Jaki podolog w Warszawie?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Jaki podolog w Warszawie?

Postprzez Lucy » 21 lis 2014, o 16:45

Mam problem ze stopami. Wstyd się przyznać, ale bardzo mocno się pocą. Próbowałam już domowych sposobów, ale chyba nadszedł czas na wizytę u podologa. Możecie mi kogoś polecić w Warszawie?

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Jaki podolog w Warszawie?

Postprzez Jagoda31 » 22 lis 2014, o 21:28

Na potliwość stóp są przecież różnego rodzaju środki - jak np talk i inne tego typu. Może jest to efekt jakiejś choroby? Napisz jeszcze gdzie mieszkasz. Dobrych podologów jest wielu w Warszawie.
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Jaki podolog w Warszawie?

Postprzez Lucy » 24 lis 2014, o 13:44

Mieszkam na Żoliborzu. Próbowałam już talków, dezodorantów do stóp i nic. Dlatego właśnie chciałam się wybrać do specjalisty.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Jaki podolog w Warszawie?

Postprzez anna_tomczak78 » 24 lis 2014, o 19:04

To tam przy Skwerze Wyszyńskiego 5 w masz gabinet podologiczny. Przyjmuje w nim Pani Kasia Gaździcka - chodziłam do niej na pedicure, efekt rewelacyjny. Z tego co wiem, to zajmuje się również schorzeniami związanymi ze stopami.
anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06

Re: Jaki podolog w Warszawie?

Postprzez Lucy » 24 lis 2014, o 19:30

O, dzięki, myślę, że zajrzę tam do końca tygodnia. Mam nadzieję, że coś pomoże.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Jaki podolog w Warszawie?

Postprzez Uszatka » 24 lis 2014, o 22:08

Miałam podobny problem, pojawil sie nagle. Poczatkowo probowalam kosmetykow i preparatow, potem kupilam nowe buty, a na koniec pomogly... bawelniane skarpetki. Wymienilam wszystkie na takie z conajmniej 80% bawelny i problem znikl, no ale nie wiem czy Tobie tez by pomoglo
Uszatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 22:03

Re: Jaki podolog w Warszawie?

Postprzez xena » 25 lis 2014, o 10:22

Rzeczywiście jest wiele sposób na tego typu dolegliwości. Niektórzy mają taką urodę, że się stopy pocą i tyle. Trzeba jedynie temu przeciwdziałać. Taka wizyta u podologa z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie zaszkodzi.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Jaki podolog w Warszawie?

Postprzez Lucy » 25 lis 2014, o 12:32

Myślę, że to nie problem skarpetek, bo stopy mi się pocą nawet wtedy, gdy są bose. Wydaje mi się, że są jakies zabiegi na tę dolegliwość, ale to już się dowiem dokładnie jak pójdę.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]