Co mam robić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co mam robić?

Postprzez makoo18 » 6 kwi 2012, o 22:34

Witam :)
mam 17 lat i może to zabrzmi banalnie, ale chyba się zakochałam. Kompletnie nie wiem co mam robić. Bardzo zależy mi na jego poznaniu ale jestem zbyt nieśmiała, aby zrobić coś w tym kierunku. Zostało mi niewiele czasu, jeszcze tylko 2,5 tygodnia, ponieważ później kończy szkołę i już możemy się więcej nie zobaczyć. A mieszka jakieś 15 km ode mnie :(.
Jeśli chodzi o niego to jest ode mnie o 3 lata starszy, i gdy się widzimy w szkole to patrzy się na mnie, ale nie mówimy sobie "cześć" :(.
Naprawdę, bardzo chciałabym go poznać, ale moja nieśmiałość to ogranicza ;(. Myślałam, aby zaczepić go na facebook'u, ale nie jestem tego pewna. Wiem ze to brzmi głupio, ale cóż.
Myślałam, ze mogę dużo zyskać, a stracić mogę niewiele, ponieważ za parę dni możemy się już więcej nie zobaczyć.
Chciałabym się dowiedzieć, co Wy o tym sądzicie i czy mogłybyście mi coś doradzić. Bardzo proszę ;).
makoo18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 21:39

Re: Co mam robić?

Postprzez Lily of the Valley » 6 kwi 2012, o 22:45

Skoro jesteś nieśmiała, to spróbuj właśnie od tego Facebooka. Może to dziecinne, ale jeśli to Cię paraliżuje, spróbuj przez Internet do niego jakoś dojść.
Lily of the Valley
 

Re: Co mam robić?

Postprzez mycha25 » 9 kwi 2012, o 12:44

W sumie to nie masz nic do stracenia. Napisz do niego i zobacz co z tego wyjdzie. Jeśli tego nie zrobisz to będziesz tego żałować przez długi czas a tak przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz i czy warto sobie chłopakiem głowę zawracać. Powodzenia :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Co mam robić?

Postprzez monika12 » 5 maja 2012, o 18:03

A może po prostu uśmiechnij się do niego czuło jak go widzisz, faceci to bardzo lubią. Może jego nieśmiałość również nie pozwala mu się do Ciebie odezwać. Jak się zaczniesz uśmiechać to się przełamie :).
monika12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 17:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]