Dentysta w Poznaniu?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dentysta w Poznaniu?

Postprzez flanfield » 10 lut 2011, o 12:30

Tak jak w temacie. Kogo polecicie? Kogo odradzacie? Z jakich zabiegów najczęściej korzystacie a na które nigdy byście się nie zdecydowały?
flanfield
 

Re: Dentysta w Poznaniu?

Postprzez malavida » 12 lut 2011, o 10:50

Ja mogę polecić dr-a Savana w Poznaniu, słyszałam też, że w Mosinie pod Poznaniem są bardzo dobre gabinety.
malavida
 

Re: Dentysta w Poznaniu?

Postprzez Awsomegirl » 28 lut 2012, o 13:41

bardzo dobrą i sprawdzoną klinika stomatologiczna jest Stomadex na osiedlu Czecha. Mają duże doświadczenie, do tego maja dobrych lekarzy, z tego co się orientuję przyjmują przez 24 h, a to jest ważna infomacja
Awsomegirl
 

Re: Dentysta w Poznaniu?

Postprzez ada » 22 mar 2012, o 21:56

Hmmm, dentysta ja mam dwóch poleconych jeden do ogólnej naprawy ząbków - bardzo miły, zawsze informuje o każdym swoim kroku czyli co w danej chwili będzie robił oraz jak ja mogę to o poczuć, daje to takie jakieś bezpieczeństwo, drugi to ortodonta świetny specjalista...

Polecam Salon kosmetyczny Poznań dla poznanianek i nie tylko.
ada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 mar 2012, o 23:18

Re: Dentysta w Poznaniu?

Postprzez Pam_ela » 31 maja 2016, o 22:07

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z dentystami, to w Poznaniu byłam w SPAM i muszę powiedzieć, że byłam mile zaskoczona super atmosferą i przemiłym dentystą, który wykonał fachowo swoją pracę i nie zdarł ze mnie dużo ;)


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]