Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez Hosenka » 13 lis 2012, o 21:02

Tak jak w temacie, jak wyobrażacie sobie ten dzień? Oprócz tego że jest szczególny i wyjątkowy, to jak powinien wyglądać? Macie jakieś marzenia w związku z tym? Coś o czym np marzyłyście od dziecka?
Albo może już jesteście po ślubie i Wasz ślub był idealny?
Szykuję się do ślubu powoli..bardzo powoli małymi kroczkami ;) I tak zaczęłam sobie marzyć...

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez MonikaKosmyk » 15 lis 2012, o 22:26

Na ślubie najważniejsza jest suknia, powinna być starannie wybrana, bo każdy patrzy na pannę młodą. Oczywiście zawsze marzyłam o gołębiach puszczonych i by dobrze wypaść. Byłam kiedyś na weselu kuzynki, przed wejściem do sali był stolik z lampkami szampana, z truskawką. Było śpiewanie 100lat, a potem przemówienie rodziców. Chciałabym takie coś na swoim weselu. Pewnie bym się rozpłakała na przemówieniu rodziców, bo to bardzo poruszająca chwila, ale przyjemna. Na innym weselu u mojej przyjaciółki, strażacy zrobili fajną rzecz, jak jechaliśmy samochodami, to na drodze z dwóch stron puszczali w górę strumień wody, piękny widok, przy okazji opłukało samochody.
A ty o czym marzysz? może inne dziewczyny też opowiedzą o swoich marzeniach.

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez pikawa » 17 lis 2012, o 22:10

Ja raczej nie lubię hucznych wesel :) W ogóle nie lubię być w centrum uwagi za bardzo...

t-mobile to najlepsza sieć w Polsce!
pikawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 22:09

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez Hosenka » 19 lis 2012, o 11:44

Dla mnie też suknia jest bardzo ważna, dlatego że chciałabym dobrze wyglądać i dobrze się czuć w tym dniu. Ale co do konkretów to jeszcze nic nie wiem :) Ja bym chciała właśnie żeby to było duże wesele, w jakimś fajnym eleganckim miejscu, na jakiejś dużej sali balowej, albo w jakimś hotelu, z taką salą. Do tego różne atrakcje. Np fajerwerki jak będzie już ciemno, albo np puszczanie lampionów - to ostatnio widziałam, że zrobiło się modne. Ehh tylko koszty takiej imprezy mnie przerażają.

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez Madzia » 19 lis 2012, o 13:25

My już jesteśmy po. Było przepięknie. Wpadki też były, bo to chyba nieuniknione przy organizacji tak wielkich imprez. Ale były nieistotne przy całym tym wielkim dniu. Z miejsce bardzo dobrze trafiliśmy, znajomi nam polecili i faktycznie się sprawdziło, organizacja była bez zarzutu.
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez Hosenka » 19 lis 2012, o 14:50

Fajnie Wam, że macie już za sobą, bo mnie przerażają te wszystkie sprawy organizacyjne. W każdym razie też bym chciała mieć później już po wszystkim takie dobre wspomnienia. A gdzie robiliście swoje wesele?

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez Madzia » 19 lis 2012, o 15:28

My robiliśmy w Markach pod Warszawą, w hotelu Mistral. Mój TŻ jest z tamtych okolic i w Warszawie ma większość rodziny i stąd te okolice.
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez martula11 » 20 lis 2012, o 17:24

musi byc wyjatkowy:)

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 15:52

na plaży ,albo w ogrodzie;] amerykański sposób bardzo mi sie podoba;] I bez wesela w restauracji. Bye, bye goście i lecimy w podróż do Ameryki Łacińskiej
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez lajlab » 21 lut 2013, o 22:34

Ja mialem skromną ceremonię z weselem na 50 osób

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - www.zaproszeniaslubne.pro
lajlab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 22:26

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez docha » 22 lut 2013, o 13:00

Nam się marzy skromna uroczystość, w gronie najbliższych. Jesteśmy ze sobą już 8 lat, znamy się jeszcze dłużej, w naszym przypadku to tylko formalność, a hucznych wesel nie lubimy, bo na nich pracujemy (jesteśmy fotografami). Chcielibyśmy po ślubie zorganizować "wesele" w leśniczówce, catering, ognisko, grill, mam nadzieję, że się uda.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez karla_gda » 22 lut 2013, o 15:23

Mój wymarzony ślub...

Podjeżdżamy pod USC jakąś fajną furką np. Vw passatem b6 po tuningu ( moją pasją i przyszłego męża jest mechanika).
Ja ubrana w piękną suknię, którą widziałam w Polskim MasterChef w odcinku w którym gotowali dla młodej pary i ich gości.
W USC najbliższa rodzina - około 50 osób.
Sam ślub bardzo elegancki a wesele to po wiejsku :).
Dużo alkoholu i tańców : ).

