prosze o pomoc

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

prosze o pomoc

Postprzez dagmara1995 » 18 gru 2014, o 05:11

Witam bardzo proszę o pomoc . Mam przyjaciółkę która jest w bardzo ciężkiej sytuacji . Była młoda popelniala błędy jak każdy z nas nie chce jej tłumaczyć to bardzo skomplikowane. Mieszkała z matką znam ja to okropna kobieta kończy ludzi psychicznie gdy moja przyjaciółka urodziła córkę jej własną matka odebrała jej prawa ponieważ była młoda i imprezowala są na to świadkowie ( prawdopodobnie ) teraz ma 24 lata w końcu się wyprowadzila poznała mężczyznę starszego 30 lat który spędził wiele lat w zakładzie karnym Ale teraz pracuje wynajol mieszkanie córka mojej przyjaciółki bardzo go lubi . Proszę napiszcie mi jak ktoś był w podobnej sytuacji jakie są szanse na odzyskanie dziecka

Wiem że możecie pomyśleć jakaś patologia Ale nie jest tak . Ta para się zmieniła i kocha to dziecko pomóżcie chociaż z pomysłem jak z tym dzieckiem się skontaktowac , matka mojej przyjaciółki zabronila jej i facetowi wybrać z przeczkola , sama wyrzuciła moja przyjaciółka z domu puzniej wypisywala sms ze ma wracać sama bez swojego mezszczyzny ( to matka zawsze wybierała jej chłopaków )do dziecka ze dziecku już powiedziała ze mama jej nie chce znać i ze córka już jej nie chce widzieć , moja przyjaciółka boi się iść ja odwiedzić bo córka będzie płakać a jak by z nią została mama by ja wykonczyla i znowu by matce uległa i to by trwało wieczność

Ostatnio edytowano 21 gru 2014, o 13:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: łączenie postów
dagmara1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 sie 2013, o 16:24

Re: prosze o pomoc

Postprzez dagmara1995 » 18 gru 2014, o 06:53

Widzę że wiele osób to czyta a nikt nic nie pisze. Jak ktoś co kolwiek ma na myśli jakiś pomysł co kolwiek proszę pisać . To forum a pisze któraś historie i nikt nie pisze nie wiem co to za forum .
dagmara1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 sie 2013, o 16:24

Re: prosze o pomoc

Postprzez Hadassa » 21 gru 2014, o 13:41

A może po prostu nikt nie ma pomysłu.
Najlepiej się udać do prawnika i porozmawiać.
A następnym razem proszę przypilnować ortografii i edytować posty

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: prosze o pomoc

Postprzez chochlik70 » 21 gru 2014, o 20:32

Prawnik i jego opinia.
Są bezpłatne konsultacje wystarczy poszukać.
Jednego nie rozumiem,chce odzyskać,kocha a nie pójdzie odwiedzić bo się boi,sorki dzieci czasem płaczą.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], garfield.film.online, Google [Bot]