dziewczyny co o nim myślicie? pomóżcie!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

dziewczyny co o nim myślicie? pomóżcie!

Postprzez bukabuka95 » 13 maja 2012, o 14:43

hej mam pewnien problem, już sama nie wiem co o tym myśleć... pomożecie? mianowicie... byłam na imprezie około 2 tyg temu. Na parkiecie tańcząc z kikoma dziewczynami wziął mnie do tańca pewien chłopak, chyba mu się spodobałam skoro wybral akurat mnie prawda? Całą imprezę przetańczył ze mną, jak na chwilę odchodziłam to on schodził z parkietu, siedział lub tańczył z kilkoma osobami ale nigdy nie z żadną, jedną dziewczyną. Całowaiśmy się, później trochę pogadaiśmy, rozmowa się kleiła. Wyszedł z imprezy wtedy kiedy ja, wziął mój nr. Jednak nie odezwał się na drugi dzień, a mi się bardzo spodobał, wiem że to głupie ale chodził mi po głowie cały dzień... Więc znalazłam go na facebooku, zaprosiłam. Napisał do mnie, pogadaliśmy trochę. Póżniej ja do niego napisałam, po jakiś 2 rozmowach odezwał się sam. Teraz znowu ostatnio ja napisałam pierwsza raz czy dwa. Nieistotne, ale jak dodałam zdjęcie na fb to zlajkował Gada nam sie dobrze, mamy podobne poczucie humoru, on mnie nie olewa, wręcz powiedziałabym że pisze więcej niż ja, tylko nie zaproponował w ogóle spotkania... Normalnie olewam takie akcje, ale on mi się bardzo spodobał, nie mogę się go pozbyć z głowy, wiem że chyba jakoś baardzo mu nie zależy skoro nie napisał aby się umówić ale chciałabym jakoś go zakręcić wokół siebie. Myślę że mu się podobam chyba... skoro tak było na imprezie... a nie powiem, nie narzekam nam brak zainteresowania ze strony facetów. Sama już nie wiem co o tym myśleć. Bo nie wybacze sobie jeśli będę wiedzieć że mogłam coś z tym zrobić a siedziałam bezczynnie. A z drugiej strony nie chcę być nachalna... Pomóżcie, proszę!
bukabuka95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 14:39

Re: dziewczyny co o nim myślicie? pomóżcie!

Postprzez mycha25 » 13 maja 2012, o 18:27

To może zaproponuj jakieś wyjście do kina czy baru.Przecież nic nie tracisz a możesz zyskać.Może on się wstydzi czy coś.Zaproponuj to jakoś tak niezobowiązująco a jestem pewna że się zgodzi bo raczej on Tobą też jest zainteresowany :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: dziewczyny co o nim myślicie? pomóżcie!

Postprzez Masjaa » 13 maja 2012, o 20:32

a co Ci szkodzi zaproponować spotkanie, lepiej zaryzykować co ma być będzie... wyluzuj :) swoją drogą zastanawiałam się chwilę co to znaczy zlajkował zdjęcie hehe .... ta nowomowa....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Lipse249