Intymny problem

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Intymny problem

Postprzez agddga » 14 lip 2011, o 23:10

Witam drogie Panie,

mam dość intymny problem.

Otóż każdego miesiąca, jak każda kobieta przechodzę okres. Zaznaczę że jest on bardzo nieregularny. Raz na początku miesiąca a to raz w środku a czasem pod koniec. Kilka dni przed mam podstawowe objawy, czyli większy apetyt, skłonność do słodyczy. Oraz ból. Ból w lewym jajniku. Już na kilka dni przed zajadam się tabletkami przeciwbólowymi. A gdy przychodzi owy dzień, dzień okresu. To jestem umierająca. Pewnie znacie ten ból, ale mi dokucza najbardziej ten lewy jajnik. Pierwszy dzień owego okresu jestem do niczego.Lece na kilu rożnych proszkach przeciwbólowych oraz NO-SPA 60 mg nie pomaga.

Pytam się Was kobiety, jestem hm...mało doświadczona? albo inaczej, mało poinformowana.

Z mamą nie rozmawiałam na ten temat, a teraz jej już nie ma. A ja ma 20 lat a z Ojcem nie będę rozmawiać na ten temat.

Nigdy nie byłam u Ginekologa. Mam cykora żeby iść. Nie robiłam cytologi ani nic w tym rodzaju.
agddga
 

Re: Intymny problem

Postprzez dzo » 15 lip 2011, o 16:33

idź do lekarza ;)

i pogadaj z matką bo skoro piszesz, że masz nieregularny cylk na podstawie tego że raz jest na początku miesiąca a raz w połowie to widać, że chyba nie masz zielonego pojęcia o miesiączce ;) ;)
dzo
 

Re: Intymny problem

Postprzez Kitek » 10 sie 2011, o 12:46

na Twoim miejscu od razu pojawiłabym się u ginekologa. Z takimi sprawami nie ma żartów!
Kitek
 

Re: Intymny problem

Postprzez witaminka » 18 sie 2011, o 14:50

czym prędzej leć do gina!
witaminka
 

Re: Intymny problem

Postprzez Japaneczka » 23 sie 2011, o 12:19

Zdecydowanie powinnaś iść do lekarza. Nie ma co się obawiać wizyty, warto robić regularne badania. Nikt inny tego za nas nie zrobi a o zdrowie jednak trzeba dbać tym bardziej jeżeli coś nas nie pokoi.
Japaneczka
 

Re: Intymny problem

Postprzez Kitek » 24 sie 2011, o 12:15

marsz do ginekologa!
Kitek
 

Re: Intymny problem

Postprzez akita » 19 lut 2012, o 23:23

ja również zdecydowanie polecam ginekologa w tej sytuacji

http://www.gadzeto.com.pl
Najlepsze Prezenty w sieci dla Niej i dla Niego
Urocze płyty DVD z nadrukami
akita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 21:47

Re: Intymny problem

Postprzez Baśka1971 » 21 lut 2012, o 09:37

20 lat i nie byłaś nigdy u ginekologa? :bicz
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]