Luteina 50

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Luteina 50

Postprzez Dżastaa » 28 maja 2013, o 23:10

Cześć dziewczyny !
Czy miałyście styczność z Luteiną 50 pod język ;) ?
Mam pytanie, gin. przepisała mi ją bym brała 3razy dziennie pod język na wyregulowanie okresu, do momentu krwawienia <który mi się spóźniał> tak zrobiłam, zażywalam ją chyba z 7dni i okres wystąpił więc luteina poszła w kąt. Gin. powiedziała mi żebym dokładnie wszystko notowała każdy cykl no i tam lipiec/sierpień ją odwiedziła. Ale dopiero po wyjściu pomyślałam, że przecież nie powiedziała mi jak ją brać ? Czy to miało być jednorazowe ? Czy teraz przed otrzymaniem drugiej miesiączki mam zażywać luteinę w którymś dc ? POMÓŻCIE :) Z większości forum wynika że zażywa się ją w okolicach 25dc przez kolejne 5dni lub też do krwawienia, ale powiem szczerze Zgłupiałam ;)

Idealna kobieta to taka, która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca...

Obrazek
Avatar użytkownika
Dżastaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 18:57

Re: Luteina 50

Postprzez ewciakanzas » 29 maja 2013, o 02:36

Hej. Też miałam taką sytuacje, ginekolog przepisał mi luteinę brałam i okres się pojawił i to było tylko jednorazowe branie tabletek. Nie mówił mi żebym znów brała drugiego czy trzeciego miesiąca tylko żebym się do niego zgłosiła jeżeli będzie nadal coś nie tak.
Nie bierz drugiej serii tabletek tylko zgłoś się do swojego lekarza jeżeli będzie ci się dłuższy czas spóźniała miesiączka to powie ci czy brać znów czy nie :)


"Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu, którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie,
który mówi: jestem tu z tobą ... i zawsze będę..." ;**
Avatar użytkownika
ewciakanzas
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 00:12

Re: Luteina 50

Postprzez ewciakanzas » 1 wrz 2013, o 14:50

Hej pisze ponownie co do wcześniejszego tematu.
Dostałam skąpą @ po luteinie 26 sierpnia i skończyła mi się 30 sierpnia a w sobotę miałam plamienia i dziś rano zobaczyłam jasno brązowy śluz jest go mało martwi mnie bo nie wiem co to może być, a współżyłam zaraz przed okresem i pod koniec...
Może któraś z was miała podobnie??? :?


"Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu, którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie,
który mówi: jestem tu z tobą ... i zawsze będę..." ;**
Avatar użytkownika
ewciakanzas
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 00:12

Re: Luteina 50

Postprzez Hadassa » 1 cze 2015, o 09:47

Nie będę zakładać nowego tematu bo jest to bez sensu ;)
widze że autorka dostała po 7 dniach, ale...

Moje pytanie po ilu dniach Wy dostałyście @, przy przyjmowaniu luteiny ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Luteina 50

Postprzez mariolakrynica » 1 cze 2015, o 15:24

Witam biorę luteine bo jak powiedział mi lekarz mam zespól napięcia przedmiesiaczkowego wzięłam już 8 tabletek i nic, mam ja brać przez 10 dni 3 razy dziennie

mariolakrynica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 maja 2015, o 13:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Brehendcf