Zastawa dla najmłodszych

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Zastawa dla najmłodszych

Postprzez laelia » 30 lip 2015, o 16:16

Strasznie lubię wszelkie nowinki, i postanowilam załozyć taki wątek bo może nie każdy wie o takich produktach, a komuś może takie coś się przyda?

Chodzi mi o kubek Lovi, specjalny do nauki picia, nie ma ustnika tylko jest jak zwykły kubek, tyle że "zatkany" po środku i po przewróceniu go nie wylewa się z niego. Ale dziecko pije jak ze zwykłego kubka.

Drugie udogodnienie to miseczka niewysypka, np. Baby Ono, z taką specjalną przykrywką przez którą można włozyć rączkę po np. chrupki, ale się nie wysypie.

To tyle z nowinek, jeszcze chciałam pokazać jakie fajne sztućce kupiłam dla mojego Adasia - Picco - są do wyboru transparentne i nieprzeźroczyste.

i jeszcze pytanko odnośnie talerza trójdzielnego, mój synek lubi żeby mięsko, ziemniaki i surówka był na talerzu oddzielnie, mam talerz trójdzielny Canpolu, jest fajny ale już trochę za mały dlamojego 3,5 latka, który sporo je. Macie do polecenia jakiś większy?

PS: mam nadzieję że nie zostanę uznana za spamerkę podając nazwy firm, chodzi mi o to by każdy mógł znaleźć łatwo polecany produkt. A poza tym chyba by było dziwne że reklamuję konkurujące ze sobą firmy :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Zastawa dla najmłodszych

Postprzez laelia » 30 lip 2015, o 16:16

kubki
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Zastawa dla najmłodszych

Postprzez Czarna » 11 sie 2015, o 09:24

Mamy ten kubek-niekapek i polecamy - bez niego przez 2 lata byłoby kiepsko ;)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]