okropny bol piersi

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

okropny bol piersi

Postprzez zielonaprzestrzen » 23 kwi 2015, o 23:17

Dobry wieczór!

Pomóżcie! :(

Od połowy poprzedniego cyklu bolały mnie piersi, mocno... Ale mam tak co miesiąc od charakterystycznego kłucia w brzuchu, który sygnalizuje owulacje.

Około 5 dnia po owulacji lekko plamiłam, tzn ślub był brązowy.
Kilka dni prze okresem, lewa pierś była o połowę wieksza od prawej...
Bóle oraz pierwsze plamienia pojawiły się w poniedziałek. Okres dostalam we wtorek, wieczorem juz się konczyl by w srode znów się troszkę bardziej pokazać. No i wczoraj wieczorem już była taka koncowka, glownie brazowy sluz...


Niestety piersi dalej bolą, brzuch boli jak na okres, bola mnie jajniki, jestem osłabiona ogolnie czuje się rozbita. Wszystkie objawy zwiazane z PMS mijały pierwszego dnia miesiączki... Wizyta u ginekologa niestety odległa...

Czy któraś z was sie z tym spotkała? Co to może byc? Przecież chyba nie ciąża skoro jednak krwawiłam. Bez skrzepów jak zwykle ale jednak... ( był seks bez zabezpieczenia przed owulacją)
zielonaprzestrzen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 14:11

Re: okropny bol piersi

Postprzez Kaliope » 20 maja 2015, o 09:55

Bardzo dziwne objawy. Osobiście nie zetknęłam się z takimi. Bywa tak, że po zapłodnieniu pojawiają się plamienia, ale po takim czasie powinnaś mieć już inne symptomy ciąży. Gdyby była to jakaś infekcja, piersi by ona nie obejmowała, więc ginekolog jest konieczny w postawieniu diagnozy.
Kaliope
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 maja 2015, o 14:48

Re: okropny bol piersi

Postprzez mariagryka » 21 maja 2015, o 12:05

Jeśli uprawiasz seks bez zabezpieczenia to nie wiem czemu wykluczasz ciąże. Zrób sobie test żeby wiedzieć. Chociaż nawet po zapłodnieniu nie powinnaś odczuwać takich dolegliwości...

Jeśli interesują Cię tłumaczenia w mieście Warszawa zapraszam na http://www.centrum-jezykow.pl/uslugi/
mariagryka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 14:44

Re: okropny bol piersi

Postprzez Vervus » 29 maja 2015, o 12:05

Nie wykluczałabym wizyty u endokrynologa. Tarczyca potrafi zaburzyć absolutnie wszystko. Tak na wszelki wypadek idź do lekarza.

Vervus
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 lis 2014, o 10:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]