Zestaw sztućców

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Zestaw sztućców

Postprzez Lena » 21 mar 2011, o 16:52

Chciałabym zakupić sobie wysokiej jakości sztućce do kuchni aby umilić w ten sposób sobie posiłki i nie wstydzić się przed znajomymi, możecie polecić jakiś naprawdę dobry komplet sztućców?
Lena
 

Re: Zestaw sztućców

Postprzez axla » 28 mar 2011, o 15:16

Chyba jedna z najlepszych firm produkujących tego typu wyposażenia to firma Gerlach, lecz ostrzegam ze ich produkty nie są tanie jednakże, jakością biją na głowę inne wyroby z tej kategorii i mają wieczystą gwarancje. Są też łatwo dostępne znajdziesz je choćby na ...czy innych sklepach z tego typu wyposażeniem.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
axla
 

Re: Zestaw sztućców

Postprzez Olka » 28 mar 2011, o 15:51

Gerlach to rzeczywiście chyba najbardziej znana firma produkująca sztućce.
ja mam sztućce kupione w ikei i tez są ładne i jestem zadowolona :)
Olka
 

Re: Zestaw sztućców

Postprzez Anabell » 18 paź 2011, o 15:32

Jeśli chodzi o takie "odjechane" sztućce to mi się podoba mirage od Gerlacha - w załączeniu. Bardzo fajny klasyczny design ma z kolei Kommar. Musisz po prostu poszukać takich w Twoim klimacie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Anabell
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 12:26

Re: Zestaw sztućców

Postprzez tusia25 » 14 mar 2012, o 11:31

Gerlach...
kiedyś była naprawdę duża fabryką produkującą sztućce, moja babcia mieszkała w okolicach gdzie była, pamiętam te tłumy ludzi kt rano i na druga zmianę jeździły do pracy... mój dziadek też tam pracował, ale ja tego nie pamiętam niestety... dziś z tego co wiem jest tam tylko administracja, a produkcja---zgadujcie, tam gdzie dziś wszystko się już chyba produkuje...
nie wiem jak dziś z jakością ich wyrobów, ale pewnie i tak płaci się w większości za markę..
tusia25
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]