kupno elektrycznej bieżni

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

kupno elektrycznej bieżni

Postprzez lililidka » 12 gru 2014, o 14:58

Kochane! Potrzebuję Waszej pomocy ;) Poszukuje dla siebie i męża bieżni, stwierdziliśmy, że porwiemy się na elektryczną,a co :D I tutaj moje pytanie, na co powinnam zwracać uwagę? chodzi mi o wszelkie techniczne sprawy :)
lililidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 gru 2014, o 14:57

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez Czarna » 13 gru 2014, o 14:11

Bardziej by się to nadawało do działu "Fitness, ćwiczenia, sport", a jeszcze bardziej na tematycznym forum, na którym zapewne przesiaduje więcej znawców. Ja ze swojej strony nic nie doradzę, może tylko tyle, żeby sobie wyguglać jakieś artykuły, testy itp. oraz wypytać sprzedawcę w sklepie.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez paulka » 15 gru 2014, o 11:56

też jestem na etapie i kupna i od siebie moge poweidziec - powinnaś spojrzeć ogólnie na stabilność sprzętu i bardzo przydatne jest jak bieżnie można składać ;) nie ma wtedy problemu ze znalezieniem dla niej jakiegoś stałego miesjca, ale to tak typowo babskim okiem :D
paulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 11:53

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez 1mpresja » 21 gru 2014, o 21:57

Lepiej nie kupuj w sieci, tylko sprawdź bezpośrednio w sklepie - i popytaj też sprzedawcę, może poleci jakiś konkretny model.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez Karo44 » 22 sty 2015, o 21:58

Może zamiast bieżni karnet do klubu fitness? :)

Raz że przyzwoita bieżnia sporo kosztuje, dwa że mając sprzęt w domu często zapał do ćwiczeń po kilku tygodniach czy miesiącach mija. Oczywiście to indywidualna sprawa każdego z osobna, pisze tylko na przykładach które widziałam na własne oczy :)

Znajome mają bieżnie, jakieś inne maszyny które tylko nie bardzo ma kto na nich ćwiczyć :)
Karo44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 21:45

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez ulek7 » 13 lut 2015, o 20:05

U mnie bieżnia stoi i nikt jej nie używa... lepiej biegać normalnie na zewnątrz!

ulek7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 20:03

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez misialka » 17 lut 2015, o 16:01

Karo44 napisał(a):Może zamiast bieżni karnet do klubu fitness? :)

Raz że przyzwoita bieżnia sporo kosztuje, dwa że mając sprzęt w domu często zapał do ćwiczeń po kilku tygodniach czy miesiącach mija. Oczywiście to indywidualna sprawa każdego z osobna, pisze tylko na przykładach które widziałam na własne oczy :)

Znajome mają bieżnie, jakieś inne maszyny które tylko nie bardzo ma kto na nich ćwiczyć :)


Zgadzam się w 100%!
Sama mam taki sprzęt w domu (akurat nie bieżnie ale sprzet) i w domu za żadne skarby nie moge się zmobilizować, natomiast odkąd mam karnet na siłownie - chodzę przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Ćwiczenie z innymi motywuje :)

misialka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 15:38

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez zosienka » 20 mar 2015, o 16:11

Dobra sprawa moim zdaniem

zosienka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 mar 2015, o 19:02

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez marla_s » 24 mar 2015, o 15:07

Ja bym odradzała kupowanie bieżni. Serwis jest niebagatelnie drogi. Lepiej zainwestować w karnet na siłownie
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez Ania_ABCfitness » 26 mar 2015, o 11:36

Nie zgodzę się;) W przypadku wielu popularnych marek sprzęty na gwarancji objęte są nieodpłatną obsługą serwisową.

Ostatnio edytowano 21 paź 2015, o 22:00 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Po raz kolejny reklama danej marki

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez Lagenko_pl » 2 kwi 2015, o 07:31

Bieżnia to bardzo dobry pomysł,szczególnie zimą kiedy to możemy w dowolnym czasie i nieskrępowani sobie pobiegać. Pytanie jaki budżet posiadasz na jej zakup,bo to jest najbardziej istotne.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: kupno elektrycznej bieżni

Postprzez melani2 » 3 kwi 2015, o 14:36

Miałam bieżnie na początku było fajnie, ale po czasie mi się znudziła i jednak wolę pobiegać na zewnątrz. Tobie także proponuje pozostać przy bieganiu na powietrzu :)

Jaki Spalacz Tłuszczu otworzy mi drogę do świetnej figury/sylwetki?
melani2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 kwi 2015, o 14:32
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]