Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem

Postprzez lulumiranda » 23 mar 2015, o 07:34

Trochę sobie narobiłam problemu ( z własnej winy, teraz jest coraz gorzej). Wprawdzie nie jest to duży ból ale dyskomfort. Do tej pory byłam taka mądra,że starałam się sama przycinać ale obecnie już nie daję rady. Lekarz rodzinny coś mi przebąkuje o wizycie u chirurga na co na pewno nie chcę się zdecydować.
Może klamerka? Słyszałam,że mogą być skuteczne.Ktoś z Was miał?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem

Postprzez kajametrowska » 24 mar 2015, o 07:28

Powiem Ci,ze najgorsze co mogłabyś zrobić to dalej z tym chodzić i to tak bagatelizować. Powinnaś się z tym wybrać na samym początku. Wiem wiem, że Cię strofuję ale sama byłam taka głupia kiedyś i narobiłam sobie problemów. Prawie trafiłam do chirurga kiedy koleżanka powiedziała mi o kostce Arkady. Jest to bezbolesny zabieg wykonywany w Warszawie,dzięki niemu można odrestaurować paznokcia.
Klamerki nie miałam ale też słyszałam,że jest skuteczna.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem

Postprzez lulumiranda » 25 mar 2015, o 07:44

No ale co poradzić na to jak człowiek normalnie w świecie się boi ? :D

O kostce Arkady nigdy nie słyszałam. Na czym to polega?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem

Postprzez kajametrowska » 26 mar 2015, o 07:54

lulumiranda napisał(a):No ale co poradzić na to jak człowiek normalnie w świecie się boi ? :D

O kostce Arkady nigdy nie słyszałam. Na czym to polega?



Nie ma się czego bać. Wbrew pozorom zabiegi są mniej bolesne niż samo chodzenie z wrastającym paznokciem. Zabieg polega na odbudowywaniu płytki paznokciowej przy pomocy warstwy akrylu. Możesz czuć niewielki dyskomfort ale potem ulga jest nieporównywalnie większa. Są oczywiście przeciwwskazania takie jak na przykład stan zapalny czy ropa niemniej warto jest się zorientować czy mogłabyś się temu poddać bo w taki sposób pozbywasz sie problemu na jednej wizycie.
Jest to nowa metoda, od kilku lat to stosują.

Ewentualnie klamra, o której wcześniej wspomniałam.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem

Postprzez lulumiranda » 27 mar 2015, o 08:24

A powiedz mi jeszcze ile taki zabieg może kosztować? I czy możesz mi dać kontakt tam gdzie mozna się na to zapisać?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem

Postprzez kajametrowska » 30 mar 2015, o 06:57

Oj dokładnie Ci nie napisze bo nie pamiętam.Miałam na dużym palcu to płaciłam ok 400 zł, na małych jest ponoć o wiele taniej. Niby nie jest tak tanio ale i tak moim zdaniem warto.Tutaj masz nr tel: (22) 225-00-20 . Zresztą mają swoją stronę internetową. Poszukaj sobie w sieci. Tam masz dokładnie cały cennik oraz opisane poszczególne zabiegi tak więc będziesz wiedziała na co się nastawić.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]