problem w związku

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

problem w związku

Postprzez avm_210 » 4 wrz 2016, o 02:35

od kilku tygodni mam chlopaka, jest bardzo przystojny ale tez nieśmialy, chodzimy do tej samej szkoly. od paru dni zauwazylam ze nie rozmawia ze mna w szkole ale w wolnum czasie chce sie spotykac. nie przytula mnie ani nic. rozmawiajac mamy ciagle te same tematy ktore sie powtarzaja a ja nie chce ciagle zaczynac rozmowy. jest on przyjacielem mojej przyjaciolki ktora bardzo chcr abysmy byli razem i nwm co mam robic bo nie chce go zranić.
avm_210
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 wrz 2016, o 02:22

Re: problem w związku

Postprzez Hadassa » 4 wrz 2016, o 13:20

Moze po prostu daj mu czas... wiele zwiazkow zaczyna sie od przyjazni

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: problem w związku

Postprzez Pysiana » 5 wrz 2016, o 09:44

W obecnych czasach chłopcy/mężczyźni są bardzo nieśmiali. Niestety brak męskich wzorców. Jeśli Ty chcesz, aby z tego wyszło coś większego, to pokazuj mu, że Ci zależy, dawaj mu jasne wskazówki, że chcesz czegoś więcej. Natomiast jeśli nie chcesz umacniać związku to traktuj go jak przyjaciela. Na pewno go tym nie zranisz :)

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]