Prezent komunijny

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Prezent komunijny

Postprzez Misia » 21 wrz 2010, o 10:52

Hej kobitki!
Co kupiłybyście swojemu dziecku na komunię??
Misia
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez milka » 27 paź 2010, o 13:46

Ostatnio właśnie rozmawiałam z mężem na ten temat. Stwierdził, że prezent z naszej strony nie będzie potrzebny, gdyż prezentem jest sfinansowanie przyjęcia komunijnego, a to duży wydatek (ok 4 tys), a prezenty dostanie od zaproszonych gości.
milka
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez tusia25 » 1 maja 2012, o 19:16

ja szukam właśnie jakiegoś fajnego i nietypowego prezentu. Mam dwie komunie (dziewczynki i chłopca) i nie mam pomysłu co kupić. Nie chce kupować zegarka, bibli, łańcuszka żadnej elektroniki. Co można wymyślić??
tusia25
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez Dzieckolandia_pl » 22 maja 2012, o 13:31

Ciężko coś wymyślić,ponieważ teraz to właśnie elektronika jest na topie. Poza tym należy w pierwszej kolejności określić budżet jaki posiadamy na ten cel. 4 tyś zł za przyjęcie komunijne to bardzo drogo.
Dzieckolandia_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 12:03

Re: Prezent komunijny

Postprzez Kolaboracja » 29 maja 2012, o 14:30

sądzę, że Komunia już się odbyła tusia, co podarowałaś w końcu?
Kolaboracja
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez Lumena » 22 cze 2012, o 20:48

Ja mam propozycję prezentu dla dziecka. Zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

A mianowicie - KOLEJKA. Dziś sklepy z zabawkami oferują bardzo szeroki wybór. Można kupić kolejkę drewnianą, lokomotywę elektryczną lub bez napędy, pociągi, tory - wszystko to, co zachwyci dzieci!

Ostatnio znalazłam w sieci świetny sklep, sama kupiłam tam prezent bratankowi. Mają ogromny asortyment no i co ważniejsze przystępne ceny Polecam zajrzeć: www.kolejkowyzakatek.pl
Zakupu można również dokonać przez allegro (kolejkowyzakatek).

Jak odwiedzam Małego, to sama chcę się z nim bawić tą kolejką, ja takiej nie miałam, więc nadrabiam zaległości ;)
Lumena
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez anonim2 » 26 cze 2012, o 13:00

moja córeczka sama wybrała prezent, powiedziałam jej, że limit pieniężny będzie mieć, że nie dostanie roweru, komputera, bo nie o to chodzi w komuni
anonim2
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez tusia25 » 11 lip 2012, o 09:59

Dawno nie zaglądałam na forum:) dopiero dziś zauważyłam że nie odp. Sorry, ale jakoś zabiegana jestem... Kupiłam tak dla dziewczynki mp4 i zestaw My Liittle Pony - chyba jakoś się tak nazywa, mam nadzieję że dobrze napisałam, a dla chłopca Komiksy z Kaczorem Donaldem i kolejkę z Lego Duplo - super sprawa, bo ja się przy tym ekstra bawiłam przy okazji:) Także bez elektroniki i tak się nie obyło, a zabawki kupiłam w moim chyba teraz już ulubionym sklepie toys r us, maja niektóre takie fajne że ja się sama powstrzymuje żeby nie kupić czegoś dla siebie;) kurczaki dzieci mają teraz super...
tusia25
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez Hosenka » 27 lut 2013, o 14:24

Swojemu dziecku to jeszcze myślę, że pikuś, ale co można kupić na prezent jak jest się chrzestną? :D

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Prezent komunijny

Postprzez Madzia » 28 lut 2013, o 21:39

najlepiej to na co Cię stać ;)
ja się składam z siostrą na laptopa dla naszej kuzynki na komunię. nie będzie to jakiś mega wypasiony sprzęt, ale mała bardzo chciała więc kupujemy takiego na jakiego nas stać. do tego dorzucamy taką http://www.crystalcity.pl/produkt/pamiatka_pierwszej_komunii_swietej_prezent_komunijny pamiątkę, ułożymy własną dedykację żeby było to coś osobistego od nas i już :)
myslę że każdy daje to co uważa za stosowne, to na co kogo stać.
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Prezent komunijny

Postprzez WielkiZbyszek » 7 mar 2013, o 11:18

nie popieram kupowania komórek, rowerów ale coś mądrego!

Post moderowany

Ostatnio edytowano 25 lip 2013, o 11:10 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
WielkiZbyszek
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 15:50

Re: Prezent komunijny

Postprzez grazynka12 » 14 maja 2014, o 12:25

My w zeszłym roku pragmatycznie smartfona kupiliśmy. Telefon dziecko potrzebowało i tak do kontaktu z nami, a że smartfon to się mega ucieszyło :) Polecam poczytać art jaki smartfon wybrać SPAM

Ostatnio edytowano 16 maja 2014, o 09:30 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
grazynka12
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez Fermia » 19 maja 2014, o 16:12

Ja staram sie porozmawiac z rodzicami, rodziną i kupić cos konkretnego typu niesmiertelny rower czy nawet laptop.
Fermia
 

Re: Prezent komunijny

Postprzez Kornelka00 » 20 maja 2014, o 12:18

Pieniążki - niech sobie dziecko zbiera na coś. Moi rodzice byli w gościach (nie chrzestni) i dali 200 zł.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Prezent komunijny

Postprzez jałowa » 30 mar 2015, o 16:02

teraz zbliża się okres komunijny więc i mnóstwo pomysłów na prezenty się pojawi, sama szukam czegoś dla bratanka, bo uważam, że kasa to prezent z którego na pewno nie ucieszy się dziecko.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Prezent komunijny

Postprzez Aska85 » 1 kwi 2015, o 08:32

Na prezent komunijny może być wiele pomysłów. Jednak jako matka nie powinnaś chyba za bardzo nic dawać w końcu wyprawiasz impreze. Ale jeśli chcesz coś dać do daj pieniądze.
Aska85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 08:30

Re: Prezent komunijny

Postprzez jałowa » 2 kwi 2015, o 15:13

nie uważasz że podarowanie dziecku na komunię pieniędzy to zbyt sztampowy pomysł? Przecież kto jak nie Ty lepiej zna Twoje dziecko, wiec co lubi i jaki prezent sprawi mu największą radość?
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Prezent komunijny

Postprzez majka40 » 1 maja 2015, o 14:20

Bardzo modne teraz są tablety, komórki i laptopy

Wózki dzięcie Maja - www.maja.sklep.pl
majka40
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 13:26

Re: Prezent komunijny

Postprzez BlackWolf » 1 maja 2015, o 20:55

temat o prezentach znajduje się tutaj:
prezenty-na-swieta-uroczystosci-itd-t904.html
Więc proszę tam zadawać tego typu pytania.


Zanim założysz nowy wątek, skorzystaj z wyszukiwarki na forum.
Być może ktoś już zadał to samo pytanie. Wystarczy kontynuować w temacie

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]