Jak walczyć z nawracającą grzybicą pochwy?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Jak walczyć z nawracającą grzybicą pochwy?

Postprzez ixa » 14 mar 2015, o 10:37

Często nawraca mi grzybica pochwy Leki doustne i dopochwowe dają krótkotrwałe efekty . Czy któraś z was ma może jakieś wypróbowane metody ,niekoniecznie konwencjonalne, na tego rodzaju przypadłość?
ixa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 17:15

mam dosyć grzybica pochwy.

Postprzez nutka23 » 7 kwi 2015, o 06:30

Mam problem co chwile mi wraca grzybica co się wyleczę globulkami to mam spokój na Maks 1 miesiąc. Stosuje specjalne płyny do higieny intymnej bieliznę piorę w 40-60 stopniach. I nie wiem co jeszcze robić. Lekarza mi mówił jak ja mam skłonić to niestety ciągle będę mieć. A ja mam dosyć bo jak tylko zaczynają sie u mnie objawy ja się męczę bo to swędzi,piecze i upławy sa okropne. A tak myślę czy mi nie nawraca tak często bo praktycznie od 3,lat gole tak włosy a i zaczęłam mieć grzybice już w ciąży. A mąż tez się leczy wtedy jak Już sam objawy.

Obrazek
Avatar użytkownika
nutka23
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 6 kwi 2015, o 12:48
Lokalizacja: okolice wrocławia

Re: Jak walczyć z nawracającą grzybicą pochwy?

Postprzez nutka23 » 7 kwi 2015, o 08:54

ixa kiedyś czytałam że kobiety jogurt naturalny i czosnek czy to działa nie wiem nie stosowałam ale może warto spróbować?

Obrazek
Avatar użytkownika
nutka23
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 6 kwi 2015, o 12:48
Lokalizacja: okolice wrocławia

Re: Jak walczyć z nawracającą grzybicą pochwy?

Postprzez kartka » 14 lip 2015, o 13:58

Nie pytałaś swojego lekarza?
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Jak walczyć z nawracającą grzybicą pochwy?

Postprzez andzulek » 15 lip 2015, o 06:17

Również mam z tym problem o powtarza sie to cos ok pol rok moze wiecej i zawsze sie lecze tamtum rosa i przechodzi
andzulek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 06:13

Re: Jak walczyć z nawracającą grzybicą pochwy?

Postprzez rendi » 17 lip 2015, o 12:45

wybierz się po prostu do porządnego lekarza, zrób sobie szczegółowe badania skąd to się bierze i smaruj maściami dopóki nie będziesz znać konkretnych wyników. innego wyjścia nie widzę...

rendi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:39

Re: Jak walczyć z nawracającą grzybicą pochwy?

Postprzez jagoda144 » 13 sie 2015, o 13:07

ja bym zrobiła badanie zwane antymykogram a później niech lekarz zdecyduje. Leczenie miejscowe często nie przynosi rezultatów i grzybica wraca. Proponuje terapie pulsową i konsultacje z dobrym lekarzem.
jagoda144
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 10:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]