratyny. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłony włosa, której stan odpowiedzialny jest za rewitalizację, połysk, gładkość i wrażliwość włosów na działanie różnych szkodliwych czynników zewnętrznych.


Sposób użycia:
Umyj włosy szamponem leczniczym- dokładnie spłucz.
Wlej olejek i aktywator do miseczki i za pomocą szpatułki dokładnie wymieszaj do uzyskania miekkiej pianki.
Nanieś na włosy i pozostaw na 2-3minuty, po czym dokładnie spłucz.

zestaw jest na jeden raz ale kilka takich i włosy na pewno będą w lepszej kondycji, używałam to wiem.
e-kosmetolog
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez marlin » 16 sty 2012, o 18:55

Ja używam po każdym myciu jedwab do włosów (również walczę z sianem na głowie), przed suszeniem, czy prostowaniem (tego staram się unikać) używam preparatu chroniącego włosy przed wysokimi temperaturami, przy każdym myciu stosuję odżywkę lub maseczkę do włosów (maseczkę co drugie, trzecie mycie). Widzę efekty, chociaż wymaga to czasu.
marlin
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez Awsomegirl » 24 sty 2012, o 13:24

uważam, że najlepiej zainwestować w porządną suszarkę z jonizacją, która zapobiega właśnie puszeniu się włosów i ich wysuszaniu, dzięki ujemnym jonom, włosy stają się miękkie, błyszczące , jedną z najlepszych marek suszarek jest Sculp, którą można dostać tylko w sklepach fryzjerskich np kalamis
Awsomegirl
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez no.nie.wiem » 5 lut 2012, o 14:01

Ja stosuję maseczki do włosów, takie które trzyma się na głowie kilka minut zanim się spłuka (masa tego w sklepie jest).

Moja mama poradziła mi maseczke z całego jajka z olejkiem rycynowym, maseczke z jajka z sokiem z cytryny - działaja rewelacyjnie! Włosy są miękkie i sypkie.
Oprócz tego włosy spłukuję wodą wymieszaną z octem (żeby zmiękczyć wodę).
Włosów nie suszę albo suszę zimnym powietrzem.
A płukanie zimną lub letnią wodą sprawia, że włosy są lśniące :) Powodzenia ;)
no.nie.wiem
 

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez Shawnee » 17 lut 2012, o 12:56

Mi włosy łamały się i wypadały na grandę. Kupiłam szampon Gliss Kur Ulitamte Repair. wraz z odżywką. używam go od miesiąca i włosy wyglądają o wiele lepiej, zdrowo, nie wypadają prawe w ogóle, a wcześniej garściami wyciągałam ze szczotki ;/ Nie używaj go samego, bo jak nie zastosujesz odżywki to włosy są byle jakie, takie dziwne i tłuste ;/ Najlepszy efekt tylko z odżywką :)

"Podobno ludzie z wiekiem się nie zmieniają, stają się tylko coraz bardziej sobą."
Avatar użytkownika
Shawnee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Problem z sianowatymi włosami.

Postprzez akita » 19 lut 2012, o 23:21

swietne sa płukanki z ziół takich jak rumianek i szałwia.

mozna tez wcierac sok z utartej czarnej rzepy w skore glowy, wzmacnia cebulki wlosow i sprawia ze sa znacznie mocniejsze

http://www.gadzeto.com.pl
Najlepsze Prezenty w sieci dla Niej i dla Niego
Urocze płyty DVD z nadrukami
akita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 21:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]