czy dobrze zrobiłam czy zrobiłam z siebie zalosna idiotke?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

czy dobrze zrobiłam czy zrobiłam z siebie zalosna idiotke?

Postprzez hittherock » 3 maja 2012, o 16:01

Pisałam tutaj już o moim burzliwym związku, w końcowej fazie nie wyglądało to najlepiej, nie odpisywał, zapominał, w końcu przez telefon usłyszałam ze nie jestem priorytetem, ze praca, nowa firma ze brak miejsca na zycie osobiste ale ze chce miec kontakt i ze zawsze nam mnie i mojej corce pomoże, mam chore dziecko, ostatnio od miesiąca i tamtej rozmowy jednak to ja jestem stroną dbającą o kontakty, nie pisze o uczuciach tesknocie itp ale pozdrawiam pytam co u niego, ostatnio widzial mnie z innym w swojej pracy w teatrze, niewile go to chyba obeszlo bo gdy na drugi dzien napisalam ze nie mielismy okazji pogadac pozdrowil serdecznie i tyle... zblizaja sie wakacje mam problem z transportem, przyjaciolka wyjezdza rodzice schorowani a ja i dziecko i bagaze w pociagu to masakra, corka jest niepelnosprawna, po kontuzji kolana, napisałam wczoraj ze pytam przyjaciol o pomoc i czy jego propozycja zawiezienia nas jest aktualna odpisal jak najbardziej podalam terminy powiedzial ze da znac jak sprawdzi swoje terminy i cisza. Czuje sie zle z tym dzis, rozdrapalam rany i wyszlam na desperatke??? co o tym sadzicie... ja wiem ze ta gadka o przyjazni to pewnie gadka szmatka zeby nie bolało ale ja wzielam ja za dobra monete i chcialamulozyc jakos nasze stosunki, to wartosciowy czlowiek i wiele mi pomogl... co sadzicie? odwolac to? czekac? ej narozrabiałam...
hittherock
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 17:30

Re: czy dobrze zrobiłam czy zrobiłam z siebie zalosna idiotk

Postprzez Lily of the Valley » 7 maja 2012, o 22:35

Kochana, wg mnie nie zrobiłaś z siebie idiotki, gdyż masz prawo prosić go o pomoc. Wiadomo, że najważniejsze dla Ciebie jest dziecko i to jest normalne... W końcu, gdy jest jakaś sprawa do załatwienia, możesz zwrócić się z prośbą do innych ludzi i nie wychodzisz na idiotkę.
Lily of the Valley
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]