co gdy boli pęcherz?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: co gdy boli pęcherz?

Postprzez plutka » 3 gru 2011, o 21:22

Witam
Ja jak miałam mtaki problem to sie umówiłam na wizytę do gabinetu ginekologicznego na Kobierzyńską 98
do pani mgr Doroty ona zajmuje się problemami związanymi z pęcherzem i sprawami8 nietrzymania moczu.
Bardzo mi pomogła już po kilku wizytach mi wszystkie dolegliwości przeszły, a nie musiałam sie faszerować lekami.
Pozdrawiam
Kasiula
plutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lis 2011, o 19:34

Re: co gdy boli pęcherz?

Postprzez zlote_runo » 5 gru 2011, o 00:12

Z całym szacunkiem, ale z pęcherzem i nietrzymaniem moczu to tylko do urologa.
zlote_runo
 

Re: co gdy boli pęcherz?

Postprzez koralowadama » 5 gru 2011, o 15:38

Do ginekologa? A w jaki sposób ginekolog wyleczy nietrzymanie moczy wynikające np. z problemów z cewką moczową?
koralowadama
 

Re: co gdy boli pęcherz?

Postprzez Szyszka » 11 sty 2012, o 19:14

Najlepsze tabletki jakie mogę polecić to "urosept"
Jak najbardziej skuteczne a działanie zapewnione już od pierwszej tabletki.
Chociaż wiadome, że wszystkie leki na każdego działają inaczej
Szyszka
 

Re: co gdy boli pęcherz?

Postprzez Nosia » 23 lut 2015, o 23:37

zlote_runo napisał(a):Moje długoletnie i chyba odwieczne choroby i zakazenia pęcherza już w grudniu zakończą się operacją...jeszcze tylki kilka kolejnych niekomfortowych badań :/ Odkąd pamietam chorowalam na pęcherz, ale lekarze "leczyli" a raczej zbywali mnie antybiotykami. Dopiero niedawno, w wieku 26 lat trafilam do mądrego lekarza, który postanowił zbadać przyczynę, a nie skutek. No i okazuje się, że nawroty zakarzeń pęcherza to wina zweżonej cewki moczowej, którą będą mi poszerzać :( Nigdy nie miałam operacji i aż się boję pomyśleć, jak będzie bolalo, kiedy uczulenie odejdzie :(


dobrze, że w końcu cię zdiagnozowali, bo ciągłe przyjmowanie antybiotyków nic tu nie pomaga, a tylko pogarsza sprawę, mi na szczęście wystarczyło wprowadzenie suplementacji
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: co gdy boli pęcherz?

Postprzez iwciaa » 24 mar 2015, o 00:14

Żurawina jest baaardzo zdrowa na caly układ moczowy! Jesli tylko ktos ma problemy to powinien od rzu po nia siegac i zastanowic sie nad wzieciem jakiejs tabletki wieloskładnikowej, ktora pomoze wyplukac bakterie z moczu i ogolnie wzmocni uklad moczowy.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: co gdy boli pęcherz?

Postprzez jałowa » 25 mar 2015, o 11:10

to prawda żurawina ma bardzo zbawienny wpływ na nasz układ moczowy, niestety zapalenie pęcherza to bardzo nieprzyjemna infekcja a najgorsze jest to, zę lubi powracać, wiec trzeba dobrze się zabezpieczyć przed jej nawrotami.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: co gdy boli pęcherz?

Postprzez Hadassa » 25 mar 2015, o 11:18

Odsyłam do tego tematu
spooby-na-zapalenie-pecherza-moczowego-t4397.html
bez sensu jest toczyć rozmowy o tym samym w 4 różnych tematach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]