Nie wiem co powinnam zrobić

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie wiem co powinnam zrobić

Postprzez impossible » 18 wrz 2011, o 20:54

Ostatnio chłopak, w którym się szaleńczo zakochałam zaprosił mnie jako osobę towarzyszącą na wesele. Niestety, musialam odmówić, ponieważ powiedział mi o tym trochę za późno (jak to faceci) i mialam już z góry nałożone inne plany. Kiedy go poinformowalam o tym to stwierdzil ze 'okej, jakoś to przeżyje ;('. ale od tamtej pory się w ogóle do mnie nie odzywa, a mieszkamy niedaleko siebie. nawet głupiego smsa. bardzo chciałabym mu podziękować za zaproszenie, bo naprawdę sprawił mi przyjemność. Zastanawiam się czy napisać do niego jakiegoś miłego smsa, bo w tym tygodniu raczej nie będzie możliwośći abym się z nim spotkała. Co o tym sądzicie?
impossible
 

Re: Nie wiem co powinnam zrobić

Postprzez oOosylwiaoOo » 19 wrz 2011, o 11:30

Moim zdaniem powinnaś mu wszystko wyjaśnić:) Napisz do niego pierwsza smsa, podziękuj za zaproszenie i powiedz, że następnym razem pójdziesz z miłą chęcią:)
Napisz mu coś miłego:)
W końcu nic nie stracisz, a możesz wiele zyskać:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Nie wiem co powinnam zrobić

Postprzez zapalniczka » 23 wrz 2011, o 22:56

Obraził się i tyle :)
Faceci czasami nas przypominają. Niby twardziele, ale pupka miękka.
zapalniczka
 

Re: Nie wiem co powinnam zrobić

Postprzez babeczka » 26 lut 2012, o 14:42

Mogłaś mu od zaru podziękować,że pomyślał o Tobie. A tak w ogóle,to może jemu chodziło tylko i wyłącznie o ten jeden dzień,bo nie mial z kim iść? A jeśli będzie miało coś być między wami,on sam Ciebie znajdzie,jak to zrobil wcześniej. Trzymaj się. :swing
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Nie wiem co powinnam zrobić

Postprzez pstro » 26 lut 2012, o 21:36

Jakby chciał to juz dawno by sie odezwał do ciebie. widocznie nie czuje potrzeby.
pstro
 

Re: Nie wiem co powinnam zrobić

Postprzez Baśka1971 » 27 lut 2012, o 10:10

Może poczuł się jakby dostał kosza i nie chce dalej się w to bawić. Lepiej do niego napisz, ale nie przesadź, bo pomyśli że się narzucasz.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]