Sine nad ustami

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Sine nad ustami

Postprzez girlonfire » 21 lut 2016, o 12:00

Witam drogie Panie. Mam pewien dziwny problem. od ostatniego czasu zauważyłam wokół ust dziwny odcień pojawiający się na skórze. Natomiast skóra na pozostałych częściach twarzy jest ,, normalna''. Ta m.in. nad ustami robi się taka jakby lekko sina bądź taka zielonkawa lekko. Nie wiem od czego to, a druga sprawa to jak się umaluję podkład, puder itd. Po jakimś czas ten kolor wychodzi i to tka brzydko wygląda. I w tych fałdkach, zmarszczkach zwał jak zwał które są na policzkach przy nosie zbiera mi się podkład i strasznie się to odznacza.
POMOCY! :(
girlonfire
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 14 gru 2014, o 11:42

Re: Sine nad ustami

Postprzez Hadassa » 22 lut 2016, o 11:28

Może by warto było się udac do dermatologa

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Sine nad ustami

Postprzez Lagenko_pl » 8 mar 2016, o 15:11

Faktycznie wizyta u dermatologa wydaje mi się zdecydowanie najlepszą opcją,bo z perspektywy forum trudno jest napisać i doradzić coś wiecej,nie widząc Cię ani nawet zdjęcia. Daj znać jak będziesz już po wizycie u lekarza.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]