profesjonalny gabinet kosmetyczki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez Anna » 17 lut 2011, o 00:00

witajcie
na co zwracacie uwagę korzystając z gabinetu/salonu kosmetycznego?
Anna
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez kika75 » 21 lut 2011, o 16:45

to taki gabinet gdzie pracuje profesjonalna obsługa gdzie jest duży wybór zabiegów gdzie czysto i przyjemnie ja już taki mam to gabinet kosmetyczny futuro w wawie jestem bardzo z niego zadowolona.
kika75
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez superpiekara » 2 mar 2011, o 15:07

kika75 napisał(a):to taki gabinet gdzie pracuje profesjonalna obsługa gdzie jest duży wybór zabiegów gdzie czysto i przyjemnie ja już taki mam to gabinet kosmetyczny futuro w wawie jestem bardzo z niego zadowolona.


zgadam się, a dodatkowo powinien być taki gdzie widać że posiada on dużo klientów (najlepiej stałych) ja tez mam taki, niewielki ale za to baaardzo przytulny w łodzi (ministerstwo piękna) a po za tym tu macie liste salonów treść zmieniona przez moderatora
możecie sobie poszukać w swoim mieście :)

Proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez miszka » 10 mar 2011, o 16:12

Ja zwracam uwagę czy jest czysto, czy narzędzia są wysterylizowane i czy obsługa jest miła :)
miszka
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez Anna » 28 mar 2011, o 12:22

Wszystko pięknie, cudnie:) czysto, przyjemnie, sterylnie, przytulnie:))
a czy, któraś z was sprawdza czy pani robiąca zabieg to wykwalifikowana kosmetyczka, czy też pani, która zrobiła 2-dniowy kurs tipsów i postanowiła rozszerzyć sobie wachlarz usług.
Anna
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez suve » 6 kwi 2011, o 11:44

na ogólne dobre wrażenie składa się wiele rzeczy. Przede wszystkim wygląd salonu. Jeśli jest brudno, kurz, plamy itd - to już nie za dobrze świadczy o salonie na wstępie. W takim miejscu nie chciałabym, żeby wykonywano mi jakiekolwiek zabiegi.
Kolejna sprawa to personel. Również wygląd kosmetyczek ma duże znaczenie, czy są schludnie ubrane itp.
Kolejna sprawa to jakość wykonywanej usługi. Jeśli ma się porównanie wykonywania jakieś zabiegu w innym miejscu to wiemy mniej więcej czy w salonie było ok, czy nie.
A na samym końcu patrzę na ceny. Bo jeśli bardzo bardzo wygórowane to szukam innego miejsca. Szczerze mówiąc byłam w wielu gabinetach. Teraz chodzę w Poznaniu na ul. Wilczak 12a i póki co, ten gabinet spełnia wszystkie moje kryteria ;)
na prawdę warto się rozejrzeć zanim pójdzie się gdzieś na zabieg.
suve
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez 0Albertk2 » 7 cze 2011, o 15:07

Jeżeli szukacie profesjonalnego salonu kosmetycznego, koniecznie wejdźcie na ....Znajdziecie tam oferty najlepszych kosmetyczek z całej Polski wraz z galeriami zdjęć obiektów oraz opiniami klientek.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
0Albertk2
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez pomcia » 11 cze 2011, o 19:14

Ja ostatnio miałam zabawną sytuację, wchodzę z ciekawości do kosmetyczki która jest na naszym osiedlu. Pytam o mikrodermabrazję, ona mi mówi cenę a za chwilę dodaje "ale ja robię prawdziwą". Rozbawiło mnie to.
Na to czy czysto jest też patrzę, bo już nie raz się spotkałam z takimi salonami brudu.
pomcia
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez certyfikowane_piekno » 5 lip 2011, o 16:03

Zabiegi wspomagające urodę to nie tylko kosmetyczki. Medycyna estetyczna zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną, która daje możliwość poznania własnego organizmu i zarządzania nim w taki sposób, by pozostawał w harmonii i dobrej formie. Odwiedzając lekarza można sprawdzić, czy posiada on certyfikat wystawiony przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
certyfikowane_piekno
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez certyfikowane_piekno » 5 lip 2011, o 16:33

Zabiegi wspomagające urodę to nie tylko kosmetyczki. Medycyna estetyczna zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną, która daje możliwość poznania własnego organizmu i zarządzania nim w taki sposób, by pozostawał w harmonii i dobrej formie. Odwiedzając lekarza można sprawdzić, czy posiada on certyfikat wystawiony przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
certyfikowane_piekno
 

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez sylvvie33 » 9 cze 2015, o 09:38

Ja też polecam zabiegi medycyny estetycznej, bo są nieinwazyjne, w przeciwnieństwie do chirurgii plastycznej.

sylvvie33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 09:30

Re: profesjonalny gabinet kosmetyczki

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 17:29

W salonie kosmetycznym musi być przede wszystkim CZYSTO. Po drugie, zwracam uwagę na to, czy kosmetyczka dba o właściwą dezynfekcję i czy wykonuję zabieg wtedy, kiedy może, w rękawiczkach. To niezwykle ważne. Nie wiem, czy wiecie, ale to właśnie kosmetyczki są obwiniane za przenoszenie wielu chorób...Dlatego nie bójcie zwracać się uwagi, gdy widzicie, że wasza kosmetyczka używa niezdezynfekowanych narzędzi! W ten sposób chronicie siebie oraz innych.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]