Wyprowadzić się czy nie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez smutny aniołek » 4 kwi 2012, o 22:11

Witam;) Mam nadzieję, że coś mi poradzicie, bo sama nie wiem, co robić.
Otóż mieszkam z moim chłopakiem w mieszkaniu jego rodziców. Mamy tu 2 pokoje, z czego jeden wynajmujemy jeszcze koleżance. I tu pojawia się problem... Od maja siostra mojego chłopaka (starsza) ma dostać staż w tym mieście, w którym mieszkamy(na codzień mieszka ok. 100km dalej). W celu zaoszczędzenia kasy właśnie od maja ma zamieszkać z nami... Nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że ma zamieszkać z nami w jdnym pokoju... Kompltnie nie wiem, co mam zrobić...nie podoba mi sie ten pomysł, ale nie mam za dużo do gadania, bo to mieszkanie ich rodziców... Rozważam wyprowadzkę, bo nie wyobrażam sobie takiego układu...dodam, że siostra ma męża i dziecko, wiec pewnie oni także czesto tu będą... moja wyprowadzka oznaczałaby pewnie koniec naszego związku... Co robić??
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez mycha25 » 4 kwi 2012, o 23:05

Myślę że najlepszym i najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby gdyby to koleżanka która od Was wynajmuje znalazła sobie nowe lokum i siostra miałaby swój pokój a Wy dalej byście sobie żyli razem.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez oppsboo » 4 kwi 2012, o 23:12

zgadzam sie z przedmowczynia, a jezeli nie wypali to wiedz ze mieszkanie z chlopakiem i jego siostra w jednym pokoju i tak prawdopodobnie rozbije wasz zwiazek, wiec ratuj sie poki mozesz.
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez pamela92 » 5 kwi 2012, o 11:24

nie przesadzajmy... Ty byś się wyprowadziła a koleżanka miałaby zostać..? musicie powiedzieć, ze jest taka sytuacja Ona powinna zrozumieć

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez smutny aniołek » 5 kwi 2012, o 16:22

tylko wiadomo... chodzi o kase, to mieszkanie jest na kredyt, no i lacimy, koleżanka najwięcej, bo ma pokój jednoosobowy... dlatego im zalży by ona została...
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez witaminka » 5 kwi 2012, o 16:37

No, ja sobie nie wyobrażam, żeby z siostrą w jednym pokoju jeszcze... A powiedz, Ty teraz coś płacisz z amieszkanie? Bo to mieszkanie chłopaka, a rozumiem, że nie jesteście narzeczeństwem ani małżeństwem... Może najlepiej by było, żebyś dokładała się do opłat, będą mieć z tego kasę, a siostra zajmie pokój koleżanki?
witaminka
 

Re: Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez smutny aniołek » 5 kwi 2012, o 18:17

to nie mieszkanie mojego chłopaka a jego rodziców... Tak, płacę za nie i za rachunki tez.
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez Lina » 5 kwi 2012, o 20:43

a co na to twój chłopak?? rozumiem twoje zmartwienie i też bym się najchętniej wyniosła ale dla niego mieszkanie z siostrą w jednym pokoju też nie będzie komfortowe może nawet bardziej.. porozmawiaj z nim o jakimś innym rozwiązaniu.. a może siostra sama pojmie,że to nie będzie fajne ??
Lina
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 lut 2012, o 20:20

Re: Wyprowadzić się czy nie?

Postprzez smutny aniołek » 5 kwi 2012, o 21:00

Już z nim rozmawiałam, ale on nie ma też za wiele do gadania... W końcu to jego rodzice decydują... Cięzka to była rozmowa, bo nie wyobrażamy sobie już siebie osobno... jeśli chodzi o siostrę, to ona chyba nie widzi w tym problemu...
Nadzieja jednak jest po naszj rozmowie;-)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Harger