Taki niby zwykły a najpiękniejszy dzień w życiu z tym jedynym.
karla_gda
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 17:50

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 22:50

Jak ślub z bajki... :) Zamek, suknia z trenem, romantyczne klimaty, komnata na noc poślubną... :))) Już nie mogę się doczekać :]
sun979
 

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez laelia » 16 mar 2015, o 20:02

ja już wprawdzie jestem 15lat po ślubie, ale cywilnym..
Tak wyszło, że w czasie gdy decydowaliśmy się na ślub miałam lekką depresję, źle się czułam w centrum uwagi, a bardzo chcieliśmy się pobrać.

Owszem, w głębi duszy marzył mi się zawsze piękny ślub w białej sukni, ryginalne wesele, piękne zaproszenia itd.

No ale tera już trochę póżno na to :)

Rozważamy wzięcie ślubu kościelnego, tak eby przypieczętować naszą miłość. Zaprosilibyśmy rodziców i rodzeństwo plus świadkowie, potem tylko jakiś bardziej wykwintny obiad w dobrej restauracji. I tyle :) A, i sesję fotograficzną może byśmy zrobili, żeby mieć pamiątkę :)

Marzy mi się m/w taka suknia jak poniżej, biżuteria, obrączki (bo obecna mojego M. uwiera. )
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez laelia » 16 mar 2015, o 20:03

cd
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez malinaporzeczka » 20 mar 2015, o 10:23

Ostatnio z koleżankami zastanawiałyśmy się nad tym, która z nas pierwsza wyjdzie za mąż. Omiotłyśmy się wzrokiem i wybuchłyśmy śmiechem.
Każda z nas ma jakieś dziwne sytuacje z facetami i jakoś niespecjalnie wierzymy w taki rozwój sytuacji.
Ale to tylko patrzenie w sposób realny na zagadnienie.
W marzeniach czasem myślę o tym dniu i coraz częściej rozumiem, dlaczego jest on tak stresujący dla wielu ludzi, no bo przecież
deklarujesz się już na 100%, że będziesz z kimś teoretycznie na zawsze i że wszelkie radości i niepowodzenia będziesz dzielić z tą osobą.
No ale jakbym miała pójść dalej i pomarzyć, to sądzę że wzięłabym ślub w jakimś sympatycznym urzędzie stanu cywilnego gdzieś na prowincji i wyjechała z ukochanym na miesięczną wycieczkę po Tatrach od schroniska do schroniska. Wydaje mi się to całkiem romantyczne a przy okazji to dobry trening, bo zarówno w górach, jak i w przyszłym życiu będziemy się razem zmierzać z różnymi problemami.
malinaporzeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 09:41

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez laelia » 2 kwi 2015, o 21:09

malinaporzeczka, bardzo fajny pomysł na ślub i na wycieczkę :)

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez ola80 » 26 cze 2015, o 11:17

skromny tylko najbliższa rodzina:) nie lubię tłoku;) i szumu wokół siebie;)

ola80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 11:11

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez jlammi » 29 cze 2015, o 08:37

Ja też nie decydowałam się na wielkie wesele. Było może tak z 50 osób: najbliższa rodzina i przyjaciele.
jlammi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 21:14

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez anibbi » 5 sie 2015, o 22:28

Kazda z nas pragnie wyjątkowego wesela i ślubu :) tak już mamy my kobiety, to jedno z najskrytszych marzeń :). Ja od poczatku wiedziałam, że nie chcę w takiego wesela jak mają wszyscy. Kiedys kolezanka podsunęła mi pomysł, żeby skorzystac z porad konsultantki ślubnej i w sumie długo się nad tym nie zastanawiałam. Najbardziej przekonała mnie oferta pani Ani z SPAM ,a po krótkiej rozmowie wiedziałam że trafiłam na właściwą osobe :). Moje wesele odbyło sie 11 lipca tego roku i jestem bardzo zadowolona! Było niezwykle!

Ostatnio edytowano 7 sie 2015, o 12:21 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum, następnym razem dostaniesz warna
anibbi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 22:22

Re: Jak powinien wyglądać Wasz ślub? :)

Postprzez anielica » 23 wrz 2015, o 11:44

W Polsce konsultantka ślubna to ciągle luksus, ale moja kuzynka wychodziła za mąż w Stanach i jak powiedziała, że sama wszytsko ogarnei, to patrzyli się na nią, jak na jakąś szaloną :)
Avatar użytkownika
anielica
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]