boj jajnikow,piersi i spozniajaca sie miesiaczka

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

boj jajnikow,piersi i spozniajaca sie miesiaczka

Postprzez mujer305 » 9 sty 2015, o 23:16

Hejo.
jak widać w temacie od paru dni bolą mnie na zmianę jajniki, wczoraj doszły bóle piersi a dokładniej mówiąc sutki:/
Ostatni okres miałam od 7 do 10 grudnia. Cykle mam nieregularne i to bardzo . Moj cykl to mniej wiecej 25 albo 35 dni +/- . Ostatni seks uprawiałam 1 i 2 stycznia z zabezpieczeniem.
mam wręcz dla mnie niepokojący śluz. Raz ma taki perłowaty kolor o gęstej konsystencji a raz jest biały ,rozciągliwy , ale szybko się rwie. Wczoraj np miałam bardzo mało białego rozciągliwego lekko śluzu. Okres powinnam dostać mniej więcej 7 stycznia. Dziś miałam uczucie wilgotności, moja łechtaczka od czasu do czasu mnie zaswędzi oraz zaobserwowałam , że moje wargi są bardziej różowe :<
Mam dziwne obawy ze może być to ciąża albo jakaś infekcja, bo czasem widze koło łechtaczki takie jakby kulki ( białe) co się lepią XD
Jakby ktoś mógł mi rozjaśnić w głowie byłabym bardzo wdzięczna :) :)
mujer305
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 23:09

Re: boj jajnikow,piersi i spozniajaca sie miesiaczka

Postprzez lenkxa » 10 sty 2015, o 16:42

Przede wszystkim się rozluźnij. Stres opóźnia miesiączkę. Doradzam ciepłą kąpiel, relaksującą muzykę, dłuższy spacer...
lenkxa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 sty 2015, o 16:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]