Szczotkowanie ciała na sucho

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Pam_ela » 6 lut 2015, o 16:15

Dziewczyny słyszałyscie o tej metodzie? Ja naoogladałam sie filmików na yt, zakupiłam swoja szczoteczke w Rossmanie i zaczelam sie szczotkować. Może któraś z Was ma ze szczotkowaniem jakies doswiadczenia? :) A moze zaczniecie ze mną? :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Hadassa » 6 lut 2015, o 18:14

Co ma dac te metoda?

Wysłane z malego pożeracza czasu :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Pam_ela » 8 lut 2015, o 09:16

Chce zrobic cos dla siebie -wystarczy 5-10 min codziennie - a co daje szczotkowanie ciala na suchuo?

Szczotkowanie pobudza do wzmożonej pracy układ limfatyczny, który odpowiada za usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. Masaż szczotką ma działanie detoksykacyjne – komórki są stymulowane oraz poprawia się krążenie krwi, dzięki czemu toksyny są szybciej wydalane z organizmu.

Masaż szczotką to jeden ze sposobów na zredukowanie stresu. Szczotkowanie sprawia, że mięśnie się rozluźniają, a nasz umysł odpoczywa. Warto zadbać o odpowiednią atmosferę w trakcie masażu. Jeśli zależy nam na odprężeniu się, powinnyśmy zapewnić sobie ciszę i spokój.

Jeśli chcesz mieć piękne ciało, powinnaś spróbować szczotkowania na sucho. W trakcie masażu szczotką złuszczamy martwy naskórek, odkrywając świeżą, promienną skórę. Szczotkowanie ciała to świetny sposób na pozbycie się cellulitu. Masaż pozwala na rozbicie tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach ciała i jej równomierne rozłożenie. Dzięki temu skórka pomarańczowa staje się mniej widoczna. Szczotka działa jak peeling, dlatego skóra staje się gładka, napięta i jędrna, a kosmetyki zaaplikowane bezpośrednio po masażu lepiej się wchłaniają i działają.

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Astra » 9 lut 2015, o 22:18

Jak dla mnie to nie brzmi to przekonywujaco.
Takie ,,znecanie ,, sie nad cialem i to do tego na sucho nie pasuje mi.
Moze to i skuteczny sposob na masaz , ale zupelnie nie dla mnie. :evil:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Hadassa » 9 lut 2015, o 23:06

A jaka szczotka do tego ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Pam_ela » 10 lut 2015, o 12:19

Szczotkowanie ciała na sucho to bardzo fajna sprawa - szczotka najlepsza z włosia naturalnego - są dostępne w Rossmanie za ok 10-15zł.

Powiem szczerze, że po około 2 tygodniach codziennego szczotkowania moja skóra jest cudownie delikatna - nawet mój mąż to zauważył i powiedział, że jestem mięciutka jak kaczuszka heheh - chyba kiedys taka była reklama czy coś? :P

To nie jest znęcanie się nad ciałem, tylko w naturalny sposób pozbywamy się martwego naskórka, stymulujemy pracę układu limfatycznego i do tego można pozbyc się cellulitu. Nie należy trzeć ciała niewiadomo z jaką siłą, tylko wykonujemy taki delikatny masaż szczotką i nie mam po tym nawet żadnych podrażnień. Dla mnie bomba :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Hadassa » 10 lut 2015, o 12:26

Na YT coś o tym znajdę ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez rewelka_ » 10 lut 2015, o 12:54

Na YT jest masa filmikow o szczotkowaniu ciała na sucho :) sama stosuje ta metode juz od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów :]

________________________________________________
www.rewelka-testuje.blogspot.com
Avatar użytkownika
rewelka_
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 16:25

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Hadassa » 10 lut 2015, o 13:08

No to muszę poszukać, bo brzmi ciekawie.
W sumie skoro szczotkowanie włosów odpowiednio wpływa na skapl to czemu nie szczotkowanie ciała, choć dziwnie brzmi

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Pam_ela » 11 lut 2015, o 15:20

Bardzo polecam ta metode :) Fajnie gdyby ktoras z Was zaczela i dzielia sie swoimi postepami ze mna :P

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Hadassa » 11 lut 2015, o 16:52

Niestety może w przyszłości,póki co nie mam czasu.
A moja mobilizacja idzie na ćwiczenia

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Pam_ela » 13 lut 2015, o 13:53

5 min dziennie to dużo?:P Ja tyle na to poświęcam :) Na forum jestes bardzo aktywna, wiec czas na szczotkowanie chyba tez by się znalazł - ale cóż jak uważasz, że nie potrzebujesz to szkoda :P ja trwam dalej w swoim postanowieniu i szczotkuje codziennie :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Szczotkowanie ciała na sucho

Postprzez Hadassa » 5 mar 2015, o 21:47

Oczywiście że jestem tu bardzo aktywna ;) ostatnio często tu pisze jadąc do pracy, albo z pracy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]